אני ממש בהלם

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo12.gifאני ממש בהלם

אני ממש בהלם
חיילים לא יסעו יותר חינם ברכבת? מה זה הדבר הזה, האם רוצים לזרוק את החיילים לצדי הדרכים לעצור טרמפים, הרי כל אחד יודע איזה חיות טרף מחכות להם שם. אסור שיפקירו את החיילים לטרמפים ואני כותבת את זה בכעס רב למרות שאין לי "חייל פרטי" משלי, אני כותבת את זה מתוך אכפתיות ופחד ממה שזה עלול להביא.

צביקוש23

New member
יש איסור מוחלט על טרמפים

אני ממש בהלם
חיילים לא יסעו יותר חינם ברכבת? מה זה הדבר הזה, האם רוצים לזרוק את החיילים לצדי הדרכים לעצור טרמפים, הרי כל אחד יודע איזה חיות טרף מחכות להם שם. אסור שיפקירו את החיילים לטרמפים ואני כותבת את זה בכעס רב למרות שאין לי "חייל פרטי" משלי, אני כותבת את זה מתוך אכפתיות ופחד ממה שזה עלול להביא.
יש איסור מוחלט על טרמפים

צביקוש23

New member
על פי פקודת הרמטכ"ל

יש איסור מוחלט על טרמפים
על פי פקודת הרמטכ"ל
חל איסור מוחלט ביותר על נסיעה בטרמפים. למעט טרמפיאדות שמאובטחות בשעות מסוימות על ידי שוטרי משטרה צבאית (ואין הרבה כאלה) וגם אז רק לאחר שהשוטר הצבאי מוודא שההנהג בטוח והוא מאשר את הטרמף. חייל שייתפס נוסע בטרמף ע"י אחד מחולית "הטרמפים" (שוטרים סמוים בצאים ברכבים רגילים אזרחים ) ישפט באותו יום בשיפוט מהיר וישלח למעצר. אגב מפקד חיל האויר הוציא גם הנחיה משלו לכל חיילי חיל האויר שחל איסור מוחלט לגמרי על לקיחת טרמפים מכל סוג.

אני יודעת שיש איסור וטוב שכך

על פי פקודת הרמטכ"ל
חל איסור מוחלט ביותר על נסיעה בטרמפים. למעט טרמפיאדות שמאובטחות בשעות מסוימות על ידי שוטרי משטרה צבאית (ואין הרבה כאלה) וגם אז רק לאחר שהשוטר הצבאי מוודא שההנהג בטוח והוא מאשר את הטרמף. חייל שייתפס נוסע בטרמף ע"י אחד מחולית "הטרמפים" (שוטרים סמוים בצאים ברכבים רגילים אזרחים ) ישפט באותו יום בשיפוט מהיר וישלח למעצר. אגב מפקד חיל האויר הוציא גם הנחיה משלו לכל חיילי חיל האויר שחל איסור מוחלט לגמרי על לקיחת טרמפים מכל סוג.
אני יודעת שיש איסור וטוב שכך
אבל אם יפסיקו לחיילים את הרכבת אז מה ישאר להם לעשות
כמה ברירות משאירים להם. אני מאוד מקווה שהאחראים לנושא יתפקחו בזמן.

elians

New member
במקום שיפעילו רכבים סמויים

על פי פקודת הרמטכ"ל
במקום שיפעילו רכבים סמויים
על מנת לתפוס חיילים אולי יקחו יוזמה ויתנו הסעה לחייל שמת להגיע הביתה

ה דרומי

New member
יוחזארו ההסעות המאורגנות לאלתר

אני ממש בהלם

אורי404

New member
כנראה שזה לא יהיה.

כנראה שזה לא יהיה.
לפי מה שכתב "846" בעבר פה - לממשלה יותר משתלם לשלם שכר גלובאלי לחברות האוטובוס הציבוריות, מאשר העניין של ההסעות המאורגנות. ככל שיש יותר חיילים נוסעים בתח"צ, ככה הממשלה מרוויחה, כביכול, "הרבה יותר בהרבה פחות".

צביקוש23

New member
בחיל האויר יש הסעות לאנשי קבע

כנראה שזה לא יהיה.
לפי מה שכתב "846" בעבר פה - לממשלה יותר משתלם לשלם שכר גלובאלי לחברות האוטובוס הציבוריות, מאשר העניין של ההסעות המאורגנות. ככל שיש יותר חיילים נוסעים בתח"צ, ככה הממשלה מרוויחה, כביכול, "הרבה יותר בהרבה פחות".
בכל הבסיסים הגדולים (במצ"א,תל נוף,חצרים,חצור,רמת דוד וכ"ו) של חיל האויר (למעט מספר בסיסים קטנים) יש עד היום הסעות לאנשי קבע בלבד. וחיילים מורשים לעלות רק במידה ויש מקום פנוי .

elians

New member
בנוסף גם במג"ב

בכל הבסיסים הגדולים (במצ"א,תל נוף,חצרים,חצור,רמת דוד וכ"ו) של חיל האויר (למעט מספר בסיסים קטנים) יש עד היום הסעות לאנשי קבע בלבד. וחיילים מורשים לעלות רק במידה ויש מקום פנוי .
בנוסף גם במג"ב
לרוב הקצינים ואני הקבע יש הסעות מאורגנות הקרויים "מסלולים" ותמיד יש מקום פנוי.

חבל מאוד.

אני ממש בהלם
חבל מאוד.
זה לא בסדר. חוץ מזה שזה לא בסדר, זה גם לא מעשי. במיוחד בימי ראשון בבוקר וחמישי אחר הצהריים. אז גם האוטובוסים מפוצצים, והרכבות אפילו יותר. חברות האוטובוסים פשוט יקרסו תחת העומס. לא יהיה אפשר לזוז.

elians

New member
אז פשוט חברות האוטובוסים

חבל מאוד.
זה לא בסדר. חוץ מזה שזה לא בסדר, זה גם לא מעשי. במיוחד בימי ראשון בבוקר וחמישי אחר הצהריים. אז גם האוטובוסים מפוצצים, והרכבות אפילו יותר. חברות האוטובוסים פשוט יקרסו תחת העומס. לא יהיה אפשר לזוז.
אז פשוט חברות האוטובוסים
כמו שלא קרסו עד התקופה שלפני שחיילי צה"ל ידעו מה זה רכבת חינם... אז גם היום לא יקרסו.. אין לי שום דבר נגד צה"ל (בקטע זה ספציפית כמובן) או נגד הרכבת.. סך הכל מדובר בפינוק של חיילים.

Lifes Music

New member
שונא את רכבת ישראל....

אני ממש בהלם
שונא את רכבת ישראל....
הם כאלה סנובים.......!!!!
לעזור לחיילים הם לא רוצים...רק על הכסף שלהם חושבים....לא אכפת להם מאף אחד!.....שונא אותם

curi

New member
משהו שחשבתי עליו...

משהו שחשבתי עליו...
כל פעם שהרכבת מפסידה המדינה מממנת לה את ההפסד לא? אז שיתנו לחיילים לנסוע בחינם, הרכבת תפסיד הרבה כסף, והמדינה תממן את נסיעות החיילים בדרך עקיפה.

elians

New member
אבל למה את חושבשת אי נסיעה ברכבת

אני ממש בהלם
תגרום לחיילים לנסוע בטרמפים אחרי הכל יש יותר אוטובוסים מאשר נקודות עצירה של רכבות .. עד השנים האחרונות איך נסעו במדינה? על גמלים או על כבשים? עד היום היו אוטובוסים .. הצבא לא גדל אלא קטן שנים האחרונות. חיילים לא יסעו בטרמפים, הם יסעו באוטובוסים, תמונה מצורפת לתזכורת מהו אוטובוס.

ה דרומי

New member
וזו תחנת אוטובוס../images/Emo9.gif

תגרום לחיילים לנסוע בטרמפים אחרי הכל יש יותר אוטובוסים מאשר נקודות עצירה של רכבות .. עד השנים האחרונות איך נסעו במדינה? על גמלים או על כבשים? עד היום היו אוטובוסים .. הצבא לא גדל אלא קטן שנים האחרונות. חיילים לא יסעו בטרמפים, הם יסעו באוטובוסים, תמונה מצורפת לתזכורת מהו אוטובוס.
וזו תחנת אוטובוס

מצב
הנושא נעול.
למעלה