הודעה כנסו כולן!!!

MaStuLa76

New member
תוק תוק , מי עומד לצאת מהארון?D;

דילב , למה משנים את השם של הפורום ?

MaStuLa76

New member
זה כבר לא פורום גיים בויז ,

אז תבקשי מתפוז שזה יהיה פורום צחוקים או משהוD; למה אני פה כבר שנתיים ואני רגילה להכנסDDD;

../images/Emo135.gifהרישמי אחת אחת פאקצות , תראו D; -

"בס"ד ממממממההההההההההההההההההההההההההההה????????????????????????? דיייייייייייייייייייייייייי לא נכוווווווווווווווווווןןןןןן אממאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא נוווו ואנחנו מחכים לדיסקק... מקווה שהם יחזרו . " זאת באשלייה שהם יחזרו .
"ואני לא מאמינה לזה! סוריי" זאת לא מאמינה . XD "אם יסגרו ת'פורום הזה בואו לתפוז D: " דילב כולה שמחה , רוצה שיבואו לפה .
וחן מסתלבטת על כולם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל האמת ? , שאיציק הזה ממש חוצפן !!! אפילו סיבות הוא לא אומר . |: ממש חוצפה , בכ"ז יש שם עדיין כמה שאוהבות אותם , ורוצות לדעת למה .

../images/Emo210.gif חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח D;;

דיי דיללללב היא הכי מאושרת , שכולן יברחו משם ויבואו לפה
D;

וואט ?!

לללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מה אתם משקרות כאילו שאני יבין ?! עם אתן שונאות אותן רק אל תראו את זה שמרו לכן את זה בלב !! והם לא התפרקו ! ביי

../images/Emo135.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

די די עדיייי די !! עד פה .
לא מאמינה , לכי לרישמי תראי מה איציק רשם . הם התפרקו !!!!!!!!1 את עדיין תאהבי אותם כל החיים שלך ? . ביי חומד . XD

../images/Emo97.gifדי בבקשה שזה לא נכון

אלוהים אני אל מאמינה עליכם!!! איזה מין בנות אתם? תאמינו לי אני לא יודעת איך אני עוד רשומה לפורום הזה פעם כולם אהבות ת'גיים היה הכי כיף שבעולם ומה עכשיו?! מה נהיה ממכם?! למה את יורדות עליהם זה הורג אותו אני בוכה פה ולא מבינה למה כל זה קרה ואתם?. אתם צוחקות ואומרות ברך ה'? זה לא יכול ליקרות בבקשה אולהים בקשה שזה לא יקרה כבל לא איכפת לי מכלוםםםםם רק שלא יפרדו!!

../images/Emo187.gif מה את רוצה מאתנו ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

הם התפרקו ואף אחת פה לא קשורה לזה . אויש את מושפעת ברמות שה' יהיה איתך .

MaStuLa76

New member
"רק שלא יפרדו" חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גמרה עליי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה