חדשות ועדכונים

The Macker Girl

New member
../images/Emo124.gifחדשות ועדכונים

האלבום המשותף של מוקי ו-Useless ID ייצא במהלך החודש (ינואר). בינתיים, שוחרר ממנו סינגל נוסף בשם "הנשמה מלב אל לב". ניתן להוריד אותו (בתשלום) באתרים של החברות הסלולריות ובאתר iMusic.
ב-14/1 (חמישי) מוקי ו-Useless ID יופיעו ב"סיטי הול" בחיפה.
ב-18/1 תחל סדנת אמן חודשית עם מוקי במועדון הנוער "יהודה וישראל" בת"א. ההשתפות מיועדת לגילאי 15-18.
ב-28/1 (חמישי) מוקי ו-Useless ID יחגגו את השקת האלבום ב"בארבי" בת"א.
ב-26/2 (שישי) הופעה אקוסטית של מוקי ב"זאפה" בהרצליה (מופע צהריים).

The Macker Girl

New member
וגם ... הלילה בגלגל"צ ../images/Emo125.gif

מוקי ו-Useless יתארחו הערב (רביעי) ב-22:00 בתוכנית "המקור" בגלגל"צ. האזנה נעימה

שבקי

New member
עדכון בקשר ללהקת הפיקלס,הלהקה של חמי

ב 30.01 יום שבת להקת הפיקלס מופיעה בפאב הפיטריה אשר בקיבוץ דן אנחנו נגיע לצפון כבר מתחילת הסופש וחשבנו להזמין את כולכם להצטרף להרפתקאה אם כן בשלב זה אנחנו מחפשים מקום לינה וחשוב שתודיעו על הגעתכם כמה שיותר מהר כדי שנדע למה עלינו להתארגן הסופש יכלול רביצה...ניגונים..., בירה....טיולים...בשר...וכמובן הופעה זהו בנתיים ...פרטים בהמשך רימוך -- www.myspace.com/hamutsim http://thepickles.bandcamp.com/album/the-pickles?permalink לינק להורדה של האלבום הראשון חינם עם מילים והכול

99996

New member
מישהו יכול לתת עוד פרטים על הסדנת אומן?

אין לי פייסבוק ואני לא יכולה לראות את הפרטים =\

The Macker Girl

New member
פלאי ה copy/paste ../images/Emo3.gif

סדנת כתיבה עם מוקי נפתחת ב - 18.01.10!! הסדנא מיועדת לפתח את כל השירים והלחנים שהתחלתם ונזנחו למגירה בסדנא מוקי יספר על עצמו ויעזור ל-כ-ם להשלים את היצירות שלכם: לכתוב, להלחין ולבצע... במפגש הראשון נשמע ממוקי על סיפורו האישי ונכיר את תוכן הסדנא עוד לא מאוחר להוציא את השירים והלחנים מהחשכה אל האור העולה עם מוקי :)) להרשמה ופרטים נוספים: [email protected] 03-5102128

99996

New member
יאא תודה../images/Emo13.gif את יודעת במקרה אם זה עולה כסף?

ואם אפשר לבוא לזה רק בשביל מוקי ?

The Macker Girl

New member
אין לי מושג, יקירתי, לא לגילי ../images/Emo3.gif

אבל למיטב הבנתי כל מה שקורה במועדון הזה הוא חינם, בהרשמה מוקדמת... תתקשרי לברר

למעלה