[חנה אצלי אז טכנית חנה אצלי אז ]

2MayaN2

New member
גם אני רוצה לחפורD: ../images/Emo221.gif

אוקיי אז התכנונים היו להגיע ממש מוקדם להופעה אבל הגעתי רק ב7 לביתן 1 כי חברים שלי החליטו לעצור במקדולנדסXD אז אחרי תור ארוך (שלנו זז הכי לאט
) ואחרי החרמה של הבקבוקי מים שלי (חראות
) נכנסו בטירוף! תפסנו מקום ממש טוב ליד הבמה וכל ההופעה של הלהקת פתיחה נמעכתי שם ונמחצתי (למרות שאת המזגן הרגישו די טוב)...בערך מתי שהמאבטחים התחילו לחלק מים נהיה ממש ממש צפוף וכמה דקות אחרי זה בדיוק כשהלקה עלתה ראיתי שסוחבים את חברה שלי החוצה וכולה רועדת,לא יכולה לנשום וממש על סף עילפון...זה הי ממש מפחיד. אז אניח ועוד חברה יצאנו איתה אחורה והיא קיבלה טיפול. הפסדתי את ההתחלה של ההופעה (שמעתי אבל הייתי איתה מאחורה) וכשחזרנו לא יכולנו לחזור לשורות הראשונות כי היא עדיין לא הרגישה טוב אז נאלצתי להישאר מאחורה כל ההופעה...מה שהיה באסה למדי. אבל(!), בכל זאת הייתה הופעה פצצה. ג'ארד היה כל כך טוב עם הקהל! באמת שממש ממש נהניתי!
והוא קרא לחברה שלי לעלות לבמה והיא לא שמה לב..רק אחרי זה המאבטח אמר להXD אה וההפקה יצאה חראית כי הם אמרו שמי שקונה חולצה או דיסק יקבל אחרי זה חתימה מה שהיה לא נכון
וחבל שלא נשארתי לראות אותם יוצאים ממש רציתי לפגוש אותם! (הנסיונות שלי לראות אותם במלון כשלו
) חח אוקיי יצא חופר וקצת שלילי אז אני אסכם ב:היה כיף ממש! מקווה שהם יבואו שוב!

StayAwake

New member
אני מקווה שחברה שלך בסדר עכשיו../images/Emo2.gif

גם הנסיונות שלי ושל כרמל להגיע למלון כשלו. הגענו שעה אחרי שהם יצאו ובכלל לא היה לנו מושג
יכולנו להגיע בזמן אבל ישבנו במקדונלס כי היה לנו יותר מידי חם ורעב

2MayaN2

New member
לעזעזל מקדולנדס הרס הכל לכולם../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

וכן היא בסדר, תודה

McMonkeys

New member
חחחחחחחחחXD

גם לי יש טוויטר אבל אני לא בטוחה איך קוראים לי תנסו-->GILIPOYNTER

2MayaN2

New member
תתחדשי:) ../images/Emo221.gif

טוויטר זה לא כזה נורא..תשתמשי בו רק במקרים מיוחדים:)

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אוי לא :(

עשיתי מעשה נוראי פתחתי פייסבוק ... החיים בזבל ואז אתה מת XD camrel dayan חפשו אותי XD

לא, לא, לא!!

היה לי את החלום הכי טוב בעולם הוא הרגיש כ"כ אמיתי!!!!!!!! חלמתי שהייתי באנגלייה עם דודים שלי. והיה כזה בניין(שדי הזכיר לי את הבצפר שלי) ובתוכו היה איזה משו עם מלאמלא מוזיקאים ואחד מהם היה Kids In Glass Houses ויש לי קראש ענקי על הסולן שלהם - אלד - ואחרי שהם הביאו לנו הופעה קטנה הלכתי אליו כדי זה.... לבקש חתימה כמו מעריצה קטנה וטובה ^-^ ואז הוא חיבק אותי, דיברנו קצת על זה שאני מישראל ושאני ממש רוצה להיות באנגלייה בנובמבר כי ישלהם סיבוב הופעות בUK ביחד עם בויז לייק גירלס. אחרי שדיברנו הוא הביא לי עוד חיבוק חתימה יפה ומקושטת(היא הייתה ממש צבעונית גם XD) ואז הוא הביא לי נשיקה על הלחי. הסתכלתי אחורה וקלטתי שזה היה רק אני, אלד ו*נטעלי בחדר(נטעלי נדחפת לכל חור!
אבל אני אוהבת אותה) אח"כ אני ונטעלי דיברנו קצת על מה שקרה וזה לא ממש עניין אותה... היא התנהגה ממש כמו זונה אליי. עכשיו נכון הנשיקה שהוא הביא לי? הרגשתי את זה גם אחריי שהתעוררתי...
*נטעלי - במקרה החברה הכי טובה שלי שנדחפת למקומות בהם לא רוצים אותה. כגון: החלום הזה!!

StayAwake

New member
אולי זה היה הכלב שלך שנישק אותך../images/Emo8.gif

סתם, סתם. ההופעה בנומבר שאמרת היא עם בלג? אומייגאד אולי תגידי להם שיזיזו את התחת שלהם לפה כבר ושמרטין יפסיק לשקר שהם באים לפה?

בחלום הבא ../images/Emo6.gif

וקידס יהיו 3 פעמים במנצ'סטר! זה מושלם! והכרטיסים+כרטיסי טיסה יוצא לי בערך 700 ש"ח. אין צורך במלון כשיש דודים
אולי אני באמת אעשה את זה? עם אחותי או עם חברה O_O תכל'ס הייתי רוצה עם אחשלי אבל הוא עוד לא ישתחרר מהצבא עד אז :(

AdiA12

New member
אני כל כך אקנא בך ../images/Emo7.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

גם KIGH וגם BLG וגם אנגליה? את זבל.

כה אבל בדקתי ו...

BLG מצטרפים באמצע הטור(ב11.11) ואם אני אלך להופעה אני הולכת ב10

נגמרו הכרטיסים להופעה הזאת...

אבל אני מתחילה לשמוע מלאמלא דברים שגם בלג יהיו בהופעה הזאת... הממ... נראה ^~^ העיקר יהיה קידס

AdiA12

New member
אני כ"כ מקווה בשבילך שBLG יהיו ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

בהופעה שאת הולכת אליה, וכל כך מקווה בשבילי שהם לא יהיו, פחות דברים טובים בשבילך, פחות באסה בשבילי ~חיוך שטני
~

תכל'ס לא ממש אכפת לי כבר מבלג....

כאילו הייתה תקופה שאהבתי אותם אבל עם הזמן לא ממש...

AdiA12

New member
וואו *-* ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

כל כך מבאס לקום ולגלות שזה היה חלום..
אבל אני חלמתי בלילה האחרון חלום שאני דווקא די שמחה שהוא לא התגשם O_O

למעלה