שרשור ציו(ד)ץ

שירה4321

New member
כנראה באמת קצת נסחפתי...

התרגלנו לקנות את הכי יקר במחשבה שזה הכי טוב, אבל כנראה לא תמיד זה נכון (גילנו לדוגמא בעגלה). פרימה פאפא החלטתי שלא, באמת יקר מידי. ליפסקי אני עדיין לא סגורה עליו, בעיקר בגלל שנראה לי פחות נוח מהכיסאות האחרים ובמיוחד שהיו פה גם כמה מכן שלא המליצו עליו. מה אתם ממליצים באמצע? בהתייעצות החלטנו לקנות עד סביבות 400 ש"ח. ורצוי שיהיה איכותי שיחזיק גם לנסיכים/ות הבאים/ות
הבייבי סייף נראה מעניין. לאיזה גודל הוא מתקפל? ומה עוד אתן ממליצות? תודה רבה על העזרה!!

לנו יש כסא של צ'יקו ששמו פולי

כסא מצויין יציב, עם גב מתכוונן לכמה דרגות שכיבה, עולה יורד מבחינת הגובה הריפוד שלו יוצא בקלות, ומתאים לתינוק קטן שעוד לא יושב לגמרי לבד ועד ילדים גדולים יותר (יש ריפוד נפוח יותר לקטנטנים וריפוד דק יותר לגדולים) יש לו רצועות קשירה, ומוט הפרדה לרגליים שנמצא במגש עצמו המגש עצמו מורכב משני מגשים, שבקלות ניתן לפרק ולנקות. אני לא זוכרת כמה הוא עלה אבל זה היה בטוח פחות מהפאפא, נדמה לי ש500 משהו כזה. תקופה ארוכה הגב המתכוונן היה אצלינו בשימוש רב, לבת שלי היתה נטיה פשוט פתאום להרדם בכסא קרה לי המון פעמים שסובבתי לרגע את הגב בזמן שישבה קשורה בכסא, ופוף! היא פשוט היתה נרדמת
אז בעדינות הייתי מורידה את הגב והיא היתה ממשיכה לישון כשהיא שוכבת כמעט 180 מעלות היא יכלה לישון גם שעתיים ככה בכסא (לא לדאוג ישבתי לידה כל הזמן הזה ושמרתי) קנינו אותו במוצצים מצרפת לך תמונה, לנו יש את זה עם הפרה כחול כהה

אה ועוד משהו

בתמונה הוא מופיע עם גלגלים בפועל הוא נמכר בלי גלגלים הוא מאד יציב מהבחינה הזאת

בסכום הזה אולי מישהי אחרת תדע למה אני מתכוונת

קנינו כסא -שהוא גם נדנדה וגם שולחן ציור וגם שולחן אוכל - כמו שהיה פעם, בכל צד יש פונקציה אחרת וצריך להפוך אותו. בסביבות ה- 400 שקלים. אני לא זוכרת איך קוראים לכסא כי המוכר מיד הבין למה אני מתכוונת והזמין לי אותו. אמרתי לו שזה כמו הכסאות שהיו פעם.. (חיפשתי עכשיו באינטרנט ולא מצאתי).. בקיצור,, אחלה כסא.

Ksarit75

New member
הרגליים מתקפלות אחת על השנייה

זאת אומרת ה"משולש" נסגר לשטוח. אלא אם את מתכוונת להגבהה והנמכה שאז הוא מונמך כמעט עד הרצפה. אצלנו הוא משמש ככסא הבלעדי, גם לצפיה בטלויזיה.

למעלה