אהההההה ראיתם מה אדם רשם לדרייק

t r e c o o l

New member
יש מצב שדריק שכח שכולם רואים את מה

שהוא כותב?
והוא פשוט ענה לאדם...חחחחחחח.. כי עד עכשיו הם די הסתירו את הקשר ועכשיו הוא כותב את זה..כ"כ חמוווודים..

magenta73

New member
אנחנו כאלה fag hags

והם כ"כ משחקים על זה שזה פשוט נורא. כל מה שחסר פה זה רק איזה בריאן קיני... בכל מקרה, מקרה דרייק ילך ולא יחזור. הוא אולי היה ועדיין סוג של "אחיזה" של אדם ל"מציאות", אבל הם לא מתאימים. לא ממש. לדעתי האישית בלבד. כמובן.

magenta73

New member
כי הוא לא מספיק פרוע בשביל אדם.

ולא מספיק אינדוידואלי. לדעתי הוא די נגרר. שוב, לדעתי האישית והלגמרי סובייקטיבית.

MIDNIGHT SKY

New member
אני כמעט התעלפתי כשראיתי את זה !!!

@adamlambert good morning handsome...wish u were in bed with me : ) אני גוססת.

MIDNIGHT SKY

New member
אני אמות אם הוא יענה לזה !

כמה פעמים כבר אמרתי שאני אמות?! וכמה פעמים כבר מתתי/התפגרתי?

InbarKiii

New member
חחחח גמני כבר אמרתי כלכך הרבה פעמים

הוא הורג אותי כל פעם מחדש

nini18

New member
או שנדמה לי או שגם לציקס הגיבו בנושא

מה שאדם ודרייק רשמו חחח כי הוא רשם עכשיו . GoCheeksGoOoooh, I get now why people are saying I'm 'bad.' ...TBH I had no idea what was going on. Believe it or not, I don't follow every move. ;)

nini18

New member
זהו שהוא בדבר בכלליות ....

בגלל זה, זה נראה שהוא מגיב על דראדם.

mokasosex

New member
מסכן בראד \: אפילו אם עכשיו הם לא ביחד

ברור שהם אהבו אחד תשני וזה מעצבן שמציק לך , על אושר של בןאדם שאהבת רק שהאושר הזה הוא לא איתך. אני היחידה שמוזר לה שפרז לא דחף את האף שלו הפעם ?!

heart1soul

New member
אני לא כזה מרחמת על בראד...

הוא שבר לאדם את הלב.. לפחות לפי מה שהבנתי.. ולגבי פרז- אל תדאגי אני בטוחה שזה עוד יגיע:)

nini18

New member
חחחחח מזה מציף הוא באטרף חחחח מסכן ../images/Emo201.gif

mokasosex

New member
בכל זאת לא נעים

אפילו שהוא מציג את עצמו בתור רודף גברים, שמתחרמן מפרמדיקים שבאים להחיות את השכנההזקנההמתה שלו, בטח הוא הרגיש משו כלפי אדם, איך לא, מי לא !? לא נעים שהרבה אנשים מציקים לך על האקס שלך..

למעלה