סיכום שבועי ראשון בפורום

../images/Emo121.gifסיכום שבועי ראשון בפורום../images/Emo121.gif

כולם לענות
שיר השבוע שלכם של KNOB: שיר השבוע שלכם בכללי: אלבום השבוע: ציטוט מוזיקלי שבועי: משהו מעניין שקרה לכם השבוע: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:
שיהיה לכולם חג שמח,מהנה ושבת שלום

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo26.gif

שיר השבוע שלכם של KNOB:ONLY YOU שיר השבוע שלכם בכללי:הצל-יורדת
אלבום השבוע:
ציטוט מוזיקלי שבועי:"איך כשהוא מהסס את שוב בנפילה..." משהו מעניין שקרה לכם השבוע:לא זוכרתO: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע:משו ביום ראשון
שיר שלא הפסקת לשמוע:השיר החדש של נלי ופרגי
התחדשות השבוע: זכיתי בסינגל החדש של עופר ניסים ומאיה! תוכנית/ספר/סרט השבוע: רומיאו ויוליה מאכל השבוע:טוסט?חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום שני! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מממ...המשפחה כולה:) תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:להספיק כמה שיותר!!!

Rincewind

New member
אני יותר אוהב את התמונה בשחור לבן ../images/Emo99.gif

שיר השבוע שלכם של KNOB: אונלי יו... חורש לו את הצורה
שיר השבוע שלכם בכללי: הצל מארח את knob - יורדת, ובכלל האלבום החדש של הצל - פשוט מעולה. אלבום השבוע: הצל - לא שם _ין ציטוט מוזיקלי שבועי: סלמאת מתוקה - אני חוזר לאשתי!
משהו מעניין שקרה לכם השבוע: אני בנסיעת עבודה לפולין, כרגע עדיין בגרמניה
משהו טוב שקרה לך השבוע: הזמנתי לי סוף סוף כרטיס טיסה לארה"ב לקיץ! משהו רע שקרה לך השבוע: הממממם... למה לחשוב על דברים רעים? שיר שלא הפסקת לשמוע: ראו שיר השבוע התחדשות השבוע: לא יצא לי לקנות כלום השבוע למרות שרציתי!! תוכנית/ספר/סרט השבוע: Thank you for smoking - ראיתי אותו כרגע ב-DVD. סרט שנון ומומלץ! מאכל השבוע: סושי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ליל הסדר כמובן! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אליהו הנביא
תמונת/פליקס השבוע: משמאל... התוכניות שלי לשבוע הבא: קורס מוצלח בפולין!

איזה מזג אוויר מושלם../images/Emo189.gif

שיר השבוע שלכם של KNOB: Only You
אני אשכרה משגע איתו את הבית
שיר השבוע שלכם בכללי: הצל - יורדת אלבום השבוע: E=MC² של מאריה קארי. ציטוט מוזיקלי שבועי: "...את רצה הביתה אל החום המוכר מעוד יום מנוכר..." משהו מעניין שקרה לכם השבוע: לא היה שום דבר מעניין, הכל רגיל. משהו טוב שקרה לך השבוע: בת דודה שלי ילדה בן
והוא מקסים! משהו רע שקרה לך השבוע: אני מסכים עם דביר - לא צריך לחשוב על דברים שליליים. שיר שלא הפסקת לשמוע: השירים שלמעלה. התחדשות השבוע: לא היה לי זמן לקנות את החדש של קרן פלס
אז אני אקנה בשבוע הבא. תוכנית/ספר/סרט השבוע: "הלב" של רם אורן, קראתי אותו שוב השבוע (פעם חמישית!). מאכל השבוע: שווארמה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נסיעה לאופקים, ביקור אצל קרובי משפחה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מה שלמעלה. תמונת/פליקס השבוע: היה לי משעמם אז הכנתי פרסומת לאלבום של מדונה
איך יצא? התוכניות שלי לשבוע הבא: אממ... למעלה?

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע שלכם של KNOB:sad song שיר השבוע שלכם בכללי:עוד דקה את נעלמת –הראל מויאל No Doubt - Don't Speak Under The Bridge Red Hot Chili Peppers עד העונג הבא-המכשפות Guns N' Roses ?! live and let die גילי דני רובס כוורת ביום ובלילה Rooney - Are You Afraid Erasure- love to hate you Rednex –cotton eye joe האלים החדשים איה כורם אלבום השבוע:קרן פלס-מבול ציטוט מוזיקלי שבועי: משהו מעניין שקרה לכם השבוע:הופעה של איה כורם משהו טוב שקרה לך השבוע: הבדיקות שלי יצאו טוב... משהו רע שקרה לך השבוע:לא היה תודה לאל שיר שלא הפסקת לשמוע:מה שרשמתי למעלה התחדשות השבוע: הדיסק של קרן פלס מבול, עבודה עסברית שתים תוכנית/ספר/סרט השבוע:שיר השישים מאכל השבוע:מקדונלד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:באולינג,השקה של איתי פרל ,ליאור שליין אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מסוים תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:

GuyHemed

New member
שבוע מעולה

שיר השבוע שלכם של KNOB: Only You שיר השבוע שלכם בכללי: ואו.. יש הרבה חח אלבום השבוע: לא שומע אלבומים :\ ציטוט מוזיקלי שבועי: Music Is My Life You Know משהו מעניין שקרה לכם השבוע: אממ.. טיול שנתי אבל לא כזה מעניין משהו טוב שקרה לך השבוע: לא חושב שהיה חח משהו רע שקרה לך השבוע: 2 הפסקות חשמל XD שיר שלא הפסקת לשמוע: שירלי לילו - נקמה התחדשות השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: הרבה זמן לא ראיתי סרט :S מאכל השבוע: ספגטי עם טונה! חחח זה מה שקורה שמאלתרים בטיול שנתי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנות את האלבום של Knob!!! או בשבוע אחריו חח (וגם חופש פסח!!!) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: זה דווקא היום :p תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להשלים שעות שינה.. והרבהההה

למעלה