הסיכום השבועי

Bishnet

New member
../images/Emo124.gif הסיכום השבועי../images/Emo70.gif ../images/Emo124.gif

הודעת מערכת: הנה הה0פתעה שהבטחתי לכם!
זה סיכום שבועי, בעיקרון על מה שקרה לנו השבוע, ועוד כמה דברים מעניינים. רק אני עושה סיכומים כאלה!!! (זה לא מתוך שתלטנות, אלא מתוך... אמממ... נו אל תהיו כאלה זה היה רעיון שלי!
) אהה כן, הנה ראפ מגניף / המגניפים... למי שרוצה... חוץ מזה, יש כתובת מקוצרת לפורום - www.Magnif.up.co.il
ברוכים הבאים! ברוכים הבאים לכל המגניפים החדשים! אהה.. אממ.. איש וחצי? טוף נו מכפתלי...
תמונת השבוע חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..... זה דיי קשה לפתור!
פורים! חג פורים שמח לכל המגניפים!
מי שלא מתחפש מקבל ממני אישית מכות... חחחח...
עעעעעע..... אל תאכלו אוזני המן עם פרג...
מזל טוף! מזל טוף ל--
נחמה
ב-9.3 היה לנחמה מומוליידת!
גו נחמההההההההההה!!!
הידעתם? איבר המין של הגורילות קטן פי 3 מזה של בן אדם.
איפה היית ומה עשית? אז... השבוע לא כולנו יצאנו מהבית, רק נחמה ומועלם. הם הלכו להתנחל אצל ניר בוניטה (
).
הפתעת השבוע אמממ... אבישי מת! כן, הוא קפץ מהחלון... עורבים סיאמיים מדווחים: "אבישי נאנס ע"י 21 נקרופילים הומואים!" אבל אתם יודעים איך זה אצל עורבים סיאמיים... או שיש לך אשכים, או שתאכל מלווח אצל יאצק השמן!
אהבה אנד סטאף... השבוע היה לנו ביאוס קטן, גלדור עזבה את מועלם... (
יש!) חיחי... לרובנו בכלל לא אכפת, אבל עכשיו מועלם חוזר לעצמו, אז אנחנו מרגישים יותר טוב. אנחנו מקווים שהוא יתאושש כבר...
שירשורציה! השבוע כיכב שירשור המספרים של מועלם, אשר סחף אותנו אחרי דרמה סוערת... תעלומות... מיסתורין... שרל'ה שרון בבקיני... (את ההמשך תמצאו בלינקים הנוספים שבסוף הדף)
שירשורון חינני כל אחד הוכיח את יכולות המתמטיקה שלו בשירשור האמוטיקונים שלי... (לוי)
ציטוטי השבוע "נ נח נחמ נחמה מרעננה!" -נחמה! "איך אתה יכול לדעת מה זה זברה אם אתה לא יודע מה זה חמור ומזה פסים?" -עזבו...
אהה כן, שכחתי להגיד ש... אי אפשר להקפיץ הודעות אם לא כותבים בתוכן שלהם 10 תווים... ואם עברו 72 שעות אז זה כבר עבוד...
מקווה שנהנתם!|סגדש|

../images/Emo99.gifלוי יא גאוניסט../images/Emo99.gif

יאאאאאאאא...מחר אני אעשה תגובה ארוכההההההההה!!!
חצילללללללל!!!
להלהלה בום!
נ נח נחמ נחמה מרעננה!!!!!!!

למעלה