הודעה חשובה מאוד...

leahf24

New member
../images/Emo124.gif הודעה חשובה מאוד...

שלום לכולם, שמי לאה ולפני כיומיים כתבתי בפורום הודעה שבה אמרתי שאני נתקלת בבעיה באפייה. מיד קיבלתי מסר ממאקי ה-מ-ד-ה-י-מ-ה
שעודדה אותי ואפילו רתמה את פנינה וחיים למשימה- עשיית מוס שוקולד. אתמול קיבלתי טלפון מחיים שבמקצועיות ובסבלנות שאי אפשר לתאר הסביר לי בדיוק מה לעשות. עד עכשיו אני המומה מהטוב לב שהפגנתם- פנינה, מאקי וחיים- אין אין לי מילים לתאר את ההרגשה הטובה שעשיתם לי. לכאורה, אני עוד "סתם" מישהו שלא יודע לאפות אבל לא בשביל מאקי, חיים ופנינה- למרות שאני בטוחה שלכל אחד מהם יש הרבה דברים להספיק, עדיין הם בסבלנות וברצון נרתמו למשימה שטוטית. ברור לי, שהדבר מעיד על אופי שלהם ועל החמימות- הלוואי, הלוואי שיתרבו האנשים האלה. אז זהו, אולי יצא ארוך אבל חשוב לי שתדעו אילו אנשים טובים יש פה בפורום. אז שוב תודה לפנינה, חיים ומאקי, מעריכה ומעריצה אתכם לאה (ודרך אגב, מבטיחה לעדכן איך יצא המוס)

mozal

New member
משום מה זה לא מפתיע אותי...../images/Emo23.gif

אבל מאוד מחמם את הלב. אנשים מקסימים שעושים את הפורום למקום שטוב 'לחיות' בו.
גדול לכולכם...

גילית לנו את אמריקה....

יקירתי, אילולא חשוב היה לקרוא לפורום "מתכונים" על שם הסטייה שלנו.... היו צריכים לקרוא לו: פורום הנשמות הטובות ! אנחנו ממושקים כאלה, שחבל על הזמן.... לא סתם אמר לי פעם מישהו: אנשים שאוהבים לאכול - הם אנשים טובים ! האחרים - אוכלים את הלב !

למעלה