נפגעתם מהסיינטולוגיה

שמירה

New member
../images/Emo124.gif נפגעתם מהסיינטולוגיה../images/Emo35.gif

מחפשת סיינטולוגים לשעבר שנפגעו מהסיינטולוגיה בכל דרך שהיא ובמיוחד פגיעות נפשיות, אבל גם כספיות! או משפחות שיקיריהם אושפזו בבתי חולים לחולי נפש בעקבות חברות בכת, או מקרי התאבדויות. החיפוש הוא על מנת לנסות לשים קץ לתופעות השליליות שהסיינטולוגיה גורמת בצורה מסודרת ואף משפטית! הנפגעים ישארו בעילום שם כמובן!

אפשר להבין מה זה סיינטולוגיה?

ולא לקרוא לבתי חולים פסיכיאטרים "בית חולים לחולי נפש"..? תודה.

שמירה

New member
כת מסוכנת שאורבת לאנשים במצוקה

הגורו שלה משתמש באמצעים פסיכולוגים כמו היפנוזה כדי להשתלט על המאמינים שלו ולקחת מהם כסף ולשעבד אותם. אבל בגלל שהיו עליו התקפות מהפסיכולוגים הוא הוסיף לאג'נדה שלו עוד סעיף - מלחמה בפסיכולוגים ופסיכיאטרים באופן כזה שהוא ממש הקים ארגון שכביכול מטפל ב"זכויות האדם". הוא משתמש בסיפורים מוכרים על פסיכיטארים שאונסים, שקושרים למיטות, שמשתמשים באמצעים אלימים נגד המטופלים כדי למשוך את הנפגעים לכת שלו. הנפגעים נמשכים לכת, נדרשים לשלם המון כסף, ומקבלים "טיפולים" לא מקצועיים שעלולים לגרום לנזק נפשי חמור עוד יותר, כי הם לא מקבלים טיפול רפואי בכלל (תרופות וכדו') אסור להם ללכת לטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי, ואם הם משתוללים, סוגרים אותם בחדרים ללא חלון אפילו למשך שבועיים! יש סיפורים על התאבדויות, ועל מקרים של אנשים שאולי לא היו ממש חולים שבסופו של דבר גמרו בבתי חולים פסיכיאטרים. ולמה בעצם יש הבדל בין בתי חולים לחולי נפש ובתי חולים פסיכיאטרים???? אני לא מתכוונת לזלזל באף אחד, אז סליחה אם פגעתי במישהו. ותסתכל גם בכתובת אינטרנט המצורפת, יש שם מקרים של התאבדויות בארה"ב כתוצאה מהכת. עכשיו אני מחפשת בארץ.

הייתי רוצה להוסיף,שלפני מספר שנים

נערך דיון מקיף בכנסת ישראל,בשאלה אם מדובר בכת והאם צריך להוציא אותה מחוץ לחוק.לצערי איני זוכר את תוצאות הדיון,אבל שווה לנסות ולמצוא.

שמירה

New member
נכון ../images/Emo45.gif

דו"ח הוועדה הבינמשרדית לענייני כתות בישראל - דו"ח תעסה גלזר, ינואר 1986 הוועדה אכן שמה את כת הסיינטולוגיה בראש רשימת הכתות הפעילות בארץ, אולם לא הצליחו עדיין להוציא אותה מחוץ לחוק כמו שעשו בגרמניה. הדרך היחידה להלחם בהם היא להזהיר את הציבור וגם לפעול נגדם משפטית (אם אפשר לאסוף מספיק הוכחות). יש להם הרבה מאוד ארגונים שלא מסגירים את היותם כת, אחד מהם הוא CCHR שכביכול עוסק בזכויות האדם... הרבה לא יודעים מזה, וכאשר יודעים מזה כבר מאוחר מדי. אשמח לעזרתכם!

למעלה