למסירה

../images/Emo124.gif למסירה

1. שתי שקיות נעלים בעיקר לבנים במידות שונות - יועבר בהקדם לאתיופים בחיפה. 2. שמפו הוואי - האם להעביר לחפה או שמישהו אחר צריך? 3. מנשא לתינוק- במצב חדש לחלוטין - מלכת הקרח האם את צריכה עבור הזעטוט שאמור להוולד אוטוטו??? 4. טיטולים NB - שוב - שואלת תחילה את מלכת הקרח כי אימצתי אותה מתחילת ההריון ואני רוצה לוודא שתהיה מסודרת לאחר הלידה 5. בגדי אישה לאחר לידה - ממש חדשים (עם גומי) - מתאים גם למידות גדולות. 6. מעמד לאמבטיה+ אמבטיה לינוק + דפני - מי צריך מלכת הקרח? מישהו? 7. ואחרון חביבבבבבבבבבבב אני אמורה לקבל כנראה מחר שני אופניים לילד (מתאים לגיל 5 - כך נאמר לי) אמנם יום כיפור חלף עבר בטוחה אני שיש איזה ילד שישמח לאמצם - מי אמר אני ולא קיבל. כל הדברים אצלי (או יהיו אצלי) בצורן. {יוווווווווווווווווווווווווו אני שוב מחייבת... חזר לי הצבע ללחיים
} מתה עליכם - כבר אמרתי

אשמח למנשא

יש לי תינוק בן חודשיים ואני ממש זקוקה למנשא אם המנשא מתאים ממש לתינוקות אשמח לקבל אותו

נירה63

New member
דגיגה האם אפשר להעביר את הנעלים

עליהם אמרת לי בשיחת הטלפון לחיפה לילדי הגן? ואם השמפו עדיין לא הובטח למשהו אשמח אם תצרפי אותו.

נירה63

New member
דגיגה האם תוכלי לדבר ולתאם עם צריפינה?

אם זה יצליח אז נהדר, אם לא נחשוב על שינוע אחר .

הצעה לשינוע -הלוך וחזור

אם לא יסתדר עם צריפינה אז אולי ננסה ככה: אני אקח את הדברים שהבטחתי למאמינה בו אליה בדרך, אם דגיגה תוכל, היא תפגוש אותי בצומת ותיתן לי את הדברים לנירה. נעמי.

שלחתי מסר בנוגע למיקרוגל

במידה ומאמינה בו לא תרצה אותו למשפחה שביתה נשרף. תודה,

תודה מתוקה שאת חושבת עליי ועל הבייבי

אמבטיה לתינוק יש לי וגם מנשא ואני מקווה שאמא שלי תוכל לעזור לי בלרכוש עגלה , צריכה רק מיטה ושידה אני חושבת ,כבר לא זוכרת מה צריך.והכי חשוב מקווה שכבר שבוע הבא אלד כבר כואב לי וקשה לי. בכל אופן תודה שאת זוכרת אותי וחושבת עליי.

נירה63

New member
יש לי מיטת תינוק עבורך.

המיטה נמצאת בכרמיאל אצל אחי, יכולה להעבירו עד לנתניה.

נירה63

New member
נומנומ1 מאמינה בו זקוקה למשפחה בטיפולה

משפחה שנשרף להם הבית. אודה לך אם תוכלי לכתוב לה מסר ובמקביל אכתוב גם למאמינה בו. תודה רבה לך וחג שמח.

אדרת2

New member
יש לי לתרום אמבטיה לתינוק בצבע לבן

השינוע מאיזור השרון.

../images/Emo124.gif עדכונים ושקיפות

1.. שקיות הנעלים + שפו - יועבו למשפחות בחיפה. 2. אבטיה + דפני+ רגליים + בגדים ראשוניים (לבנות) - יועברו למשפחות של סיגלי5 (אמא שלי תעביר). 3. טיטולים ומנשא (לא כמו שתמי רצתה, אלא מנשא רגיל) יועברו למלכת הקרח + סט למיטת תינוק שהיה של מעייני שלי+ עוד צעצועים לתינוק+ מיטת תינוק ועגלה - יקירתי- הבטחתתי לך שנדאג לך- נכון?
4. בגדיםלהריון / אחרי לידה / מידה גדולה (עם גומי)- יועברו לאנהמ - ישלחו עם אמא שלי היום לר"ג - נא לתאם איתה את הלקיחה כי הרכב שלה קטן. פניתי לאדרת2 שפרסמה אמבטיה למסירה ובמידה וזה יהיה רלוונטי אנסה לקחת ממנה ולהעביר לאנה מ שבקשה. 5. נדמה לי שעברתי על הכל מי רוצה אופניים לגיל 5????????????????????????????? חג שמח ל-כ-ו-ל-ם

למעלה