לא יודעת אם להאמין או לא 8-

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

s h i r a 3 0

New member
צריך להמשיך להיות ערניים

שמחתי מאוד לגנוז את המכתב שהכנתי ועוד אתמול בלילה תיקנתי לפי המלצותיכם. מקווה שנוכל לנוח קצת ולהרגע, ורק להמשיך לעקוב ולראות מה קורה עד העברת התקציב. שירה.

hagk

New member
יש דיסאינפורמציה מאוד גדול

דיברתי עם דובר משרד הבריאות ונמסר לי שאין שינוי נכון לרגע זה, מצד שני דובר משרד האוצר אומר דברים אחרים, למי להאמין? ממשיכה לחפש אינפורמציה מגורמים נוספים במשרד הבריאות והאוצר

kasa

New member
להאמין למשרד האוצר, ולבקש תגובתו

במכתב רישמי ומחייב בחתימת ביבי.

עינת 75

New member
../images/Emo124.gif שאלות לחגית ו/או לכל מי

שעוסק בתקשורת: בררתם עם הכתב מידיעות לגבי המקורות לידיעה הזו? אם אפשרי פה ואם לא אז במסר, הסבר למהו האינטרס של דיסאינפורמציה בנושא הזה ואם נובע מהתקשורת או ממשרדים כלכליים.

hagk

New member
בררנו

המקור הוא דובר האוצר, גם דיברנו עימו והוא אישר את האינפורמציה הבעיה שהדובר של משרד הבריאות לא יודע מכלום. דיברתי עם היועץ של דני נווה והוא כן אישר את הידיעה ממשיכה לעקוב אם יהיו התפתחויות נוספות העדכן בהמשך

hagk

New member
עדכון

במשרד הבריאות אמורים לקבל היום את ספר התקציב, נחכה לראות האם הוכנס התיקון כמו שדובר בישיבת הממשלה. במידה ויהיו פרטים נוספים אעדכן.

bambi123

New member
זהירות מדובר האוצר

צריך להיזהר מדובר האוצר שיש לו אינטרס ברור להוריד התנגדויות בדרך לתקציב. ככה מרדימים אחד, אחד ואז מכים עם אישור התקציב!

קינמוני

New member
ישששש!!! הלוואי!!!!

למרות השמחה, אני עדיין לא רגועה לגמרי. הרי גם לאחר הדיון על התקציב, אמרו שרה"מ הקריא את המכתב של פרופ' דור והוחלט לבטל את הקיצוץ שבתחום הפריון ועובדה שיום אח"כ התברר ששום דבר לא בוטל כך שאולי אסור עדיין לשמוח לפני הזמן אבל מותר לקוות.

../images/Emo57.gifאאמין רק

כשאשמע זאת בקול רם, בתקשורת שהתקבלה החלטנ, עלינו להמשיך ולהאבק, להשמיע קולנו. ואני מברכת את כל העוסקים במלאכה.

באינטרנט בעיתון הארץ../images/Emo7.gif

מפורסמת התוכנית הכלכלית עם הגזירה הנוראית. לא רוצה לאכזב אבל....

למעלה