סכמ"ש בוער

veredmp

New member
../images/Emo117.gif סכמ"ש בוער ../images/Emo117.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס
, מרשמלו
או קפה בפינג'אן
? סופ"ש מהמם לכולם וחג שמח לכל מי שמתכוון להשתתף במדורות

veredmp

New member
מסכמ"שת

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): "באה אליכם"
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): "מחר יגיע בחצות" השבוע שמעתי את שני השירים האלה ברצף בבוקר באחת התחנות. היה מגניב
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: כוכב נולד
ציטוט/י השבוע: על זיקוקים מהטור של קרן השבוע "זה מפחיד את הכלבים, מלכלכים את האוויר בכל מיני רעלים ופיח, מייקרים למדינת ישראל את ההוצאות, וכל זה סתם בשביל שמירי תבכה"
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: אתמול היה יום חביב. מה שכן, גיליתי שנינט כבר לא נראית כמו דלמטית ושחזי דין צריך אשפוז. אה כן, ושכנראה אף אחד לא יודע שאיכילוב זה בית החולים הכי קרוב לכיכר רבין, או לחילופין לא יודעים שהדרך הכי קצרה אליו היא פשוט לפנות שמאלה בדוד המלך ולנסוע ישר שתי דקות............
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: לא היה משהו מיוחד
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: הופעה בזאפה
האם פגשתם את מירי השבוע? לא
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: סתמי
שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס , מרשמלו או קפה בפינג'אן ? ברור שתפוחי אדמה
סופ"ש מעולה לכולם

veredmp

New member
חייבת להראות לכם את זה

בשדרות רוטשילד בתל אביב יש פסל של מאיר דיזנגוף רכוב על סוס. שימו לב לרגליים של הסוס

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): חדשות טובות ובאה אליכם בעיקר... שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):קרן פלס-לרוץ לרוץ,אביב גפן ועידן רייכל-קוצים,מוש בן ארי-יום חדש,ילד מזדקן..ועוד כל מיני.. תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:כוכב נולד,אל תפיל את המליון,השבוע הצלחתי לראות הרבה טלוויזיה! ציטוט/י השבוע:"תוווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!" אחד מהקטניים קורא לי כשאני מנקה,כמווווווובןן שהפסקתי לנקות לרגע והלכתי לשם,אי אפשר להיות אדיש כשילד בן שנה וחצי מחפש אותך.. איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:נרשמתי ללימודים בסמינר הקיבוצים!!! רק נשאר לי להביא 2 מסמכים!!! וגם שירדתי עוד קילו!! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:ריבים מטופשים עם הגננת בגן :S משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:יום ראשון אני בחופש לג בעומר,וביום שלישי הופעה בזאפה של מירי :) האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:לא ,אבל בקרוב. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:סוער.. שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס , מרשמלו או קפה בפינג'אן ?מרשמלו.....

../images/Emo117.gifשבת שלום

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):הוכחה שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):כל מה שיש לי- נתן גושן תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: אתמול - עובדה- הראיון עם קרן ליבוביץ קרע לי את הלב. ציטוט/י השבוע:יותר מדי עייפות, פחות מדי עיניים להכיל אותה. יותר מדי שעונים, פחות מדי זמן. איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: היום- שהשבוע הזה נגמר. היה לי ארוך מדי ועמוס מדי. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: שלא היה לי יום חופשי אחד.גם היום החופשי שלי נלקח לטובת הבית ספר. יותר מדי עבודה. פחות מדי זמן... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:הופעה האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: ראיתי בטלויזיה. מספיק לי. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: עמוס. שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס , מרשמלו או קפה בפינג'אן ?עושים מדורות ביום ראשון- מרשמלו

ofree15

New member
סכמש ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): באה אליכם, סודות, על הגשר הישן שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): מחר יגיע בחצות. אהובתי- משינה. פתאום כשלא באת- שלמה ארצי תמונת/פליקס השבוע: אין תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: כוכב נולד. וספר שהוא הספר השמיני בסדרת 'חירות'. הוא נקרא חלומות על חירות. ואני מאוהבת!!
ציטוט/י השבוע: "ארתור, בפעם הבאה, אל תיתן לדברים טיפשיים כמו אהבה להפריד ביננו" עשיתי ספיישל ארתור אחרי הבגרות. היה כייף
ואני מכורה!! איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום חמישי. לסיים עם הבגרות הראשונה. הייתי בלחץ מטורף וזאת הייתה פשוט הקלה להיות אחרי!! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: ריב עם חברה.. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: המפעל שאני אחראית עליו אמור לקום!! וחופש.. כזה קצת.. האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- לא א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: בגרותי
שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס , מרשמלו או קפה בפינג'אן ? תופחי אדמה ברוררר!! אבל אינדיאנים!!

ofree15

New member
זה ממש טעים!!!!

לוקחים את התפו"א וחותכים לחצי.. עם הקליפה והכל. עושים כמו גומה בכל צד, שוברים ביצה פנימה וסוגרים. ואז עוטפים בנייר כסף ומכניסים למדורה! ואז אוכלים עם המוןן מלח!!

ה 22

New member
../images/Emo99.gifמדורות........../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo15.gif

אין כמו לשבת, בלילה, להסתכל על מדורה להיות מהופנט.. שבת שלום חברים
תהנו כולכם!!!!!!!!!!!!

ady18

Well-known member
השבוע שלי...

של מירי: ילדה שהתבגרה לא של מירי:נעמיד פני יתומים -יהודית רביץ סרט:מהיר ועצבני 5 מסאג' יום ראשון סרט עם חברים מהיר ועצבני,והיום התערוכה \הגרפיטי של קסטרו וקבלתי חולצה מתנה מהחבר מה שהוריד שעדין גכלעד שליט לא מתקרב לחזור הבייתה לצערי הרב מצפה:לג' בעומר במילה אחת:עייף איקון מרשמלו

NaniBani

New member
אז נסכם שבוע לשוני ביותר

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): לשם שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): מחר יגיע בחצות תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: גלגל"צ, רמזור, החיים זה לא הכל ציטוט/י השבוע: כל מה שענבל אמרה באסיפת הורים. אין עליה!
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום רביעי (באסיפת הורים, אף מורה לא הזכיר את שיעורי הבית שאני לא מכינה..) והיום- למדתי לתקשר עם דגים
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: יום ראשון... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: יום שני - תחרות חידון בלשון- ואני עושה את זה רק בשביל ענבל! אני כל כך דפוקה
ניבים.. ניבים.. ניבים.. ביום שלישי- מבחן בלשון, יום רביעי סיור בירושלים, ויום חמישי מבחן בתושב"ע... וואוווווווווווווווווווווווווווו.. האם פגשתם את מירי השבוע? לא סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: לשוני, ססגוני שאלת בונוס: מחר ל"ג בעומר! (או מחרתיים? לא הצלחתי להבין....) ברוח האייקונים של תפוז מה אתם אוהבים יותר על האש - קרטושקעס , מרשמלו או קפה בפינג'אן ?- מרשמלוווווווווווו ברור!!!

NaniBani

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif

אני מתכוונת לענבל המורה שלי ללשון :)

למעלה