סימבה, יום אחד כל זה יהיה שייך לך...

e t a

New member
../images/Emo118.gifסימבה, יום אחד כל זה יהיה שייך לך...

חלקכן אולי שמעתן, רובכן כנראה שלא... הגיע הזמן שלי לעזוב את הניהול בפורום. אני מוותר על הניהול של הפורום המדהים והפורה הזה, מסיבה אחת בלבד. אני לא מוכן לסכן את כל מה שהשגנו פה בעשרת החודשים האחרונים ביחד, בגלל המחסור שלי בזמן. לפורום שלנו מגיע מנהל מסור, יוזם, פעיל ובעל מספיק זמן פנוי להשקיע כאן. כמובן שאני לא מרוצה מזה, אך תראו למה הגענו כאן ביחד. בלי מנהל פורום פעיל פשוט אי אפשר לתפעל כזו רמה של פעילות.
17 פינות שבועיות שונות
פרוייקט טוקיופדיה
סופסוף מפגש פורום
שיתוף פעולה עם הבלוג המקסים שלנו
מספר הגולשים בפורום הוכפל
פלאיירים חדשים שהונפקו לפורום
ולבסוף, מספר הודעות חודשי שגדל פי 15. כן, פי 15
בנות, זה לא הולך ברגל. אני מאוד מאוד גאה בכן על כל הדברים האלה - זה מדהים מה ששיתוף פעולה ואובססיה לבחור אנורקסי מקסים אחד יכולים לעשות
האם אני אשאר בפורום
בהחלט כן. ומי יודע, אולי גם אחזור לנהל בשלב מסויים אם יהיה צורך. כרגע אני יודע שאין לי את האופציה להכנס כל יום, ובשבילי זה לא בא בחשבון לנהל ככה פורום. מגיע לכן הרבה יותר. מי ינהל את הפורום עכשיו
לא אגיד הרבה.. רק שתנחשו לבד
מה נשאר לי להגיד.. השארתי למנהל/ת הבא/ה פורום מלא ומקסים בגולשים פעילים ואכפתיים, 17 פינות שונות לתפעל (תאמינו לי שזה קשה לדאוג שכולכן תפתחו אותן.. חח), אנציקולפדיית טוקיו קטנה ושיתוף פעולה מדהים עם הבלוג המסור שלנו. אוהב, באמת מכל הלב. דני

SexMachine483

New member
../images/Emo24.gif

אני יודעת שאתה הגעת להחלטה הזאת מהסיבות הנכונות. תודה לך על כל הזמן שהקדשת לפורום, אתה מדהים. אנחנו אוהבים אותך ואני רוצה שתדע שאם יום אחד תחליט לחזור לנהל נקבל אותך בזרועות פתוחות
העיקר שתמשיך להישאר בפורום המדהים הזה.
בהצלחה למנהל/ת הפורום הבא/ה
אני בטוחה שהוא/היא יעשה/תעשה עבודה לא פחות טובה מדני

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif דנננננני ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

במילה אחת - תודה
עשית כ"כ הרבה למען הפורום הזה, ובאמת גרמת לו לחזור לחיים אחרי כ"כ הרבה זמן שהוא לא היה ככה. תודה רבה על כל הזמן שהשקעת לפורום, אתה המנהל הכי טוב שהיה איי פעם
ובדיוק כמו שהגר אמרה לפני - אם יבוא יום ותחיל לחזור לניהול, כולנו נקבל אותך כאן בזרועות פתוחות. והכי חשוב שבאמת תישאר בפורום הזה, גם אם זה לא כמנהל
מתה עלייך

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifדניייייייי.../images/Emo23.gif

חח, אני רואה שבאמת פרשת. לא נורא. D: אני יודעת מי המנהלת הבאה#$@$#@ XDDDDDDDD |מחבק|אתה בן אדם מדהים, משקיע וחרוץ ואני כל כך גאה בך. D: ולא לנתק קשר!

Tommy89

New member
אני מופתעת שלא ידעתי ../images/Emo10.gif

אוף נו
בכל אופן, אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית בשביל הפורום וכל הזמן שהשקעת בו, אני יודעת כמה לקחת את כל עניין הניהול ברצינות ואני לא לוקחת את זה כמובן מאליו, לגמרי לא.. אתה בערך הדבר הכי טוב שקרה לפורום הזה מאז שהגעתי אליו, ולחלוטין הצלת אותו :) אני ממש מקווה שזה שאתה במחסור בזמן לא אומר שתיעלם לנו לגמרי, אני רוצה עוד לראות אותך פה מדי פעם הא?
אוהבת המון המון המון המון

../images/Emo210.gif דניייייייייייי ../images/Emo7.gif ../images/Emo201.gif

הוווו היית מנהל מדהים ביותר, אין עלייך! השקעת בפורום הזה כ"כ הרבה ושיקמת אותו כ"כ טוב ... כמו שאף מנהל אחר לא היה יכול לעשות !
תודה רבה על הכול 3> דרך צלחה דני ! מתי תגלה לנו מי המנהל\ת החדש\ה ?

Pardon Me

New member
../images/Emo15.gif דני, תודה../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

באמת תודה, אתה היית מנהל פורום מדהים, תרמת המון לפה. והגדילה של הפורום היא רובה בזכותך, ברצינות. אתה הפכת את הפורום הזה למה שהוא, ובאמת תודה על זה.
ותיזהר, תיזהר אם אתה לא מתחבר לפורום לפחות פעם בשבוע! אולי, רק נניח, שאתה תמצא את עצמך רוכב על גמל בשורה של 50 גמלים, ואתה תהיה על הגמל האחרון. (אני לא אעז להרוג, אז אני משתמשת באיום לא פחות מרתיע
) באמת תיזהר!

THai483

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

תגובה נורמלית אחר כך. עוד לא עיכלתי את זה.

למעלה