טוב אז ...

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif טוב אז ...

תמיד בתקופה הזאת הורום מתייבש. ועכשיו הוא יבש לגמרי, במיוחד אחרי שאסתי עזבה את הניהול של הפורום ושעכשיו אנחנו בהנהלת "זמני" ולא נראה לי ממש איכפת לתפוז אם יש כאן מנהלת או לא כי הפורום יבש וכנראה יסגרו אותו בגלל זה. אני בעד להתחיל להפעיל אותו קודם כל לצאת למסע פרסום הפורום בפורומים אחרים D: הרבה פורומים עשו את זה [דוגמה- טוקיו הוטל, פאניק אט דה דיסקו וכו' ] אז תציעו רעיונות למה נרשום בתוכן ההודעות האלה דבר שני- פעילויות ... שאלונים פינות וכו' דבר שלישי - לאוהב את אנה שעלתה השבוע בעונה שנייה אבל לא ראיתי כי היה המרוץ למליון XD בכל מקרה מי שכן רואה יהיה נחמד אם היא תפתח שרשור פרק :] דבר רביעי [ סורי אני מתאמנת לבגרות בלשון עם שם המספר XD ]- היומהולדת של עפר !! כידוע עוד שבועיים עפר יהיה בן 28 :O ! באו נתחיל לעשות פינות בקשר ליומהולדת שלו D: למי שיש הצעות מוזמנת לפעול P: לפי דעתי כדי גם לחדש את ה100 סיבות למה לאוהב את עפר שכטר ואולי נגיע ל200 :] עד אז, נשתמע XD חחח סתם XD שתפו פעולה !! - הפורום מתייבש , ואין , אין לנו דרך אחרת ! הפורום יורד מהקו האדום לקו השחור !

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gifצודקת ../images/Emo4.gif

אני יחשוב על כל מיני רעיונות, פעילויות פינות וכאלה
וגם אין לי בעיה לשים כל מיני שאלונים כי אני מאוד אוהבת :)

esterosh

New member
צודקת...אבל.

א. אין לי זמן. בתקופה האחרונה.. המצה השתנה לקראת סוף אפריל:) ב. כל הפינות בזמן האחרון בכלל לא קשורות לעפר, אז אין לי על מה להגיב... וזה אחלה משחקים.. ואחלה פינות אבל אני לא מכירה את כל הלהקות האלה.. וגם אני לא מזהה פרצופים.. חחח
לדעתי פשוט צריך לגוון.. ושלא יהיה פינות קבועות.. כי לאנשים נמאס.. או כל חודש להחליף פינות.. ואז אפשר להחזיר פינות ישנות.. אבל שכל פניה נמשכת חודשיים ומשהו אז אנשים פחות משתפים פעולה. ג.הייתי פותחת שירשור ללאהוב את אנה.. לדעתי היה אחלה פרק, ועפר נראה סוף הדרך שם.. בכלל העונה הזאת נראת יותר מעניינת.. אבל אני יודעת שאף אחד לא יגיב .. אז חבל לכתוב. ד. אותו דבר בנוגע לכתבו עליו.. כבר הפסקתם להגיב.. אז אני מרגישה שזה מיותר. ה. עפר במקסיקו, ובגלל זה לא שומעים עליו, אז אין כל כך על מה לדבר.. שהוא יחזור (בטח אחרי פסח.. הוא שוב ישרוץ בים ושוב יהיה פאפרצי השקות וכאלה..) ו. למרות הכל חבל לי שיסגרו את הפורום... בכל זאת יש פה חתיכת היסטוריה.
תגיבו...

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif ...

1.בקשר לפינות , איזה פינות אפשר לעשות על עפר ? 2.בקשר לכתבות קודם כל ח"ח על זה שאת תמיד משקיעה P: הבעיה היא שזה מלא דברים ! אז לפי דעתי אפשר לקצר ופעם הבאה לשים את הכתבות האחרות .. כי עד שמסימים לקרוא את הכל כבר אין כוח להגיבXD 3. עפר במקסיקו ?O:

בעקבות ההודעה שלך חלמתי שסוגרים את הפורום../images/Emo6.gif

זה בעיה להפעיל אותו עכשיו, כולם עסוקים בלימודים וכאלה... לפחות אני

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif לא רק את P:

מה שבטוח שבחופש פסח [ לפחות מה שנשאר לי ממנו :S כל יום יש לי השלמות כמעט XD וישי ום אחד שאני הולכת לסבול עם המורה הסקסי שלי להיסטוריה XD -טוב אבל עם זה אין לי בעיה הוא חמוד D: ] נפעיל את הפורום D:

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo219.gif אממ ,

האמת שגמאני בתקופת לחץ \: אני משתדלת כמה שיותר להיכנס ואני לא אתן שהפורום יסגר
אפשר לעשות על עפר לדוגמה: משטרת האופנה. הסיבות למה לאהוב את עפר. אני יכולה להחזיר את התמונה הכי יפה אבל יותר עדכני. שירשור תמונות. עוד מעט יש לו יומולדת אז שרשור ברכות ע-נ-ק. עובדות על עפר, מה אנחנו יודעות עליו. שאלונים עליו. ואממ אני אחשוב על עוד דברים.. יאא עפר במקסיקוD: איזה כיף לו :] הא ועוד מעט יתחילו לצלם את האלופה 3 אז בטומ שיהיה יותר עמוס פה, כי אני למשל לא רואה לאהוב את אנה >< גם אם הייתי רוצה אין לי זמן לראות טלוויזיה

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif זה לא שאף אחת לא רוצה

זה קצת בעיה כי לאלה הגדולות מעל גיל 16 אין זמן כמעט לנשום ולאלה שמתחת לגיל 16 [ כמוני לדוגמה למרות שגם לי אין זמן לנשום ] לא יכולות לנהל כי הן מתחת לגיל 16 XD

למעלה