סופשבוע "רגוע"

LadySilkworm

New member
זאת את? O:

את ממש יפה, וגם מה שאת לובשת, והכינור, והשיער[אובססיה לשיער ג'ינג'י] ואם זאת לא את..אז אותן מחמאות עוברות למי שמופיעה בתמונה :p אגב לא נשארו חבילות לוואקן במטאליסט או משהו?

Snow fairy

New member
חח זאת אני:]

תודה רבה
ולא סגורה על זה! צריך להתקשר למטאליסט באמת [גם און-תור עדיין לא הורידו את החבילה!]

wolfyy

New member
מחזקת ../images/Emo9.gif

מאיה את גם מנגנת בכינור? או שזה בשביל היופי בתמונה?..

wolfyy

New member
בבקשה ../images/Emo13.gif

אוהבת טים ברטון, ג'ינג'ית, מנגנגת בכינור. מה עוד צריך באישה?!

Snow fairy

New member
But there's no place like!

London. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: קיבלתי משכורת:] דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נגמרו הכרטיסים לוואקן:| משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מצפה שיגלו שזה טעות ובעצם יש עוד כרטיסים לוואקן
[אה, ושילך טוב במבחנים בהיסטוריה וספרות
] סרט/סדרת השבוע: סוויני טוד
ספר השבוע: אני כבר שנים עם "ורוניקה מחליטה למות", אני חייבת לסיים אותו!>>: להקת השבוע: DREAM THEATER
המלצת השבוע: הדיסק הופעה SCORE של DREAM THEATER
ציטוט השבוע: דווקא השבוע אין לי
אתר השבוע: ליצירתיים מביניכם, ממליצה מאוד- www.crafster.org [אתר פורומים] תמונת השבוע: למה אף אחד לא שם תמונה?!
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אל תסעו לפולין! [עוד שבועיים וחצי
]

MeItOsH

New member
../images/Emo129.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:אממ.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפיםשיקרה שבוע הבא:עאעאעא פווריייייםםםםם!!! סרט/סדרת השבוע:גוסיפ גירל/אחת שיודעת כי סופסוף הגיע לארץ ואני אראה הכל מהתחלה. ספר השבוע:כל מי שנחשב-לורן וייסברגר להקת השבוע:איירוסמית' המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה):

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא קרה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: גם לא קרה. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: האמת ששום דבר. אבל שבוע אחרי זה , יחזור להיות מעניין. סרט/סדרת השבוע: ראיתי שוב ארץ קשוחה
ספר השבוע: לא יצא לי.. להקת השבוע: ביטלס
כי אנחנו שמים שיר שלהם בסרט וזה יוצא מאמם! המלצת השבוע: ארץ קשוחה, אף על פי שקשה להבין מה קורה שם . ציטוט השבוע: ............ אתר השבוע: לא היה לי זמן... תמונת השבוע: זה כל כך עצוב שאני דומה לו
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אל תתנו כוס מים לאיש בצרה, זה עוד עלול להרוג אתכם

Skyller

New member
יש לי נטייה להצטרף באיחור לדברים האלו

(ועוד התגאתי בזה שהייתי ראשונה ששמה הודעה בפורום הזה) דבר טוב שקרה השבוע: המממ... לא מצליחה לחשוב על משהו. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שהיה אמור להסתיים ב-3 גג הסתיים אחרי 5 וזה היה מרגיז... משהו שמצפים\לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פורים!!!!! סרט\סדרת השבוע: קדימה, תריץ אחורה (לא רע, חביב). ספר השבוע: סופו של מיסטר Y (ספר שאם לא היה חופר ברמות יכל להיות אחלה) להקת השבוע: מחזות זמר המלצת השבוע: לנוח (כל מה שאנ יכולה לחשוב עליו) ציטוט השבוע: So what are you saying? When you get divorce you return your library card? Get a new license? STOP BEING JEWISH???? (ג'ון גודמן- ביג ליבובסקי. האחים כהן זה טוב). אתר השבוע: Talk like a pirate\books-in-a-minute (סורי שאין קישורים, לא קשה למצוא למי שרוצה) תמונת השבוע: אין... אחר (או מסר חשוב לאומה): בריטניה זה טוב.

LadySilkworm

New member
גם אני רוצה לראות את ארץ קשוחה :(

אני מניחה שזה טוב כמו ששמעתי שזה, לא?

wolfyy

New member
סופ"ש

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בין השאר; טלפון טוב, הבנה במתמטיקה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היום הזה
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אין לי ציפיות מיוחדות
סרט/סדרת השבוע: Lost, Medium, שר הטבעות
ספר השבוע: ללא ספק שר הטבעות
להקת השבוע: Nightwish
המלצת השבוע: לקרוא את שר הטבעות באנגלית, ולא להסתפק רק בסרטים או בספרים המתורגמים. להתקלח במים חמים מאד.
ציטוט השבוע: "the gray rain curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass. and then you see it. white shores and beyond, a far green country under a swift sunrise".
אתר השבוע: הפורום של טים ברטון, כמובן
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אין כרגע מסר טוב כי היום הזה פשוט רע ומר.. אז אני מעדיפה לא להגיד כלום.

wolfyy

New member
../images/Emo9.gif

תודה.. עדיין לא עבר לגמרי, אבל הימים האחרונים היו טובים יותר

שלי../images/Emo217.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:כ"כ הרבה.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:כ"כ הרבה.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:פופאי-פורים סרט/סדרת השבוע:דז'ה וו ספר השבוע:ביולוגיה של האדם- מבחן >< להקת השבוע:ג'וב פור א קאובוי המלצת השבוע:לאדעת ציטוט השבוע:-"את חמודה" -"גם אתה נחמד" -"לא, אמרתי שאת חמודה" -"טוב S:" אתר השבוע:ישראבלוג >< תמונת השבוע:- אחר (או: מסר חשוב לאומה): אפשר להנות במסיבה גם בלי להשתכר, תנסו את זה

למעלה