משטרת האופנה

gil38

New member
../images/Emo124.gifמשטרת האופנה../images/Emo124.gif

חולצה: ג'ינס: מכנסיים: שעון: נעליים: שרשראות(למרות שלא רואים כל כך): שער: מבט: חגורה:

1yaheli

New member
עונה!

חולצה:9 ג'ינס:10 שעון:8 נעליים:9 שרשראות(למרות שלא רואים כל כך):10 שער:9 יפה לו קוקו מבט:9 חגורה:10 ממוצע 9.5 תמונה יפה

gbck trs

New member
../images/Emo15.gifעונה..

אוקיי אז ככה: חולצה: 8 ג'ינס: 9 שעון: איך אפשר לדרג שעון....?! נעליים: 10 איי לאב אולסטאר שרשראות: 10 כולל זאתי שעל הג'ינס שלו שיער: 9 וחצי ...אני מעדיפה פזור מבט: 7...הפעם זה לא שקסי.. חגורה: 5 זהוו...:)

steila

New member
עונה

חולצה:9 ג'ינס:10 ממש מתאים לו גינס כהה מכנסיים:מה ההבדל בין מכנס לגינס??!חח שעון:8 די חמוד נעליים:10 מתאימות בצבע וגם אולסטאר כזזה יפה :) שרשראות:10 כולל אלה שעל הגינס שער:8 .. לא אוהבת כל כך קוקו שלו מבט:9.5 די חמווד (:) חגורה:10 ממוצע 9.5 תמונה חמוודה

עונה

לא ממש אהבתי ת'תמונה :S חולצה:חביבה... 9 ג'ינס:10 מכנסיים: מה ההבדל?! סוג הבד?!אממ לא מבינה בזה חיחיחי שעון:ממתי מדרגים שעון?טוב האמת הוא קצת דומה לשל אח שלי אז 9 השעון הזה לא ממש ברור נראה כאילו גנבו אותו ממרכז בקרה של צוללת... נעליים:3>3>3> אולסטררררר 3>3>3> חברה שלי הייתה חולה על זה... אממ 10 ברור שרשראות(למרות שלא רואים כל כך):לא רואים כל כך נניח 8 שער:בסדר כזה 9 מבט:לא אהבתי נראה כאילו הוא חזר מיום עבודה כסבל...5 חגורה:8

gil38

New member
../images/Emo52.gif../images/Emo93.gif

באמת לא צריך לענות על המכנסיים זה אותו הדבר.. חחח טעות שלי..!

1yaheli

New member
../images/Emo13.gifאני ממשיכה

אני ממשיכה אותך יש לי תמונה לשים!

למעלה