שרשור
שמוקדש לתומי

e t a

New member
../images/Emo118.gifשרשור ../images/Emo32.gif שמוקדש לתומי ../images/Emo24.gif

שרשור
להאנתכן
שבוע נעים

e t a

New member
../images/Emo118.gifקורס שירות לקוחות..

היי אנשים ^^ אני כותב עכשיו מהעבודה, אני בהפסקה עכשיו. השבוע אני עובד הדרכה של customer support, למרות שאני יודע את רוב החומר כי כבר עבדתי בחברה הזו במחלקה אחרת. בכל אופן, זה ממש כיף, יש שני עובדים חדשים שאיתי בקורס ושניהם לא האמינו שנולדתי וגדלתי בארץ! שניהם היו בטוחים שאני גדלתי בארץ דוברת אנגלית, כי הם אמרו שאין לי זכר למבטא ואני מדבר אנגלית מושלם (אני מזכיר לכם - אני עובד בחברה אמריקאית כך שמדברים פה אך ורק אנגלית). בקיצור.. זה ממש ממש מגניב שאנשים אומרים לי את זה, השבוע כבר אמרו לי את זה ארבעה אנשים שונים
הולכת להגמר לי ההפסקה ככה שאני אבוא לכתוב פה בערב.. אוהב אתכם

THai483

New member
אמג אמג אמג אמג אמג אמג #!@%@#%@#

אוקיי לנשום. לנשום לנשום לנשום. פויD: אז אבי ואני הלכנו היום למשטרה בשביל האישורים בלה בלה בלה בלה זה לא הקטע החשוב. אחרי זה גררתי אותה לסנטר בשביל לקנות את הדיוידי של היומנויד סיטי לייב! אבל נגמר X_X אז רציתי לקנות את הדיסק3> ולקחתי את הדיוידים צימר 483 ושראיי והלכתי לראות אם יש עדיין את שראיי האדום ואם הוא ב2 ב100 O: ואז מה אני רואה? את שראיי הכתום!!!! הכתום!!!!!!!!!!!!! זה שצריך נס בשביל למצוא!!!! אז תנחשו למי יש את שראיי הכתום!?!?!?!?!? DDDDD:::::::: חחחחחחחחח הייתי צריכה לספר למישהו. אמג *~* הוא היה היחיד שם ויש לי אותו!!!3333333333333333333> אמגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג *_*

THai483

New member
אבי זה פשוט מדהים *_*

העטיפה מדהימה, העיצוב על הדיסק מדהים, הדיסק עצמו מדהיייייייים! אמג אמג אמג אמג @#%@#%@#@%# אני ברת מזל או מה!?!? *_*

e t a

New member
../images/Emo118.gifיאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo2.gif

שראיי הכתום בארץ
תתחדשייייייייייי
את שלי ההורים שלי קנו לי בחופשה בגרמניה... שמח בשבילך

Tommy89

New member
../images/Emo205.gifיאייאיאייאייאיאיאי ../images/Emo6.gif

יש שרשור אוף על שמי! XDD אוקי, אז להודעה המרגשת
- אני לא יודעת אם סיפרתי למישהו מפה, אבל אמא שלי נשארה ארבעה ימים אחרינו בגרמניה, כלומר היא טסה בערך חצי שעה אחרינו מציריך ביום רביעי לברלין וחזרה אתמול בבוקר. המטרה של הכל הנסיעה הייתה "עסקים". טוב, איזה עסקים? אמא שלי עובדת שכירה. אז בואו ואגלה לכם - נדל"ן! DDDD: אנחנו קונות דירה בברלין
HOW Fin' EXCITING IS THAT?!
אני פשוט מאושרת, אתם לא מבינים! היא ראתה איזה שלושים דירות ומעט מאוד מצאו חן בעיניה, אבל בסוף התלבטנו בין שתיים, ששתיהן אגב באזורים מאוד יפים ודי קרובים למרכז ואטרקציות אחרות בעיר, אחת מהן קצת קטנה עם שני חדרים באיזור מקסים, השנייה עם חדר אחד גדול יחסית באזור של המון צעירים. אז התכנית היא לקנות את היותר קטנה, ובגלל שגר שם עכשיו זוג נצטרך לתת להם פור של שנה לפני שנבקש מהם לעזוב, אבל עוד שנה וחצי - יש לי דירת נופש בגרמניה :) סתם רציתי לספר. לא יודעת את מי זה ילהיב ואת מי לא חחח.. אבל אני ממש ממש מתרגשת.

e t a

New member
../images/Emo118.gifדירת נופש בגרמניה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מה
לא סיפרת לנו שאת טחונה
תחדשי תומי, מקנא מוות
ברור לך שנעשה שם מגה-מפגש מעריצים, נכון

Tommy89

New member
../images/Emo205.gifחח אין לך מושג על מה אתה מדבר..

אני לגמרי לא טחונה >< אמא שלי לוקחת משכנתא על הדירה בגלל שיש לנו אזרחות בגרמניה, וחוץ מזה הדירות בברלין ממש ממש ממש זולות. דירה יקרה שם עולה משהו כמו 300.000 יורו, שזה 1.5 מיליון שקל. זה בערך מחיר של וילה ממוצעת למשפחה עם ארבע נפשות בישראל
וברור שנעשה מגה-מפגש מעריצים :) בואו נקווה שכולנו נצליח להידחס פנימה חחחח

THai483

New member
יאאאאאאא תהני!

דירת נופש בגרמניה.. וואו *~* תקחי את הפורום איתך, סתם לחברהO: לא בגלל שאני רוצה לטוס לגרמניה או משהוO:

Tommy89

New member
../images/Emo205.gifאת נכנסת למזוודה?

כי אם כן, את מוזמנת XD ותודה

e t a

New member
../images/Emo118.gifהיי, לי אין בעיה לשלם על כרטיס../images/Emo70.gif

ולשלם לכם שכירות והכל כשאתם לא שם.. חח

למעלה