הודעה

חן M

New member
../images/Emo124.gifהודעה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מאחר והפרסום על גבי הפורום אסור אני מכין מאמר שיכלול רשימה של מטפלים שתחולק לפי איזורים שונים בארץ. ברגע שאדם יפנה לשם קבלת טיפול אנחנו נוכל להפנות אותו לרשימה ואני אשתדל שהיא תופיע בצד של ההודעות מנהלתיות(זה דורש אישור של גורמים מעליי). ראו דוגמא לרשימה שהכנתי לפורום מאמני כושר אישיים: לרשימת מאמנים אישיים. בכדי להצטרף לרשימה החדשה של פורום עיסוי ותרפיית המסאז' אתם אמורים לכתוב את הפרטים הבאים בשרשור הזה או לשלוח לי אותם במסר אישי.. שם:
שם מלא. הכינוי בפורום:
בכדי שידעו מי הוא מציג המודעה וזה ייתן יתרון לכותבים מוכרים וחיוביים מהפורום. איזור:
בחרו את איזור הטיפול ותציינו האם הטיפול מתבצע רק בקליניקה או שגם יש הגעה לבתים. סוגי טיפול::
תכתבו בצורה פשוטה ועיניינית ולא פרסומית אילו סוגי טיפול אתם מציעים(רק טיפולים להם יש לכם הכשרות). פרטים ליצירת קשר: :
נייד,אי מייל וכו'... לאתר::
במידה וישנו אתר אישי תוסיפו אותו....
חשוב מאוד
א- לכתוב את המודעה לפי המודל שהצגתי,ולכתוב את כל הפרטים המלאים(השורה של האתר האישי היא לא חובה) כך שהדבר היחיד שאני אצטרך לעשות הוא העתק/הדבק. ב- לכתוב פרטים נכונים,מודעות שקריות יימחקו. ג- אני שוב מזכיר ניתן לכתוב את המודעה או בשרשור הזה או במסר אישי אליי... ואני אוסיף את המודעות בזמני הפנוי
. מודעות שגויות,לא נכונות,וששורשרו לא לפי ההליך שביקשתי יימחקו ולא ייתווספו לרשימה
. שיהיה לכולנו חג שמח

חן M

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

ננו9

New member
מודעה ראשונה? סתם, ברור ששניה

שם: חנן בן-עמי איזור: רעננה וישובי השרון כינוי: ננו9 סוגי טיפול: עיסוי רקמות עמוק, שוודי קלאסי, ספורט-תרפיה ופיזיותרפיה, אימון כושר אישי, ייעוץ תזונתי יצירת קשר: 054-5577138; 077-7177131 דוא"ל: [email protected]; [email protected] אתר: www.metaplim.co.il/easyfizzy

harduf9

New member
מודעה נוספת

שם : גיא הרדוף אזור : רחובות כינוי: harduf9 סוגי טיפול: עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, אירידיולוגיה, זן שיאצו. מיקום בקלינקה, למעט לאנשים שמרותקים לביתם. יצירת קשר : 2127975 - 072 לאתר: www.metaplim.co.il\holistic-health תודה וכל הכבוד על היוזמה בריאות שלמה גיא הרדוף

מודעת פרסום ../images/Emo70.gif

שם: טל כהן איזור: חולון, ת"א, ראשון לציון, אזור, בת-ים והסביבה. (יש לי שתי קליניקות בחולון: בבית הרופאים ואצלי בבית) כינוי בפורום: טל המטפל סוגי טיפול: עיסוי שוודי, צרפתי, רקמות עמוק, תאילנדי, הולנדי, גילגולי נחש, רפואי,עיסוי פנים וראש, ספורטאים, לומי לומי ועוד. שיאצו, רפלקסולוגיה, פרחי באך, רפואה סינית, תזונה טבעית,כוסות רוח ומוקסות, סוג'וק ונרות הופי. יצירת קשר: 050-4454946 - 052-3454946 אימייל: [email protected] לאתר: WWW.TALTEVA.CO.IL

libe3

New member
הודעת פרסום

שם: מירי רווה איזור: חולון, ת"א, ראשל"צ, בת ים והסביבה. מיקום בביתי. כינוי בפורום: libe3 סוגי טיפול: תמציות קריסטלים-רפואת תדרים, רייקי, רפלקסולוגיה, חשיבה חיובית. יצירת קשר: 0546881201, אימייל: [email protected]

uty76

New member
חן חן על השרשור

הגעתי לכאן בשביל לקחת חלק בקהילה לומדת שם: עותי אוסטרי מטפל: שיאצו, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוקות

חן M

New member
היי עותי

בכדי שאני אוכל להוסיף אותך למאמר/רשימה שתיצא בקרוב אתה תצטרך למלא את כל הפרטים שדרשתי בהודעה הראשית.

uty76

New member
לא תודה

כמו שציינתי באתי לקחת חלק מקהילה לומדת

מודעה חדשה

שם:קרוליין מועלם איזור:פ"ת והסביבה כינוי בפורום:אוקינוס כחול סוגי טיפול:רפלקסולוגיה, עיסוי שבדי רייקי. יצירת קשר: 054-2313949 יום נעים לכולם, חג שמח

../images/Emo51.gif רבה אני רק מקווה שלאחר מכן

תמחק את הפרטים האישיים מהפורום ויהיה רק בקישור-ברשימת המטפלים.

חן M

New member
היי אוקיינוס:)

אני יכול למחוק את השרשור אך מדוע? גם ככה בעוד מס' ימים הוא ידחק לעמודים אחרים ואף לארכיון הפורום. את יכולה לענות לי במסר אישי אם זה יהיה יותר נוח לך.

rafagav

New member
פרטי

שם: רפי עשת איזור: הרצליה והמרכז כינו בפורום: rafagav סוגי טיפול: עיסוי הוליסטי, שיאצו, רייקי, מתיחות, פתיחת סינוסים, עיסוי לצלוליט (להרזיה), הדרכה לחיים ללא כאבי גב (שיטות ייחודיות), עיסוי תינוקות, עיסוי נשים הרות. ליצירת קשר: 052-3875227 לאתר http://www.planetnana.co.il/rafagav/

למעלה