התפקדות ראשונה

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
../images/Emo124.gif התפקדות ראשונה

התפקדות ראשונה
אני חושבת שבהחלט הגיע הזמן וקוראת לכולם להתפקד, לספר ולשתף - שנדע עם מי אנחנו משוחחים כאן.

שיר5520

New member
ואני מתחילה ../images/Emo6.gif

התפקדות ראשונה
אני חושבת שבהחלט הגיע הזמן וקוראת לכולם להתפקד, לספר ולשתף - שנדע עם מי אנחנו משוחחים כאן.
ואני מתחילה

בגיל 19 חליתי בלויקמיה ועברתי טיפולים כימוטרפיים וגם השתלת מח עצם שתרם לי אחי. בגיל 21 הודיעו לי שבעקבות הטיפולים השחלות שלי לא מתפקדות ושכשארצה להרות אזדקק לתרומת ביציות. מכיוון שידעתי את זה מגיל צעיר היה לי מספיק זמן להתמודד עם הרעיון. בגיל 23 הכרתי את בעלי. סיפרתי לו על הבעיה כבר בחודש הראשון להיכרותנו ומהרגע הראשון הוא היה תומך ומקסים (למרות שעוד לא החלטנו להתחתן בכלל). כמובן שהתגובה שלו מאוד הוסיפה לבטחון שלי ופתאום הבעיה ממש לא נראתה נוראית. היום אני בת 29 ועברתי 4 טיפולים במדיקל סנטר (שלושה מקפואים ואחד מטריים) שלא הצליחו.
זה הסיפור שלי. בהצלחה לכולנו!

ממשיכה

ואני מתחילה

בגיל 19 חליתי בלויקמיה ועברתי טיפולים כימוטרפיים וגם השתלת מח עצם שתרם לי אחי. בגיל 21 הודיעו לי שבעקבות הטיפולים השחלות שלי לא מתפקדות ושכשארצה להרות אזדקק לתרומת ביציות. מכיוון שידעתי את זה מגיל צעיר היה לי מספיק זמן להתמודד עם הרעיון. בגיל 23 הכרתי את בעלי. סיפרתי לו על הבעיה כבר בחודש הראשון להיכרותנו ומהרגע הראשון הוא היה תומך ומקסים (למרות שעוד לא החלטנו להתחתן בכלל). כמובן שהתגובה שלו מאוד הוסיפה לבטחון שלי ופתאום הבעיה ממש לא נראתה נוראית. היום אני בת 29 ועברתי 4 טיפולים במדיקל סנטר (שלושה מקפואים ואחד מטריים) שלא הצליחו.
זה הסיפור שלי. בהצלחה לכולנו!
ממשיכה
בת 45, לא נשואה. מנסה כבר 6 שנים. הרבה הזרעות. לפני כשנה אמרו לי שהביציות שלי "מבוגרות מדי" ושמעכשיו רק תרומת ביצית. אני חושבת שזה היה אחד הדברים הקשים ביותר שנאמרו לי אי פעם. כמו לקבל אגרוף בבטן. אבל החיים ממשיכים ואין זמן לבכות יותר מדי על מה שיכול היה להיות. מטופלת עכשיו במדיקל בראשון. עברתי 2 החזרות של עוברים מתרומת ביצית שאחת הסתיימה בהריון לא תקין ובסופו הפלה. אמורה לעבור היסטרוסקופיה בקרוב עקב חשש להידבקויות ברחם, לפני ההחזרה הבאה. כרגע מחכה לסבב עוברים נוסף מרומניה בתקווה שהפעם הכל יסתדר. הגיע הזמן, לא?

נטאשה

New member
גם אני מתפקדת ../images/Emo141.gif

התפקדות ראשונה
גם אני מתפקדת

אני בת 39 ובן זוגי בן 43 אנחנו כבר 4 שנים בטיפולים שכללו הזרעות בהתחלה ואחר כך ivf ואני לא סופרת כמה טיפולים כי היו הרבה מידי.... עכשיו אנחנו לקראת תרומה כיוון שבטיפולים האחרונים התגובה שלי לא היתה טובה. לבן זוגי אין בעיה בכלל ולכן הוחלט לעבור לתרומה. ההחלטה לא היתה פשוטה בהתחלה אבל מהר מאוד הבנתי שזאת הדרך הכי קרובה לילד משלנו וזה מה שנעשה. אני לא יודעת איך נעמוד בהוצאות הרבות, זה מאוד גדול עלינו אבל נעשה הכל כדי להשיג את הכסף. החלטנו לא לספר לאף אחד מלבד אחותי כיוון שאנחנו חושבים שזכותו של הילד לדעת לפני כולם, אם נחליט לספר לו בבוא העת. זהו, אנחנו לקראת טיפול ראשון במדיקל סנטר ראשון לציון וע"י הרופא שלנו ד"ר ברקוביץ'. מקווה שגם הטיפול האחרון!!!! שמחה מאוד מאוד על הפורום הזה, אין לכם מושג כמה הוא חשוב לי וכמה הוא עוזר לי.

שיר5520

New member
ילד משלנו!

גם אני מתפקדת

אני בת 39 ובן זוגי בן 43 אנחנו כבר 4 שנים בטיפולים שכללו הזרעות בהתחלה ואחר כך ivf ואני לא סופרת כמה טיפולים כי היו הרבה מידי.... עכשיו אנחנו לקראת תרומה כיוון שבטיפולים האחרונים התגובה שלי לא היתה טובה. לבן זוגי אין בעיה בכלל ולכן הוחלט לעבור לתרומה. ההחלטה לא היתה פשוטה בהתחלה אבל מהר מאוד הבנתי שזאת הדרך הכי קרובה לילד משלנו וזה מה שנעשה. אני לא יודעת איך נעמוד בהוצאות הרבות, זה מאוד גדול עלינו אבל נעשה הכל כדי להשיג את הכסף. החלטנו לא לספר לאף אחד מלבד אחותי כיוון שאנחנו חושבים שזכותו של הילד לדעת לפני כולם, אם נחליט לספר לו בבוא העת. זהו, אנחנו לקראת טיפול ראשון במדיקל סנטר ראשון לציון וע"י הרופא שלנו ד"ר ברקוביץ'. מקווה שגם הטיפול האחרון!!!! שמחה מאוד מאוד על הפורום הזה, אין לכם מושג כמה הוא חשוב לי וכמה הוא עוזר לי.
ילד משלנו!
חייבת לתקן את המשפט "הדרך הכי קרובה לילד משלנו". הילד הוא שלנו ורק שלנו גם אם הוא מתרומה וגם אם הוא מאומץ. אני יודעת שזו רק צורת התבטאות כזו, אבל אני מתכוונת לתקן כל אחד שיכתוב אפילו בטעות משהו כזה.

נטאשה

New member
תודה על התיקון

ילד משלנו!
חייבת לתקן את המשפט "הדרך הכי קרובה לילד משלנו". הילד הוא שלנו ורק שלנו גם אם הוא מתרומה וגם אם הוא מאומץ. אני יודעת שזו רק צורת התבטאות כזו, אבל אני מתכוונת לתקן כל אחד שיכתוב אפילו בטעות משהו כזה.
תודה על התיקון
אבל אני ממש חושבת כבר מזמן שגם ילד מאימוץ הוא ילד משלנו! ובאמת זאת היתה טעות לשונית בלבד. תודה

שיר5520

New member
אני יודעת שזו רק טעות לשונית

תודה על התיקון
אבל אני ממש חושבת כבר מזמן שגם ילד מאימוץ הוא ילד משלנו! ובאמת זאת היתה טעות לשונית בלבד. תודה
אבל אני מתכוונת להזכיר את זה בכל הזדמנות. תאמיני לי שאני עושה את הטעות הלשונית הזאת המון פעמים ואפילו הצלחתי להרגיז את אחותי כמה פעמים בגלל זה.

שרון123

New member
../images/Emo25.gif והתפקדות

אבל אני מתכוונת להזכיר את זה בכל הזדמנות. תאמיני לי שאני עושה את הטעות הלשונית הזאת המון פעמים ואפילו הצלחתי להרגיז את אחותי כמה פעמים בגלל זה.
והתפקדות
אני שרון, אחות של שיר, וגם כאן בזכות עצמי. בת 32, נשואה לדודו, ואמא של ירדן שקד וגיא. כשירדן היתה בת 3.5, גילינו שהיא חולה במחלה קשה ותורשתית. מחלה שמגיעה מהאם. את המחלה לא ניתן לאבחן בעובר בזמן ההריון, ולכן המליצו לנו על תרומת בייציות. את התרומה קיבלנו בקפריסין, ע"י פרופ' שיינפלד. הטיפול הצליח בפעם הראשונה, וממנו הריתי את שקד וגיא. והנה אנחנו בתמונה משפחתית

ממשיכים להתפקד

והתפקדות
אני שרון, אחות של שיר, וגם כאן בזכות עצמי. בת 32, נשואה לדודו, ואמא של ירדן שקד וגיא. כשירדן היתה בת 3.5, גילינו שהיא חולה במחלה קשה ותורשתית. מחלה שמגיעה מהאם. את המחלה לא ניתן לאבחן בעובר בזמן ההריון, ולכן המליצו לנו על תרומת בייציות. את התרומה קיבלנו בקפריסין, ע"י פרופ' שיינפלד. הטיפול הצליח בפעם הראשונה, וממנו הריתי את שקד וגיא. והנה אנחנו בתמונה משפחתית
ממשיכים להתפקד
אני גדי בן 34 ,בעלה של לימור אשה נהדרת ואמא מקסימה לירין בן ה3 . לימור בת 29 . את סיפורנו בהרחבה מן הסתם כבר קראתם ,אך בקצרה ירין נולד לאחר שכל הרופאים הרימו ידיים מהזרעות וIVF וכולם פה אחד אמרו "לימור אין לך ביציות לכו לתרומה"
. והלכנו ,אך ביום פתיחת התיק במדיקל בראשון התבשרנו מפי המלאך ד"ר בר כי לימור בהריון
מאז שירין נולד אנו ממשיכים לנסות בתקווה לעוד ניסים כמו ירין. מחר יש לנו פגישה עם ד"ר בר ,לפתיחת תיק חדש לתרומה. אולי גם מחר נקבל בשורה מפתיעה (הלואי)

עד לכאן אני צריכה להגיע

ממשיכים להתפקד
אני גדי בן 34 ,בעלה של לימור אשה נהדרת ואמא מקסימה לירין בן ה3 . לימור בת 29 . את סיפורנו בהרחבה מן הסתם כבר קראתם ,אך בקצרה ירין נולד לאחר שכל הרופאים הרימו ידיים מהזרעות וIVF וכולם פה אחד אמרו "לימור אין לך ביציות לכו לתרומה"
. והלכנו ,אך ביום פתיחת התיק במדיקל בראשון התבשרנו מפי המלאך ד"ר בר כי לימור בהריון
מאז שירין נולד אנו ממשיכים לנסות בתקווה לעוד ניסים כמו ירין. מחר יש לנו פגישה עם ד"ר בר ,לפתיחת תיק חדש לתרומה. אולי גם מחר נקבל בשורה מפתיעה (הלואי)
עד לכאן אני צריכה להגיע
אין לי קשר לפורום הזה אבל עד כאן הגעתי לקבל ממך יחס פויה

a17

New member
מתפקדת ../images/Emo96.gif

התפקדות ראשונה
מתפקדת

בת 44 אמא לשניים גדולים, בפרק ב' עם בן זוג ללא ילדים. ברקורד 6 הזרעות שמהן נוצרו 3 הריונות שהסתיימו בהפלות בשבוע 8 (לא נצפה דופק), 4 IVF עם תוצרת לא רעה כלל (לגילי) אבל ללא תוצאות, ובהמלצה חמה על תרומת ביציות עקב הגיל שהוא הוא הוא המפתח לכל הצרות אמר לי כל רופא שנפגשתי איתו בנושא... מטופלת במסלול יבוא הביציות מקייב ע"י פרופ' משיח, עברתי תרומה אחת ללא תוצאות
ועכשיו אני ממש בהתחלה של הטיפול השני ומקווה ומאמינה שיהיה בסדר.
דבר חשוב: כשהתחלתי את הטיפולים הייתי בורה גמורה בכל הקשור לנושא הפוריות...כל מה שאני יודעת למדתי בפורום פוריות ועכשיו כאן, לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכן/ם. עוד דבר אני חברת קיבוץ ועם יש כאן עוד קיבוצניקיות כמוני אשמח לדעת.

נטאשה

New member
חברת קיבוץ לשעבר נחשב? ../images/Emo3.gif

מתפקדת

בת 44 אמא לשניים גדולים, בפרק ב' עם בן זוג ללא ילדים. ברקורד 6 הזרעות שמהן נוצרו 3 הריונות שהסתיימו בהפלות בשבוע 8 (לא נצפה דופק), 4 IVF עם תוצרת לא רעה כלל (לגילי) אבל ללא תוצאות, ובהמלצה חמה על תרומת ביציות עקב הגיל שהוא הוא הוא המפתח לכל הצרות אמר לי כל רופא שנפגשתי איתו בנושא... מטופלת במסלול יבוא הביציות מקייב ע"י פרופ' משיח, עברתי תרומה אחת ללא תוצאות
ועכשיו אני ממש בהתחלה של הטיפול השני ומקווה ומאמינה שיהיה בסדר.
דבר חשוב: כשהתחלתי את הטיפולים הייתי בורה גמורה בכל הקשור לנושא הפוריות...כל מה שאני יודעת למדתי בפורום פוריות ועכשיו כאן, לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכן/ם. עוד דבר אני חברת קיבוץ ועם יש כאן עוד קיבוצניקיות כמוני אשמח לדעת.
חברת קיבוץ לשעבר נחשב?

shuly1

New member
סליחה על ההתפרצות

התפקדות ראשונה
סליחה על ההתפרצות
קראתי בהתרגשות והבחנתי שכולן קיבלו את תרומת הביצית בחו"ל האם בארץ אסור לקבל תרומת ביצית?

שיר5520

New member
שימי לב להודעה על ההיטוריה

סליחה על ההתפרצות
קראתי בהתרגשות והבחנתי שכולן קיבלו את תרומת הביצית בחו"ל האם בארץ אסור לקבל תרומת ביצית?
של תרומת הביציות שכתבתי אתמול בלילה. היא מסבירה הכול.

בובשילה

New member
עוד מתפקדת

של תרומת הביציות שכתבתי אתמול בלילה. היא מסבירה הכול.
עוד מתפקדת
בת כמעט 46. לא נשואה. כבר כמה שנים בתהליך אבל רק שנתיים אחרונות בצורה אינטנסיבית ורצופה. מאחורי כמה מחזורי הזרעות, 2 IVF, עם תוצאות טובות לגילי אבל בלי הריון. בעצת הרופאים (הגיל, הגיל...) החלטתי לעבור לתרומת ביציות. לאחר מחזור טיפול אחד אצל פרופ' רונאל מאסף הרופא (ביציות מבוקרסט) שנגמר במפח נפש עברתי לטיפולו של פרופ' דור (ביציות מקייב). החזרת העוברים הטריים לא הביאה הריון ואני עומדת עכשיו לפני החזרת מוקפאים. אני מאד שמחה על הפורום הזה, מעודד לקרוא על עוד נשים שעוברות דברים דומים ובמיוחד על הצלחות. מקווה שהשנה החדשה תביא חדשות טובות לכולנו.

../images/Emo41.gif מתפקדת גם כן ../images/Emo20.gif

התפקדות ראשונה
מתפקדת גם כן

שמי דורית כשהייתי ילדה אבי נהרג בתאונת דרכים. דבר ששינה את חיי ואת אופיי לחלוטין מתלותית לחלוטין באבי לעצמאית מאד. במותו הוא מסר לי מסר שאיננו יודעים אם נחייה בעוד רגע ועל כן כדאי לעשות את הדברים שרוצים ואוהבים כרגע מבלי לדחות שום דבר ... כעבור 4 חודשים, בהיותי בת 14 נסעתי לראשונה לחו"ל ומאז אני "חולה במחלה כרונית אנושה" של אהבת טיולים ... מאז הייתי בכ- 40 מדינות ממש לעומק ובמקומות הכי אקזוטיים שאפשר (אוורסט, חודש באמזונס, איי פיג'י, איי קוק וכו'. אם נצרף את משך כל הטיולים - טיילתי 5 שנים בעולם. בנוסף לכך למדתי 24 שנות לימוד - 12 שנים אקדמיות מהן 3 תחומים שכל אחד מאד רחב ידיים וכל אחד שונה לחלוטין ממשנהו - חינוך גופני ומחול בווינגייט, תואר ראשון ושני בהצטיינות בגיאוגרפיה ,ומחשבים. אין לי כמעט משפחה ומתמיד היתה לי כמיהה ל- 4 ילדים. הכרתי בחור שלחץ עלי להתחתן. למרות שלא אהבתי אותו החלטתי לעשות זאת בכדי להקים משפחה גדולה ועל כך דיברנו רבות לפני החתונה. ואז הוא דחה ודחה את העניין ולבסוף הודיע לי שבעצם הוא לא רוצה ילדים... אז התגרשתי מיד. ניסיתי רבות מאד להכיר בחור "צבעוני" כמוני באורח חייו ולא מצאתי. היה לי קו אדום לתחילת הנסיונות להרות בטיפולי פריון ללא בן זוג, אך הזזתי אותו מספר פעמים. ואז, ביום הולדת 40 התחלתי בטיפולים. בתחילה הזרעות, שמהר מאד הבנתי שמעטות ביותר הבנות שמצליחות בדרך זו. ואז עברתי ליגה ל- ivf. לאחר 6 הפריות מבחנה נכנסתי להריון ואני אם חד הורית לבן שהיום בן שנתיים וחצי. לפני זמן קצר הסתבר לי שיש לבני בעיות התפתחותיות ועלינו לעבור עוד ועד אבחונים מסוגים שונים. בכל מקרה הא כבר מטופל בריפוי בעיסוק ובקרוב נתחיל טיפול אצל קלינאית תקשורת. כל זה בנוסף לסייעת שצמודה אליו במעון מחצית מהיום ועלי לשלום הכל מכיסי. ( כאמור אני חד הורית עם משכורת אחת בלבד שמממנת הכל ). מאז שבני היה בן חצי שנה - בדיוק בגיל 43 התחלתי שוב בהפריות מבחנה לילד נוסף. עברתי 11 הפריות נוספות לאחר לידתו (סה"כ 17 הפריות). הייתי פעמיים בהריון אך הם לא התפתחו כהלכה לאחר חודשיים... החודש מלאו לי 45 וזהו יום ההולדת הכי עצוב שהיה לי מעולם בגלל החוק שמגביל את הפריות המבחנה עד גיל 45 בלבד, ואני מאד פוריה עדיין יחסית לגילי. עברתי החודש את הטיפול האחרון (אישרו לי עוד טיפול במהלך דצמבר למרות שיום הולדתי בתחילת החודש) ובדיוק בעוד שבוע תהייה בדיקת הבטא. כמובן שיש ציפייה, אך למדתי להיות מציאותית ולאחר כל כך הרבה הודעות "זה לא הצליח" כבר אינני מאמינה שזה יצליח, למרות שניסיתי בכל כוחי עוד ועוד בנחישות אינסופית. מכיוון שכפי שאמרתי בתחילת דברי, אינני דוחה דברים, והנני פועלת במהירות "ובפה אחד", אני צוברת מידע על כל האלטרנטיבות לתרומת ביציות ומיד כשאקבל את התשובה של הבטא - אם היא תהיה שלילית, אתחיל לגלגל מיידית את ענין תרומת הביציות.
דורית

גולה1

New member
מתפקדת!

התפקדות ראשונה
מתפקדת!
בת 32 הממי שלי בן 34 נשואים 7 שנים מתוכם 6 שנים בנסיונות. עברנו 7 הזרעות ו12 הפריות! בתחילה הכל היה בסדר אצל שנינו וכולם היו אופטימיים. לאחר כמה הפריות כושלות אובחן בעלי בזרע חלש ועבר ניתוח וירקוצלה. הביציות שלי במשך הזמן מתחילות להחלש ולהראות סימני עייפות. הרופא ממליץ על תרומת ביצית. אנחנו עכשיו בשלב הבירורים.

סביון1

New member
מתפקדת

התפקדות ראשונה
מתפקדת
בת 38, מנסים להרות 6 שנים. עברנו 7 הזרעות, 10 IVF, 2 הריונות כימים ואחד שהסתים בשבוע 7. מחזור אחד של תרומת ביצית שנכשל והחזרת מוקפאים שהצליחה. הביציות שלי אף פעם לא כיכבו, וככל שהמשכנו בטיפולים המצב רק התדרדר. אחרי ההפריה התשיעית החלטנו על תרומת ביצית. וזהו, את הסוף האופטימי אתם כבר מכירים.

אנחנו פלפל ומלח

התפקדות ראשונה
אנחנו פלפל ומלח
אני "מלח", אמריקאי בהיר בן 38 ואשתי "פלפל" תימניה שחומה, בת 34 ועכשיו הכל ברור מאיפה ה"ניק" שלנו. בנוסף אני מאד אוהב לבשל ולאכול ועושה את זה טוב, אז זה מסתדר טוב עם עוד שתי פורומים שאני מבקר פה ב- |תופז|. אנחנו מכירים 9 שנים ונפגשנו במסיבת פורים ששתינו לא רצינו ללכת עליו, ונשואים 4 (מה לעשות כאשר לוקח לפלפל 5 שנים להגיד
לפלפל יש מצב בריאותי, הקשור לקרישת דם המטופל בצורה כורני ומחייב שמירת הריון ואישפוז בשליש ראשון והאחרון (חצי שנה ברוטו). ידעתי את זה כבר מתחילת יחסינו, אבל זה לא מנע ממני להמשיך לחזר אחריה (ממש קרציה
). חודשיים לפני החתונה הייתה לנו ספונטני אחד, שע"פ בדיקות הדם הרופאים הגדירו אותו כנס רפואי, אבל הקטן הפסיק להתפחת שבוע השמיני. לצערינו לא התעמקנו בנושא. לאחר שנתיים של ניסיונות, על "טבעי", הלכנו לראות רופא פוריות. הוא שם מבט פנימה ואמר בואו כאשר יגיע המחזור ונמשיך. המחזור לא הגיע. במקומו הגיע הפתעה
, עוד ספונטני אחד שנגמרה כמו הקודמת בשבוע השמיני
. לא בזבזנו זמן והמשכנו. 5 הזרעות IUI עם "איקסה-קלומין". הגיע השלב להתחיל ב- IUI עם גונל. 3 זריקות, US ובדיקת דם. פתאום טלפון מהאחות "יש להפסיק מיד, יש בעיה". אתם יכולים לתאר לעצמכם את תגובתה של פלפל למילים "יש בעיה"
, בטלפון ועוד מהאחות
. עוד חודש עובר ובדיקת דם ביום השלישי של המחזור : FSH גבוה
38
שלושה חודשים של גלולות ושוב FSH גבוה
. בשלב זה גיליתי את פורום פוריות וזה היה כמה שבועות לפני המפגש אצל שיר. הרופא המליץ לנו חודש בלי כלום ולראות מה המצב האמיתי: FSH בשמיים 86
פה המליץ לנו, הרופא, ללכת על תרומת ביציית וכמובן המליץ לעשות את זה דרכו פרטי. ע"פ המלצת חברינו פה בפורום הזה (אז היה רק פורום פוריות) ומהפגש, רצינו חוות דעת נוספת. החלטתנו ללכת לבין הרופאים היותר מומלצים מפורום הפוריות. כאשר צילמתי את התיק הרפואי של פלפל וראיתי שהרופא שלנו יכל לחסוך לנו שנתיים של טיפולים עם רק היה עושה בדיקת דם פשוטה לפרורפיל הורמונלי בתחילת התהליך
ורואה שלפלפל יש FSH גבוה. עכשיו אנחנו בטיפולו של ד"ר קלדרון ולקראת היסטרוסקופיה ואחריו קביעת לוח זמנים לקראת תרומת ביציית, שכנארה יהיו ביציות רומניות. לכן הילד יואהב צ'ורבה ולא חילבה, אז מה, הוא יהיה שלנו ומאושר
ואהוב
. תוך שבועיים יהיה לנו מחשב חדש בבית ואז "תקראו" פה גם את פלפל.

סביון1

New member
חמש הזרעות בלי פרופיל הורמונלי

אנחנו פלפל ומלח
אני "מלח", אמריקאי בהיר בן 38 ואשתי "פלפל" תימניה שחומה, בת 34 ועכשיו הכל ברור מאיפה ה"ניק" שלנו. בנוסף אני מאד אוהב לבשל ולאכול ועושה את זה טוב, אז זה מסתדר טוב עם עוד שתי פורומים שאני מבקר פה ב- |תופז|. אנחנו מכירים 9 שנים ונפגשנו במסיבת פורים ששתינו לא רצינו ללכת עליו, ונשואים 4 (מה לעשות כאשר לוקח לפלפל 5 שנים להגיד
לפלפל יש מצב בריאותי, הקשור לקרישת דם המטופל בצורה כורני ומחייב שמירת הריון ואישפוז בשליש ראשון והאחרון (חצי שנה ברוטו). ידעתי את זה כבר מתחילת יחסינו, אבל זה לא מנע ממני להמשיך לחזר אחריה (ממש קרציה
). חודשיים לפני החתונה הייתה לנו ספונטני אחד, שע"פ בדיקות הדם הרופאים הגדירו אותו כנס רפואי, אבל הקטן הפסיק להתפחת שבוע השמיני. לצערינו לא התעמקנו בנושא. לאחר שנתיים של ניסיונות, על "טבעי", הלכנו לראות רופא פוריות. הוא שם מבט פנימה ואמר בואו כאשר יגיע המחזור ונמשיך. המחזור לא הגיע. במקומו הגיע הפתעה
, עוד ספונטני אחד שנגמרה כמו הקודמת בשבוע השמיני
. לא בזבזנו זמן והמשכנו. 5 הזרעות IUI עם "איקסה-קלומין". הגיע השלב להתחיל ב- IUI עם גונל. 3 זריקות, US ובדיקת דם. פתאום טלפון מהאחות "יש להפסיק מיד, יש בעיה". אתם יכולים לתאר לעצמכם את תגובתה של פלפל למילים "יש בעיה"
, בטלפון ועוד מהאחות
. עוד חודש עובר ובדיקת דם ביום השלישי של המחזור : FSH גבוה
38
שלושה חודשים של גלולות ושוב FSH גבוה
. בשלב זה גיליתי את פורום פוריות וזה היה כמה שבועות לפני המפגש אצל שיר. הרופא המליץ לנו חודש בלי כלום ולראות מה המצב האמיתי: FSH בשמיים 86
פה המליץ לנו, הרופא, ללכת על תרומת ביציית וכמובן המליץ לעשות את זה דרכו פרטי. ע"פ המלצת חברינו פה בפורום הזה (אז היה רק פורום פוריות) ומהפגש, רצינו חוות דעת נוספת. החלטתנו ללכת לבין הרופאים היותר מומלצים מפורום הפוריות. כאשר צילמתי את התיק הרפואי של פלפל וראיתי שהרופא שלנו יכל לחסוך לנו שנתיים של טיפולים עם רק היה עושה בדיקת דם פשוטה לפרורפיל הורמונלי בתחילת התהליך
ורואה שלפלפל יש FSH גבוה. עכשיו אנחנו בטיפולו של ד"ר קלדרון ולקראת היסטרוסקופיה ואחריו קביעת לוח זמנים לקראת תרומת ביציית, שכנארה יהיו ביציות רומניות. לכן הילד יואהב צ'ורבה ולא חילבה, אז מה, הוא יהיה שלנו ומאושר
ואהוב
. תוך שבועיים יהיה לנו מחשב חדש בבית ואז "תקראו" פה גם את פלפל.
חמש הזרעות בלי פרופיל הורמונלי
אני בהלם! איזו רשלנות!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה