"ילדי בנק הזרע" - דיון

drora100

New member
בנק הזרע

לדעתי הקידמה אומרת שצריך לדעת וחשוב מי התורם אף על פי שאנו יודעים שכרגע בארץ אנ ו תקועים עם העניין צריך לעשות כמה צעדים קדימה וכן לאפשר האם יהיו לזה השלכות לא לדעתי לא אני בטוחה שגם התורם או התורמים יהיו פתוחים לעניין אפשר לשאול כל תורם פוטנציאלי האם הוא רוצה בשינוי של לדעת מי הם הילדם אותם הבאת לעולם משום שיש פעמים בהם לילדים מסוימים יש כל מיני בעיות של התנהגות בעיות קשב אימפולסיביות ואנו לא יודעים של מי הגנים העוברים לילד

alonback

New member
אסור, בתכלית באיסור

הסרת האנונימיות מתהליך זה משמעו הפסקת כל הפעילות של תרומות זרע. כשמישהו תורם זרע הוא לא עושה זאת מרצון להיות הורה, הוא עושה זאת ממניעים אלטרואיסטים או כלכליים. ברגע שגבר ידע שעוד 18 שנה יבוא מישהו ויקרא לו "אבא" מס' מאוד מצומצם של גברים יסכימו לעשות זאת. הורות לא נקבעת ע"י גנטיקה והנתון היחיד שאמור להיות גלוי בתהליך זה הוא בריאותו של התורם (וכמה נתונים בסיסיים). עם כל הכבוד, העובדה שמישהו מאונן לתוך כוס לא הופכת אותו להורה בדיוק באותה מידה שאם פונדקאית היא לא הורה. ובקשר לכל האנשים החוששים מלהתחתן עם אחותם, זה פשוט מאוד, אם אתם תוצר של תרומת זרע תעשו בדיקה גנטית לפני החתונה, הליך מאוד פשוט שיכול להרגיע אתכם.

פולספגן

New member
איך בדיקה גנטית יכולה לזהות את זה?

הרי זה אחאים ולא אחים, כך שהדנ"א שונה.

alonback

New member
מה????

לילדים מאותו תורם יהיו מרקרים גנטים שיאפשרו בצורה חד משמעית להצביע על קשר דם ביניהם.

alonback

New member
על מה אתה מדבר??

בתור בן אדם שמבין קצת בעניין אני אגיד לך שזה ממש לא נכון, בדיקות גנטיות כיום הן מאוד מדויקות והן יכולות להגיד לך בקלות רבה האם יש לך קשר משפחתי למישהו.

פולספגן

New member
תוכל ../images/Emo92.gif להראות לי את זה רשום במקור מוסמך

לפי מה שידוע לי, קשה מאוד לדעת ב-% גבוהים (נדמה לי שמדובר על 80%) על אחאים.

למעלה