התפקדות דצמבר

ה אiר

New member
../images/Emo124.gif התפקדות דצמבר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קדימה בואו נראה אתכם, לא להתחבא. אני לא נושכת
. שם: גיל: מיקום: שיר החודש של עלמה זהר: שיר החודש לא של עלמה זהר: דיסק החודש: סרט החודש: ספר החודש: הופעת החודש: תכנית טלוויזיה של החודש: משהו שעשה לכם את החודש: משהו שהרס את החודש: האדם הדומיננטי עבורכם החודש: ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: לאיזה מההופעות הקרובות מתכננים להגיע? תמונה שלכם:

lifie

New member
לה לה לה

שם: אורי גיל: 27 מיקום: דרום מרכז... תלוי איך מסתכלים על זה שיר החודש של עלמה זהר: המופלאה בנשים שיר החודש לא של עלמה זהר: לא יכול להוריד ממך את העיניים-מאיר אריאל דיסק החודש: עלמה זהר-דברי סרט החודש: גאוה ותהילה ספר החודש:
לצערי אין לי זמן לקרוא-ומדריך לטכנאים לא נראה לי נכנס לקטגוריה
הופעת החודש: עלמה זהר- גם צוותא וגם ברל'ה שתיהן היו מעולות עם אנרגיות מטורפות תכנית טלוויזיה של החודש: ממממ... משהו שעשה לכם את החודש: החתונה של בת דודה שלי- היה פצצות משהו שהרס את החודש:
האדם הדומיננטי עבורכם החודש: חי-בעלי שיחיה ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: לא מתכננת את המחר... לאיזה מההופעות הקרובות מתכננים להגיע? כנראה לברקה בב"ש שיהיה שבוע טוב וחודש נפלא!!!

"את המופלאה בנשים..."../images/Emo14.gif

שם:חגית גיל:17 מיקום:רחובות שיר החודש של עלמה זהר:--- שיר החודש לא של עלמה זהר:כל מיני שירים של פלאפון,אין לי כח לפרט. דיסק החודש:--- סרט החודש:לא ראיתי טלוויזיה ספר החודש:--- הופעת החודש:לא הייתי בהופעות... תכנית טלוויזיה של החודש:האח הגדול
משהו שעשה לכם את החודש:טיול שנתי לאילת משהו שהרס את החודש:טיול שנתי לאילת. האדם הדומיננטי עבורכם החודש:המשפחה. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:זורמים... לאיזה מההופעות הקרובות מתכננים להגיע?לא יודעת עדין,נראה כבר... תמונה שלכם:

למעלה