למה אתה לוקח אותם ולאן?

גלים1

New member
../images/Emo123.gif למה אתה לוקח אותם ולאן?

אלוהים שלי , אני מקווה שאתה מרוצה עכשיו שלקחת לך שתי נשמות בפיגוע אתמול . למה אינני מבינה מדוע מה הם סיימו את לימודיהם בגלגול הזה ? אני מאמינה שאתה קיים ושיש חיים אחרי המוות וכמובן גלגולי נשמות . למה אתה לא ממלא את בקשותי ותחינותיי?

Zoko El Loco

New member
כנראה שהתבלבלת עלמתי

אבל הכותל הוא בירושליים, לא בסייבר. וגם אזני הכותל אטומות. למלא משאלות תפקיד האדם, אלהים יעזור בדרכו, ואנחנו חייבים לקבל את המציאות עליה נחתנו כאקסיומא. אותה נשנה בעצמנו. כמיהה לאל כדי שהוא יפתור את כל בקשותיך ותחינותייך לא ישנו את העובדה שאת, כבן אדם, חייבת למצוא את מקומך בכל הבלגאן הזה ולשנות את המציאות בדרכך. אולי אפילו לעבור עוד מספר גלגולים טרם זה יגמר. שאלותיך בגיל הכתובים, למה ולאן הן רק הגדרות שאנחנו מקבלים. כנראה שאנחנו חייבים לקבל גם את המוות, כחלק מהחיים. לא משנה למה , איך ולאן זה מוביל אותנו. יום טוב ומלחמה נעימה.

לזוקו-עכשו אני ב....

ירושלים ואני יודעת שכמנהגי תמיד אני גם אלך לכותל,אצמד באהבה אל הקיר העתיק הזה,אל קרירות אבניו האבהית שתעביר את תפילותי. שלך חנה גונן

Zoko El Loco

New member
../images/Emo50.gif

בוקר טוב, תשמרי על עצמך שם, יש שם הרבה אנשים שאין בהם אהבה, והם סה"כ בצד השני של אותו הכותל. אולי זה בגלל שהם בצד השני של אותו הכותל... טוב, לא אתחיל לבלבל ת´שכל על הבוקר... חנה גונן שלי? לא ידעתי שיש לי חנה גונן, טוב , כל יום לומדים משהו חדש.

למעלה