[חנה אצלי אז טכנית חנה אצלי אז ]

2MayaN2

New member
איך קיבלת את זה?../images/Emo2.gif ../images/Emo221.gif

חיפשתי ולא מצאתי

חיפשת בקראנג!? ../images/Emo12.gif

כי ממה שאני הבנתי לא מוכרים את העיתון הזה בארץ

2MayaN2

New member
נכון מסתבר שלא ../images/Emo221.gif

חישפתי בכל מיני מקומות ובעולם המגזינים בסנטר ולאף אחד לא היה, בגלל זה שאלתי מאיפה לך יש

IamAfreakinGirl

New member
ג'וש מיו מי אט סיקס D:

עונה על שאלות של ליין הבגדים מה כדאי לשאול ? D:

דאמממ

אינלי טוויטר
תשאלי אותו על ישראל!! תתעלמי מהעובדה שזה לא על ליין הבגדים
או ג'ושי שלי

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif או שהיא יכולה לשאול על

אם הליין יגיע לישראל חהחה ואז להכניס גם את הליין וגם את ישראל [ ואז הוא בטוח יענה לכן ]

StayAwake

New member
טוב אבל קחי בחשבון שאנחנו רוצים להציף אותם שם

בקרוב וצריך כמה שיותר אנשים
להציף=להפוך את אטל לישראל לטרנדינג טופיק

טובנו....

תנו לי אזהרה של יום בערך ואני אפתח טוויטר. אני רק אצטרך שמישהי תסביר לי WTF אני עושה שם XD

StayAwake

New member
גם אני רוצה לחפור על ההופעה של 30 למרות שאף

אחד לא הולך לקרוא! נראה לי לפחות
יצאתי הביתה ב9 וחצי וחזרתי ב5 וחצי (נדמה לי
) היום! בקיצור... כרמל אמרה לי לרדת באיזה תחנה ומסתבר שזה לא היה נכון אז הלכתי לאיבוד בתל אביב... לא מומלץ! ואז אח שלה הסיע אותנו ובלה בלה התיישבנו ופתאום ראיתי חברה שלי שלא ראיתי שנתיים (גם לא ממש הייתי איתי בקשר אבל היינו חברות ממש טובות
). ישבנו ליד שתי בנות ונהיינו חברות כזה
וגם פגשנו את עדי שהייתה במפגש והיא הייתה עם חברה שלהD: קיצר חיכינו שלוש שעות בצל והיה כיף כיף פאן (לא באמת
אבל עשינו שם סיבובים והיה מצחיק. כמעט ראינו את הלהקה
) ואז השומרים אמרו לנו ללכת לחכות בשמש! מ4 עד 7! בהתחלה נעמדנו בתור הכי רחוק ואז קלטנו שהוא רחוק מאוד אז הלכנו לתור הכי קרוב והתמקמנו ראשונות יחד עם עדי וחברה שלה (שבסוף הגיעו קצת אחורה
ולא ראיתי אותן גם אחרי ההופעה!). היה כל כך מצחיק! דובי (תקראו בהודעה של כרמל) הציק לנו בצורה מטורפת ואז בא דודו ואמרתי לו שאנחנו לא מרגישים בטוחים שאין לנו חוט אז הוא קשר לי חוט על היד שנפל לי בהופעה
הצטלמנו לדיוידי! ואז אחרי שלוש שעות של סבל ועינויים (למרות שהיה קורע מצחוק וממש נהנתי שם
) נכנסנו! אני וכרמל רצנו כל כך מהר ישר לשאנון! שורה ראשונה! (כל ההופעה!!) אוי אוי והיה כל כך מצחיק עם האנשים מסביב. הייתה אחת שעמדה לידי שדיברתי איתה הרבה ומאחורי עמדו שלוש בנות שלא באמת הכירו את הלהקה. בקיצור הן כזה:"איך קוראים לו?"-"טומו[עם ט' או ת'?XD]"-"שלמההההה??" והן גם נמרחו עליי כל ההופעה
בקיצור פתאום ג'ארד בא אלינו והסתכל עלינו, הסתובב, הלך ליד התופים ונפללללללל! חחחחחחחחחחחחחח וואי איך ממתי מצחוק! ואז נגמרה ההופעה וחיפשנו את ברקסטון בלה בלה בלה
ואפילו לא חזרתי פצועה! רק דפקתי את המרפק בברזלים שם כשקפצתי ואז גם הדגמתי לכרמל מה קרה ובדיוק דחפו אותי אז שוב קיבלתי שם מכה חחחחחחח היה מדהים.

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אני קראתי ! אני קראתי !

לא חפירה נוראית XD ואני כבר מכירה את זה בעל פה XD

StayAwake

New member
כן.. יצא לי קצר יותר../images/Emo6.gif

זה היה נראה לי יותר ארוך כשכתבתי את זה

StayAwake

New member
../images/Emo240.gifיש סקר (תודה להוד על השאלה) חדש והוספתי

קישורים. מחר אני אפתח אלבומים ונוסיף תמונות

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif דיי אני לא יכולה לבחור !

אז רשמתי את זה שעליו חרשתי בזמן האחרון [ לפני דו XD - חנה XD ] XD

למעלה