סיכום שבועי.

animfanatic

New member
../images/Emo124.gif סיכום שבועי. ../images/Emo252.gif../images/Emo8.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
ציטוטים:
שיר השבוע בכללי:
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
סרט/תוכנית השבוע:
ספר/עיתון השבוע:
התחדשות השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: - - - שבוע טוב.

Jumbie

New member
סיכום שבועיייייייייייי ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

השבוע במילה אחת: AMAZING דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של 30 seconds to mars! דבר רע שקרה השבוע: שרבתי עם תאי על הפוסטר :( דבר מצחיק שקרה השבוע: הלכתי למלון עם חברות (בין היתר עם תאי) ששלושים שניות התארחו בו, וכששאנון יצא לא היינו בטוחות שזה הוא, אבל בסוף הבנו שזה הוא הוא היה כזה חמווווווווווד! פאדיחת השבוע: ג'ארד פאקינג אמר לי לא לגעת בו ><" דבר מוזר שקרה השבוע: איזה מישהו בן 30 התחיל איתי בכיכר רבין ציטוטים: ג'ארד: "Jared! your zipper is open! haha you're crazy!" (או שזה היה משהו בסגנון, אבל הוא פאקינג קרא את השלטטטטטטטט) שיר השבוע בכללי: closer to the edge - 30 seconds to mars שיר השבוע של טוקיו הוטל: freunde bleiben להקת השבוע: 30 seconds to mars!!!!!!!!!!!!! דיסק השבוע: this is war סרט/תוכנית השבוע: Dexter ספר/עיתון השבוע: ארוכה הדרך למטה/ניק הורנבי התחדשות השבוע: תמונות וחתימות סקסיות של 30 seconds to mars אדם השבוע: Shannon Leto!!!!!!!!! תמונת השבוע: תכנונים לשבוע הבא: אין כל כך :p

Tommy89

New member
את כזאת לא פיירית ../images/Emo7.gif

איזה תמונה. ואו. חח.. והציטוט - הוא לגמרי הרג אותי שם
שבוע טוב

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif איזה כיף לך *_*

אני גם רוצה תמונה איתו !!!
closer to the edge
שבוע טוב

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif משה שוקי-סכמשו"ש. (אל תשאלו. XD)

השבוע במילה אחת:
סחתיש.
דבר טוב שקרה השבוע:
* מסיבת יום ההולדת של ידידה שלי. * מגיע אלינו אורח! (חבר טוב של ההורים...מאיטליה! הוא למד בתלמה ילין ולפי התיאור של אמא, הוא דומה מאוד לדני סנדרסון. אני לא יכולה לחכות!) * זמן איכות עם ההורים בבי"ס שהמורה לדרמה שלי טוען שהוא למד בו...הים. :] * השיעור עם שושיק שני באווברטון! * הצילומים שהיו ביום ראשון. :D * סיימתי את הספר! * קניתי ספרי לימוד וציוד חדש(ים)! * הכרתי אתר חדש להורדת אנימה עם תרגום לעברית! * יש לי עוד טיוברים במייספייס! :D * עוד נייר למחזור!! :D * פוסטר שולט של ט"ה בראש 1!! *-* * רעיון חדש ושולט לפארודיה! :D *מצאתי כמה גרסאות קריוקי שחיפשתי!
דבר רע שקרה השבוע:
* ידיד שלי חולה. :( * בן הדוד (האיטלקי) מקרבה שנייה שלי היה אמור לבוא לבקר אותנו, אבל לא היה לו זמן והוא כבר חזר הביתה! * הייתי צריכה לסחוב את הספרים החדשים והישנים מהבית לחנות וחזרה. ><" * חם. * משבר שיין דוסון. אל תשאלו. XD;
דבר מצחיק שקרה השבוע:
* שיחקתי ב-"Never" עם החברים שלי, ובן ובת נפסלו באותו זמן, אז המשימה שנתתי להם הייתה לאלתר סצנה מטלנובלה. (אף אחד מאיתנו לא רואה *או אוהב* טלנובלות, כך שזה יצא קורע). * נתתי לאחד מהבנים משימה לסגוד לכל הבנות. יצא מטורף! * אחד מהבנים התקשר ל-144 ושאל בקול של זקן רוסי שלא מבין כלום מהחיים שלו (No offense) על מפעל בלונים. אשכרה נתנו לו 3 מספרים. O_O * http://www.27bslash6.com/missy.html
פאדיחת השבוע:
נתנו לי משימה ב-"Never" לעשות ליפסינק מוגזם לשיר של ליידי גאגא. כן... XD
דבר מוזר שקרה השבוע:
פאדיחה + מצחיק + ... 3: כשפתחתי את חוברת התנ"ך שלי כדי למחוק את התשובות (שד"א, לא אני רשמתי. XD ~ידשנייהידשנייה~), מצאתי ציור של גלידה בעמוד 17. O_O"
ציטוטים:
* בשידור ישיר של StirfryTV בבלוג טי וי: Me: I've got to go to sleep. Good night! River: (כן, זה השם שלו) Good night kamea 3, 6, 9, 1, 2…87461! (למה אתה מוסיף לי 5 מספרים לשם, ריוור? יש לי מספיק! 3, 6, 9 ו12!) * משוחחת עם אנג (ידידה שלי): אני: הו, היי, תפוח! אנג: היי בננה! סוף כל סוף פרי כלשהו ראה אותי במטבח! אני: המטבח די ריק היום. אנג: כן, והוא גם די קר! אני: לא בפינה שלי! חם כאן! אנג: אז בואי לצד שלי! אני: הלוואי! לבננות אין רגליים, את יודעת! אנג: איך שכחתי את זה?! אני: כי את תפוח!! ('Cause you're an apple!!). [הו, הבדיחה הידועה מ- Annoying orange...] * אני וטל (ידיד שלי) דיברנו על Annoying orange במסיבה: אני: היי טל! טל: ממ? אני: Spoon. *טל מזייף צרחות אימה* * הלנה (ידידה שלי): זה שמיע!! אני : o3o ? הלנה: זה ניתן לשמיעה! [סופר וטפ XD] * "מי קורא לבן שלו גראול?" – הלנה * אני: אני חושבת שמצאתי את משמעות החיים. קיקי (ידידה שלי): טוקיו הוטל. אני: לא. קיקי: O_O * טל: איך ישנת? אני: בסדר. אבא העיר אותי בשמונה ו... טל: ...חזרת לישון? :D אני: כן. והוא העיר אותי שוב... ><" טל: וחזרת לישון, שוב? אני: ואז הלכנו לקנות ולמכור ספרי לימוד. טל: אה. (ואני חשבתי:. ....FAIL!) * יש לי עוד אחד, אבל הוא גס, אז אשמור אותו לעצמי. XD
שיר השבוע בכללי:
* There's A Fine, Fine Line – Avenue Q * Act Appalled – Circa Survive * Runaway – Creating Constellations
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
By Your Side
להקת השבוע:
סירקה ו-ק. קונסטאליישנז.
סרט/תוכנית השבוע:
יש לה ביצים.
ספר/עיתון השבוע:
The Vampire Diaries 3
התחדשות השבוע:
* חברים חדשים :D * מקור חדש להורדת אנימה! :D
אדם השבוע:
התפוחים שלי (טל ואנג), אבישג (ילדת היומולדת), יעל, כפיר (שהמליץ לי על אנימה ביט!), נטע (אחות של טל), תומי :)D !), דייב דייז (שנתן לי את ההשראה לפארודיה החדשה, ובכללי, זמר מעולה.....ודי חתיך ;]), אמא ואבא, מריה (שהצילה אותי ממשבר שיין דוסון. I'm a Dawson Dawg again, people!).
תמונת השבוע:
דיאסדיאס~
תכנונים לשבוע הבא:
אני מתחילה בפול-טיים צילומים ועבודה על מה שלמדתי באווברטון. אני אולי אצא לבילוי עם החברים (אבל זה לא בטוח). - - - שבוע טוב.

Tommy89

New member
חח אוי הציטוטים ../images/Emo6.gif

והספר! איך הוא? טוב? את ממליצה? DD: אני מתה לקנות אותם.. אבל זה נראה לי יהרוס לי.. ואממ... אתר של אנימה עם תרגומים - איזה?
שבוע טוב קמי

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif עוד ציטוט~

טל: להלהלה D: אני: להלהלה~ טל: תרילילי ותרילילו XD אני: טרולולו~ טל: האויב שלך הוא השיער החלק... XD אני: ההפך. LOL.

yarjor

New member
../images/Emo150.gifמסכמת ../images/Emo3.gif

*היום קורה הבלתי יאומן, סרט השבוע שלי הוא לא רק אדוארד
*
השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע: קניתי אייפוד, ויש לי בו עכשיו את המספרייםש ל אדוארד
דבר רע שקרה השבוע: כששמתי את אדוארד באייפוד, כל השירים נמחקו איכשהו
דבר מצחיק שקרה השבוע: אתמול קראתי עובדות על סוויני טוד בשביל להכין פינת סרט לפורום ג'וני דפ כשהארי פוטר והנסיך חצוי הדם היה ברקע ולא ממש הסתכלתי, רק הרמתי מדי פעם את העיניים כששמעתי משו מעניין, ובדיוק כשקראתי שסוויני בעצם סיים בסרט רק 2 גילוחים עד הסוף (וזה היה היחיד על גילוחים, כל השאר היו על המוזיקה, המקורות, הקאסט, ההריון של הלנה בונהאם קרטר etc
), אז דמבלדור אמר כזה "you need a shave" וזה ממש הקפיץ אותי, זה היה כזה מצחיק
פאדיחת השבוע: -
דבר מוזר שקרה השבוע: ע"ע דבר מצחיק שקרה השבוע
ציטוטים: "הידעתם? סוויני טוד הוא בעצם אדוארד אחרי שהיה תקוע בטירה גותית לבדו במשך 15 שנה והתחרפן. הכל מרמז על כך- החיוורון, השער והחיבה ללהבים."
שיר השבוע בכללי: "fashion"
שיר השבוע של טוקיו הוטל: "strange"
להקת השבוע: My Chemical Romance
דיסק השבוע: The Black Parade Is Dead
סרט/סדרת/תוכנית השבוע: המספריים של אדוארד וסוויני טוד
ספר/עיתון השבוע: מעריב לנוער. הם אמרו שהם מבטיחים לשים פוסטר של ג'וני דפ כשיצא סרט שלו! ובדיוק הקדימו את היציאה של THe Tourist !
התחדשות השבוע: מלא עגילים מושלמים כאלה, כי חרשתי את נחלת בנימין ושוק הכרמל
התמכרות השבוע: ג'וני דפ, המספריים של אדוארד, סוויני טוד ופנדות אדומות
משקה השבוע: מים
מאכל השבוע: -
אדם השבוע: ג'וני דפ וטים ברטון
תמונת השבוע: (זה ג'וני דפ שם בפנים!
)
תכנונים לשבוע הבא: - *אנחנו עושים ב]ורום ג'וני דפ שרשור תמונות ענק, בואו תצטרפו אם באלכם
*

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif סכמשון. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: מדהים !
דבר טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם המון חברות
הלכתי עם בת דודה שלי להופעה בבריכה - למרות שהיה זוועה
הופעה של "30 שניות למאדים"
דבר רע שקרה השבוע: כ"כ חם, אני עוד רגע מתה
דבר מצחיק שקרה השבוע: עידן יניב בא להופעה בבריכה של ירוחם ובת דודה שלי שאוהבת אותו נורא החליטה שאני חייבת ללכת איתה להופעה. אז הלכנו ביחד והוא שר איזה 4 שירים וחצי וירד מהבמה, ואז בת דודה שלי התחילה לצעוק שהיא רוצה חתימה ותמונה איתו. אז הלכתי איתה כדי לנסות להשיג - ובסוף הצלחתי להשיג לה תמונה איתו וחתימה, והיא התחילה לצרוח ולקפוץ כמו מטורפת
בהופעה של "30 שניות למאדים" בתור בכניסה אני תומי דנה ואחות של תומי עמדנו ביחד והחזקנו אחת את השנייה כדי לא ללכת לאיבוד. ובכל פעם ששמענו רעש או סתם היה לנו משעמם והתרגשנו התחלנו לצרוח כמו מטורפות XD בסיום ההופעה אני, תומי ואחותה הלכנו לכיוון היציאה והתחלנו לרקוד ולשיר, ואז בא אלינו צלם כלשהו וצילם תמונה שלנו. ואח"כ החלטנו ששוב צריך לצרוח כדי לסיים את היום הזה - אז התחלנו לצרוח וכולם מסביב הסתכלו
עמדה לידי מישהי מבוגרת בהופעה שבהתחלה היא נראתה כאילו היא באה עם הנכדה שלה להופעה, אבל אחרי כמה דקות היא שרה את כל השירים של הלהקה
~ והיו עוד הרבה דברים מההופעה של 30STM, אבל מרוב שהייתי באטרף אני לא זוכרת
~
ציטוטים: וואו, היו כ"כ הרבה ציטוטים ואני לא זוכרת שום דבר - וזה כזה מבאס
במיוחד מההופעה ודברים שג'ארד אמר. בלע, איזה זיכרון ><
שיר השבוע בכללי: ~ אוקי, כל השירים הולכים להיות פה של 30STM, אז אין צורך לכתוב את השם של הלהקה
~ Closer To The Edge Search & Destroy This Is War
Alibi Vox Populi Night Of The Hunter
Kings And Queens 100 Suns Hurricane
שיר השבוע של טוקיו הוטל: אמממ.. אין, בגלל ההופעה של 30STM שמעתי רק אותם
להקת השבוע: זה לא ברור כבר לפי שיר השבוע ?
טוב נו - 30STM
דיסק השבוע: This Is War
סרט/תוכנית השבוע:
- שוב בן 17.
- יומני הערפד, אלן, חברים.
ספר/עיתון השבוע: אממ... ספר שאני קוראת בשביל תחילת שנה כי אמור להיות לנו עליו מבחן
אני אפילו לא זוכרת איך קוראים לו XD
אדם השבוע: תומי ודנדי לגמרי
וכמובן אחות של תומי וחברה של דנה שהיו איתנו :) ודני שראינו לאחר ההופעה
תמונת השבוע: הווו... אני כ"כ רוצה שוב
תכנונים לשבוע הבא: לחגוג יום הולדת לבת דודה שלי ולחברה שלי
- - - שבוע מדהים.

Tommy89

New member
חחחחחחחח יו איזה סכמ"ש שולט ../images/Emo6.gif

מתה עלייך תהילונת, לא היה יכול להיות כזה כיף בלעדייך ובלי דנונה

למעלה