לכל המעוניינים לעזור קצת...

TheImpactBoy

New member
../images/Emo124.gifלכל המעוניינים לעזור קצת...

כדי לבנות את הפורום יחד חשבתי על כמה דברים: 1. צריך ביוגרפיה בעברית ללהקה. באתר הרשמי (קישורי הפורום) נמצאת ביוגרפיה טובה מאוד, למשהו יש מספיק כוח ונכונות לפרש אותו? ואני אשים אותו במאמרים? 2. ניתוח שירים יתקיים פעם\פעמיים בשבוע. שזה ימים שני וחמישי. כל מי שרוצה לפרסם ניתוח שיר צריך לשלוח לי בקשה יום לפני (במסר), וכמובן ניתוח שיר בלי הליריקה עצמה (כל אלו לפי חוקי תפוז). הביטו במאמרי הפורום כדי לראות איך יראה כל מאמר שיעלה לפורום... 3. דיבורים על אימיול, קאזה וכל אלו אסורים בהחלט. 4. אני מחפש אנשים בעלי כושר כתיבה טוב לביקורות דיסקים והופעות של הלהקה (כדי להוסיף למאמרים.) מי שמתנדב שישלח הודעה בפרטי. 5. עדכנתי את האלבומים, אם יש להם הצעות והא\ערות אתם מוזמנים! |חיבוקים| כמובן שאתם יכולים גם להוסיף בעצמכם... רק שימו לב לאיפה אתם מעלים תמונה...
6. דף הפתיחה לפורום הושלם. כנסו לראות
7. יש סקר חדש... לכו להצביע !

../images/Emo45.gifכל הכבוד על ההשקעה :]

רק איך אפשר לנתח שיר בלי הליריקה? ארג חוק מעצבן>< (כן, אני יודעת שזה לא תלוי בך, תפוז רעים:/)

ממ אני חושבת שכל עוד זה לצורך ניתוח

של השיר, מותר ואף רצוי להוסיף את הליריקה. רק אם מוסיפים את השיר סתם, זה אסור. שווה לברר:)

Blade Of Fire

New member
בורר כבר

ואסור... אבל אפשר לשים קישור לליריקס ולהגיד "בית ראשון", "בית שני" ושורות בודדות. מממ וזהו

Blade Of Fire

New member
כי גם זה לא חוקי../images/Emo6.gif

אסור לתרגם דברים רשמיים, כמו שאמרתי לך באייסי

זה עדיין אסור, גם אם עושים את זה שם

חוק זכויות יוצרים הוא שאסור להעתיק, להפיץ, לתרגם, להקרין בפומבי וכאלה, ללא רשות מחברת ההוצאה לאור (זה מופיע בתחילת כל ספר למשל). זה תקף גם לגבי ליריקת שירים.

Cold Heritage

New member
../images/Emo45.gif זה נכון

בפורום גן בפורום רד הוט שאני משתתף בו אסור, פעם כשלא היו מודעים לזה עדיין כתבו ויש כמה תרגומים בארכיון, אבל את זה כבר אי אפשר למחוק
. לצטט בכמות סמלית אפשר, אבל להעתיק ליריקות שלמות זה אסור, לדעתי גם במאמרים.. אם כבר ניתוחים, בטעות הכותרת לניתוח של "אנד אוף אול הואפ" היא "דד טו דה וורלד" D:

../images/Emo45.gif

ממ הלכתי לבדוק את זה בתקנון של תפוז (הם כאלה פשושים!
הם כותבים בלשון נקבה כי אנחנו מהוות אחוז יותר גדול מהאוכלוסיה
), וזה מה שהם כותבים: "זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר תפוז ובשירותים הינם של תפוז אנשים, או של צדדים שלישיים שהעניקו לתפוז אנשים הרשאה להשתמש בהם במסגרת האתר והשירותים כאמור." "כל תוכן שיועלה לאתר על ידי גולשות, ובכלל זה תמונות ותכני וידאו בבלוגים ו/או באתר אלבומים ו/או באתר פליקס, סרטונים בבלוג TV מסרים בחדרי צ'אט ו/או כל חומר אחר המועלה על ידי הגולשות לאתר ו/או למי מן השירותים ("תכני גולשות"), הינו בבעלותה ובאחריותה הבלעדית של הגולשת שהעלתה אותו כאמור. כל זכות יוצרים ו/או זכות קניין רוחני ו/או כל זכות אחרת בתכני גולשות, שייכת לגולשת אשר העלתה אותם לאתר." מדובר כאן על צד שלישי שנותן רשות להשתמש בתכנים שלו, ובאתר הרשמי של נייטוויש, ב-FAQ מצוין: "May I use the lyrics on my personal homepage? Yes, you may use the lyrics on a personal, non-profit homepage, as long as you mention the author ("Tuomas Holopainen / Nightwish") and the source ("www.nightwish.com"). " אז זה כן בסדר?

את מותק!!! ../images/Emo13.gif

אבל בלי קשר, זה לא כזה רציני. נותנים קישור ללריקיס וזהו. אני אל רואה כןא כל בעיה. לוקחים שורה או שניים כדי להעזר בהן וזהו. אפילו 7 שורות זה לא גניבת זכויות. זה בדיוק כמו שעכשיו אני אצטט משפט מסרט כדי להעזר בו, זה עדיין לא גניבה. לדעתי

כן, אבל הניתוחים שלנו בפורום זה

שורה מהליריקה והתייחסות אליה. וכנ"ל לכל אורך השיר. אבל אם זה בסדר מבחינת תפוז ונייטוויש אז מעולה. =]

Blade Of Fire

New member
נו, מצוין:)

אז זה אומר שמותר להעתיק את הליריקס ולציין מאיפה זה הגיע:) אה וזה כתוב בלשון נקבה רק כי יש יותר מנהלות אשכול ממנהלי אשכול וזה שאתן חלק יותר גדול מהאוכולוסיה זה סתם תירוץ

למעלה