סיכום שבועי.

animfanatic

New member
../images/Emo124.gif סיכום שבועי. ../images/Emo176.gif../images/Emo42.gif

והפעם סיכום שבועי קצר, למה ? בגלל שהסיכום השבועי הקודם היה ארוך מידי
ואני כ"כ מקווה שהפעם יענו הרבה יותר אנשים.
השבוע מ-1 עד 10: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: דבר מצחיק/הזוי/מפדח שקרה השבוע: ציטוטים: שיר השבוע של טוקיו הוטל: שיר השבוע בכללי: להקת השבוע: סרט/תוכנית השבוע: ספר/עיתון השבוע: התחדשות השבוע: אדם השבוע: תמונת השבוע: תכנונים לשבוע הבא: - - - לסיום ? אני אשמח שכל מי שלא קראה את ההודעה שתומי כתבה, שתקרא :) סופ"ש מדהים.

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif סכמשון. ../images/Emo98.gif

השבוע מ-1 עד 10: 10
דבר טוב שקרה השבוע: באולינג עם חברות :) יום הולדת לבת דודה שלי ולחברה שלי
נווה מדבר
דבר רע שקרה השבוע: כאבי ברך
דבר מצחיק/הזוי/מפדח שקרה השבוע: כשאני וחברות שלי נסענו לבאולינג אז קניתי לחברה שלי בלון כי היה לה יום הולדת אז איזה ילד קטן רצה את הבלון, והוא התחיל לרדוף אחריה בכל הקניון ולצעוק עליה שהוא רוצה את הבלון
אני וחברות שלי שיחקנו באולינג ואני היחידה מביניהן שידעתי איך לשחק והייתי שם מספר פעמים, ובגלל שחברה שלי לא יודעת להחזיק את הכדור היא פשוט החזיקה אותי בידיים וזרקה אותו כאילו זה כדור קל XD ובכל פעם שהיא זרקה את הכדור זה היה נראה כאילו היא הולכת לשבור שם הכל
ציטוטים: ~ חברה שלי לנהג מונית ~ הנהג מונית: "מה מסתתר שם מאחורי הבלון ?" חברה שלי: "בהלולו"
~ חברה שלי לילד שרצה את הבלון ~ הילד: "תביאי לי את הבלון" חברה שלי: "ואם לא בא לי ?" הילד: אבל אני רוצה אותו" חברה שלי: "מעניין לי את ה... אחוריים" XD שיר השבוע של טוקיו הוטל: Wir Sterben Niemals Aus
Attention :) שיר השבוע בכללי: B.O.B & Hayley Williams - Airplanes
Metric - Eclipse
All Time Low - Remembering Sunday להקת השבוע: All Time Low
סרט/תוכנית השבוע:
- טוב, אז מאיפה מתחילים ? Fame, ניו מון
, סטפ אפ, גשם של פלאפל
- יומני הערפד, חברים, פיוצ'רמה
ספר/עיתון השבוע: "כל החיים לפניו" - בלע, הספר פשוט משעמם
התחדשות השבוע: שרשרת :) אדם השבוע: בת דודה שלי וחברה שלי
בן דוד שלי
תמונת השבוע: אחח... זה היה יום יפה
תכנונים לשבוע הבא: להוציא תעודת זהות - נקווה שהפעם זה באמת יקרה
תחילת לימודים, כיתה יא' >< - - - סופ"ש מדהים.

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif המצחיק\הזוי והציטוטים! ../images/Emo6.gif

שבוע מעולה!

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif אני לרצות מסכמ"שת, כן?

השבוע מ-1 עד 10: 8.5 דבר טוב שקרה השבוע: * ריקי גל ושושיק שני אוהבות את השירה שלי! D: * כנראה שאני אצליח להתגבר על בעיות הבנים שלי. * אני קרובה ל-900 אנשים שעוקבים אחריי בטוויטר! What the DUCK?! * סרטון חדש שראיתי (שהצחיק אותי והבהיר לי את השבוע. D:) * סיכוי לטיסה ל-L.A בשנה הבאה! DDD: * אני קרובה לזכייה בהתערבות! >:) * אף יתושה לא עקצה אותי עדיין! (לאפהלשטןבבקשהלאפהלשטן!) * העליתי מלא תמונות מהמצלמה! D: * עליתי על אסטרטגיית צילום! D: * חידשתי את מלאי ציוד ביה"ס שלי! * מסאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאג' *-* * פגשתי את ידיד שלי. :) * חזרות. * רמת הגרמנית שלי השתפרה! D: * קצת זמן איכות עם ההורים. *-* 3> דבר רע שקרה השבוע: * בעיות עם בנים. * ציור גרוע שציירתי. * חם! * סבלתי מכמה הברזות. * ביצ'יות וג'רקים למיניהם. אני לא אדבר עליהם. דבר מצחיק/הזוי/מפדח שקרה השבוע: + זה לגילאי 18+, סוריייייייייייי~ XD (טוב, לא ממש; אבל זה גס) + עוד אמריקאים שלא יודעים לאיית! LOL. + בדרך מהפלאפל הביתה, אמרתי לאבא שאני אלך חזרה ברגל איתו, ואז דיברתי עם אמא ולא שמתי לב שהלכתי אחריה לאוטו. אבא רץ אחרינו ובסוף ויתר. אמא ואני נסענו, ואני שמתי לב (סוף סוף) שאני נוסעת במכונית שלה, ואמרתי לה שאמרתי לאבא שאני הולכת איתו הביתה! נסענו אחריו, ואז אני התגנבתי בשקט מאחוריו בזמן שהוא הלך, וחיבקתי אותו. הוא קפץ באוויר! הפתעתי אותו! אני נקרעתי מצחוק! ציטוטים: * אבא: חשבתי שאת עם אמא! OO" אני: כן, גם אני; אבל אז נזכרתי שאמרתי שנלך יחד. הבהלתי אותך? D: אבא: לא, אבל הפתעת אותי. ^^" * יש עוד אבל זה לבוגרים. P: שיר השבוע של טוקיו הוטל: Hilf Mir Fliegen => סופר סונגזם *-* שיר השבוע בכללי: * Hilf Mir Fliegen - Tokio Hotel * Transformers Rap - Smosh (שעדיין תקוע לי בראש!@#!@#@!#) להקת השבוע: טוקיו. D: התחדשות השבוע: ציור נוראי חדש לאוסף שלי. XD; אדם השבוע: אמא, אבא, תהילי, תומי, בת הדודה שלי, שחר פליישר וטיילור (ידידה שלי מארה"ב). תמונת השבוע: משהו חמוד שציירתי. :) http://kamea36912.deviantart.com/gallery/#/d2oqn3d תכנונים לשבוע הבא: * צילומים. * הקלטות. * בי"ס. * כושר. * אוברטון. * דרמה. * יוטיוב. - - - שבוע מדהים!

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif Hilf Mir Fliegen ../images/Emo99.gif

תתחדשי
חוח, אני אדם השבוע.
שבוע מדהים קמי

Tommy89

New member
יאלללה :)

השבוע מ-1 עד 10: 7 דבר טוב שקרה השבוע: טווונה חלומות על ההופעה ועל הופעות לעתיד
, ראיתי את שתי החברות שלי שחזרו מיפן, זונות
נפגשתי עם כל הקורס והיה קורעעע
דבר רע שקרה השבוע: חיסון. שיעמום. דבר מצחיק/הזוי/מפדח שקרה השבוע: ציטוטים: שיר השבוע של טוקיו הוטל: האמת שנראה לי ששמעתי את לאב איז דד בטעות.. XD שיר השבוע בכללי: capricorn
פשוט שיר מעולה, לא הפסקתי לשמוע אותו!! להקת השבוע: 30, אינקובוס אהוביי
סרט/תוכנית השבוע: הוו! 3 סרטים שכולכן חייבות לראות - קית', רקוויאם לחלום [הו ג'יי..], מר אף אחד [הו ג'יי
] ספר/עיתון השבוע: אממ.
התחדשות השבוע: הדיסק של B, נשלח אליי בדואר ברגע זה ממש
אדם השבוע: תהילונת, ברקססססטון!, בת דודה, כל הקורס שלי, נועית, והמדריך המפגר שלי
תמונת השבוע: אותה תמונה כמו של תהילונת. ואו. תכנונים לשבוע הבא: הממ.. להיפגש עם חברים פעם אחרונה לפני שמתחילים ללמוד, לקנות דברים לבצפר
, אולי משמרת או שתיים, ואז - ממש לפני השיעור הראשון של השנה - לדפוק לעצמי כדור בראש
שבוע טוב אהובות

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif חוח, אני אדם השבוע. ../images/Emo23.gif

תתחדשי
שבוע מדהים תומי

למעלה