התפקדות חודשית.

animfanatic

New member
../images/Emo124.gif התפקדות חודשית. ../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

כללי: שם: גיל: מקום מגורים: דרכים ליצור קשר: (מסן, אייסי, סקייפ, מקושרים): קישור לפייסבוק: תמונה שלכם:
חודש אוגוסט: איך היה החודש מ- 1 עד 10: איך היה חודש במילה אחת: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: התחדשות החודש: סרט\תוכנית החודש: ספר\עיתון החודש: שיר החודש של טוקיו הוטל: שיר החודש בכללי: אדם החודש:
חודש ספטמבר: מה אתם מאחלים לעצמכם לכבוד חודש ספטמבר: מה אתם מאחלים לאחרים לכבוד חודש ספטמבר: תכנונים לחודש ספטמבר: - - - חודש מדהים.

Tommy89

New member
../images/Emo13.gif

כללי: שם: תומיקה ^^ גיל: 16 וחודש ויום D: מקום מגורים: ביתח"ש דרכים ליצור קשר: (מסן, אייסי, סקייפ, מקושרים): לכולנו יש.. :) קישור לפייסבוק: אה! עזבו פייסבוק, יש לי טוויטר חדש
@runtommyrun תמונה שלכם: נהה אין לי כוח.
חודש אוגוסט: איך היה החודש מ- 1 עד 10: 15684984156 איך היה חודש במילה אחת: מדהההההיייייייייםםםםםםםםםםםם דבר טוב שקרה החודש: עבודה, 30 בת"א
, חברים מד"א וזה וזה D: דבר רע שקרה החודש: טיפ'לה שיעמום בגלל ביטול של חופשה.. אבל בקטנה, שרדתי :) התחדשות החודש: אמ. לא זוכרת, יש הרבה.. >< סרט\תוכנית החודש: הוווווווווו תכנית - צווארון לבן, סרטים - קית', רקוויאם לחלום ו-Mr. nobody [ג'יי פשוט בחור מושלם. שיאנוס אותי.] ספר\עיתון החודש: אממ.
שיר החודש של טוקיו הוטל: וויר שטרבן שיצא לי לשמוע ולהיזכר :) שיר החודש בכללי: פפט.. capricorn - 30stm אדם החודש: תהילולי, אחותי על שבאה איתי להופעה, ליבו, מאיה, נילי אביהו נועה וכל אלה..
חודש ספטמבר: מה אתם מאחלים לעצמכם לכבוד חודש ספטמבר: שיעבור לאאאטטטטט מה אתם מאחלים לאחרים לכבוד חודש ספטמבר: חגים שמחים
תכנונים לחודש ספטמבר: אממ. לנצל כל רגע אפשרי בים ובבריכה, לעשות קצת משמרות.. חגים וזה... וזהו D: חודש נפלא לכולם! הלכתי לאכול למה הרעבתי את עצמי כל היום בבצפר הבן כלבה הזה

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חוח, אני אדם החודש ../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

capricorn
חודש מדהים תומי

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif מתפקדת. ../images/Emo98.gif

כללי: שם: תהילה
גיל: 16. מקום מגורים: ירוחם >< דרכים ליצור קשר: (מסן, אייסי, סקייפ, מקושרים): מסן - [email protected] אייסי - 296213415. קישור לפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000304505848 תמונה שלכם: בלע, אין לי תמונות במחשב - ריקנתי אותו לגמרי
חודש אוגוסט: איך היה החודש מ- 1 עד 10: 10
איך היה חודש במילה אחת: מ ע ו ל ה
דבר טוב שקרה החודש: 30STM
, ימי הולדת לבת דודה שלי וחברה שלי
, נווה מדבר :) דבר רע שקרה החודש: בעיות בברך
התחדשות החודש: וואו, היו הרבה דברים - לא זוכרת >< סרט\תוכנית החודש:
- ניו מון
ושוב בן 17,
- יומני הערפד, לגמרי!
ספר\עיתון החודש:
שיר החודש של טוקיו הוטל: In Your Shadow
שיר החודש בכללי: 30STM - Closer To The Edge, וכל שאר השירים שלהם
אדם החודש: תומי, דנה, בת דודה שלי, חברה שלי, וכרמל שהרגה אותי מצחוק בימים האחרונים
חודש ספטמבר: מה אתם מאחלים לעצמכם לכבוד חודש ספטמבר: שנעבור אותו בשלום, ושהמערכת תשתנה ותהיה פחות מגעילה
מה אתם מאחלים לאחרים לכבוד חודש ספטמבר: שיהיה חודש מדהים ובהצלחה
תכנונים לחודש ספטמבר: ללמוד ללמוד ללמוד - וראש השנה
- - - חודש מדהים.

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif Yessir ../images/Emo196.gif

כללי:
שם: קמע גיל: 15...בנובמבר.. :\ מקום מגורים: ראשון לציון. דרכים ליצור קשר: (מסן, אייסי, סקייפ, מקושרים): מסן, סקייפ, פייס, מייספייס, טוויטר, דייליבות', יוטיוב... אני נמצאת בהרבה מקומות. XD פרטים בהודעה פרטית. קישור לפייסבוק: תבקשו בפרטי, בבקשה.
חודש אוגוסט:
איך היה החודש מ- 1 עד 10: 8.5 איך היה חודש במילה אחת: בסדר. דבר טוב שקרה החודש: * בת הדוד שלי ביקרה אצלי! D: * יצא לי להיות Co-host בשידור של מכר בריטי שלי בבלוג טי-וי! D: * שיין דוסון ענה על השאלה ששאלתי אותו בלייב ביוסטרים!! * העליתי מלא תמונות מלונדון והדרמה! * קיבלתי שתי פינות בפורום!
* התחלתי להיפתח ולהיות יותר חברותית! * הרבה ביקורות חיוביות מריקי גל ושושיק שני! * ההתאהבות שלי לדיביל אחד (וכן, הוא דיביל, ולא סתם דביל רגיל) פסקה! D: * צילומים. * מסיבות יום הולדת למכרה ולאבא שלי! * הוכחתי שיש לי חברים נהדרים. 3> * כתבתי עוד שני שירים! 85 שירים כתובים!! :D * דיברתי עם ידידים שלא ראיתי מזמן! * חזרתי לעשות ספורט! * הכרתי ידידים חדשים! * הכרתי זמרים חדשים! * התרגלתי לסקרימו, האווי מטאל והארדקור! * החבר'ה מסטיר פריי טי-וי ( http://www.youtube.com/ST1RFRYTV ) הזכירו את השם שלי כמה פעמים בשידור החי שלהם מבלוג טי-וי! :D * התחלתי לקרוא את יומני הערפד 3! * התחלתי לעניין את יעל ביומני הערפד! * התחלתי לעניין מישהו ביוטיוב! :D * סאבסקרייברים חדשים! * מלא עצות מההורים! * אני כבר לא מפחדת בנוגע לענייני בנים! * רחצנו את הכלבה! (LOL) * הייתי בבית התפוצות עם אבא! * אף יתוש\ה לא עקץ\ה אותי! :D * עוד הרבה דברים שאני לא זוכרת כרגע...יאי! :D דבר רע שקרה החודש: * חום נורא ואיום. * כמה אנשים שעיצבנו אותי...מאוד. * בעיות בנים. * שיעמום. התחדשות החודש: חברים חדשים. :) סרט\תוכנית החודש: סרט: אקליפס. תוכנית: תנו לסוני צ'אנס – בגלל ההופעה של ג'ף! :D ספר\עיתון החודש: ספר: Burned – P.C and Kristin Cast עיתון: ראש 1 שיר החודש של טוקיו הוטל: By Your Side שיר החודש בכללי: Rather Be Dead – Refused New Noise – Refused Back to the 80s – AQUA By Your Side – Tokio Hotel Monsoon – Tokio Hotel World Behind My Wall – Tokio Hotel In Die Nacht – Tokio Hotel Hilf Mir Fliegen – Tokio Hotel Transformers Rap – Smosh (לא, הוא לא עוזב אותי) Bad Bromance – Shane Dawson I'm Just A Baby – Dave Days feat. Tay Zonday Act Appalled – Circa Survive Runaway – Creating Constellations אדם החודש: דניאל (בת הדוד שלי), אמא, אבא, שנטל, לורן, ניקולס, שאנל, אנג, תהילי ותומי. :)
חודש ספטמבר:
מה אתם מאחלים לעצמכם לכבוד חודש ספטמבר: שאני אהנה ואצליח בלימודים! מה אתם מאחלים לאחרים לכבוד חודש ספטמבר: כנ"ל. מי שלא לומד\ת – בהצלחה בבסיס \ עבודה! תכנונים לחודש ספטמבר: * ללמוד * להפיק פארודיות * להצליח בדרמה ובאוברטון * לביים ולכתוב עוד תסריטים. * לבלות קצת! :p - - - חודש מדהים.

למעלה