סיכום שבועי.

animfanatic

New member
../images/Emo124.gif סיכום שבועי. ../images/Emo42.gif../images/Emo176.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
ציטוטים:
שיר השבוע בכללי:
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
סרט/סדרת/תוכנית השבוע:
ספר/עיתון השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
משקה השבוע:
מאכל השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: - - - שבוע טוב.

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif סכמ"ש

השבוע במילה אחת: נחמד :) דבר טוב שקרה השבוע: * מפגש! D: * מייקל גלאגאר וג'ון בייסדו (טוטאלי סקץ' וידיד שלי [גם טיובר]) הוסיפו אותי לרשימת אנשי הקשר שלהם בפייסבוק! D: * הכנתי לבד סלט! בפעם הראשונה! שיעורי הבישול שלעולם לא לקחתי השתלמו לי. D: * לימדתי את עצמי לנגן את DSOTS על האורגנית! דבר מצחיק שקרה השבוע: * WAS IST LOSS?! של טום ואנדראס! XDDD * לתקוע לדני שירים בראש זה כיף. D: דבר מוזר שקרה השבוע: * הרתעתי בחור בן 20+!! :O * חברה שלי אכלה תולעת לארוחת הבוקר! :O ציטוטים: * (צפיתי בסרטון של שיי קארל): Shay: And what does Jesus do? SonTard (Shay's son): Uhh...uploading videos? * "All we care about is candy, iCarly and uploading videos...with Jesus!" - Shay * "Apple used by Evanesence" - אחד מהחברים באוונסנס. (כן, עוד סרטון XD) * (אני משוחחת עם "טום" הישראלי): טום: את מנסה לומר לנו שאת אוהבת את בובספוג? אני: אהבתי אותו בעבר. :O טום: ואת מי עכשיו...פטריק? XDD * "עכשיו בא לי לראות את טום ולצעוק לו 'Ey, Tom! WAS IST LOSS?!' " - אני אחרי צפייה בסרטון של טום ואנדרס (השיכורים) שרים גרסה משלהם ל- What is Love - Haddaway * "יש עלי רוח טוקיו...רגע, לא. יש עלי מונסון!" - אני במפגש. * רציתי להיכנס לטוויטר לא מזמן, אבל במקום "טוויטר" כתבתי "טיטר". קרע אותי מצחוק! * "אכלתי תולעת לארוחת בוקר" - חברה שלי. וטפ? XD שיר השבוע של טוקיו הוטל: * Was Ist Loss?! (וכן, זה נחשב. טום שר אותו D:) * By Your Side * Darkside of the Sun * Dogs Unleashed להקת השבוע: טוקיו D: דיסק השבוע: הדיסק החדש של אוונסנס שקניתי לחה"ט שלי ליום ההולדת. D: ספר/עיתון השבוע: הספר משבוע שעבר. P: התחדשות השבוע: * הפוסטר השולט שהיילי נתנה לי! D: ♥ התמכרות השבוע: ט"ה, סמוש (שעדיין תוקעים לי שירים בראש בלי בושה) וכמובן...חומוס! D: משקה השבוע: מים D: מאכל השבוע: חווווווווווומוס 3: אדם השבוע: היילי, דני, אמא (שלוקחת את אבא לירושלים אז הבית שלי! שלי!!!!!! *צחוק מרושע), יעל (החה"ט שלי D:), מייקל גאלאגר, ג'ון בייסדו ו...שיראללללל! סתם XD תהילי! D: תכנונים לשבוע הבא: עריכה, סרטונים, הקלטות ועוד שיזל כזה XD - - - שבוע טוב!
~

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif זה לא קרה.... זה לא קרה!!!!11!@#@!$!$

דיין (היוצר של Annoying Orange) התחיל לעקוב אחריי בטוויטר!#!@#!#! אני בהלם! D: כשהודיתי לו הוא כתב לי "No prob. It's about time :)" הוא ממש נחמד! :) ~~ יש תמונת שבוע! D:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif הציטוטים ../images/Emo6.gif

יאי, אני אדם השבוע.
שבוע טוב :)

e t a

New member
../images/Emo118.gifחח הרתעת בחור בן 20+../images/Emo35.gif

איך זה קרה

THai483

New member
סכמ"ש <:

השבוע במילה אחת: אחלה ^^
דבר טוב שקרה השבוע: השגנו את האישורים!!!!!!!!
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע: חחחחח כשאבי ישנה אצלי, השיחות שלנו תמיד מצחיקות
פאדיחת השבוע: חחחחחחח עם יאנה במפגש |מת1|
דבר מוזר שקרה השבוע: יאנה במפגש O.ם
ציטוטים: "כשביל מרים ידיים, נכון? כי כשטום מרים ידיים.." "-רואים לו את הברך." "חח כן... את רואה מעריצות 'אמג רואים לו את הברך!!!!', למרות שזה עדיין עם בד. בעיתונים כל השערים עם 'הברך של טום קאוליץ נחשפת'." *צחוק צחוק צחוק* "וטום כולו כזה 'בחיים לא הרגשתי כל כך חשוף'."
שיר השבוע בכללי: 3oh!3 - Touchin' On My
שיר השבוע של טוקיו הוטל: דורש דן מונזון3>
להקת השבוע: A7X
דיסק השבוע: שראיי הכתום3>
סרט/סדרת/תוכנית השבוע: Dude, where's my car?
ספר/עיתון השבוע: ראש1, עם הכתבה על טוקיו3:
התחדשות השבוע: פפיונים!3: אה וקניתי עכשיו כרטיס ל30STM ^^
התמכרות השבוע:
משקה השבוע: מים O:
מאכל השבוע: חחחחחח העוגה שאבי ואני הכנו אתמול3:
אדם השבוע: אבי, היא הכינה לי פפיונים *-*
תמונת השבוע: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כשראיתי את התמונה הזו נחנקתי מצחוק |מת1|
תכנונים לשבוע הבא: הממ.. נראה מה יהיה

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif הציטוט והתמונה! ../images/Emo6.gif

שבוע מעולה! D:

Abigail483

New member
חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היה כ"כ כיף!XD

e t a

New member
../images/Emo118.gifחחחח התמונה הרגה אותי XD

ומזל טוב על האישורים

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif סכמשון. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: סבביישן
דבר טוב שקרה השבוע: מפגש פורום
דבר רע שקרה השבוע: מצברוח על הפנים
ריבים
דבר מצחיק שקרה השבוע: במילה אחת - מפגש פורום
דבר ראשון, שדני לקח את העיתון עם הכתבה על טוקיו הוטל וקרא את העיתון ולא שם לאן הוא הולך. וכמעט נתקע באנשים ובעמוד XD דבר שני, הפסל של האיש עם הכדורגל שהיה בקומה של הגג. ושי שמה לב שיש לו שיני זהב
הוא היה ממש מפחיד. עוד שנייה בלע מישהו. והיה עוד מלא דברים, אני פשוט לא זוכרת
ציטוטים: משודדי הקאריביים - "אל תזוזו, נפל לי המוח".
וסתם כי זה נורא ריגש אותי – שחר מפציע
. עמוד 558 – "אני אוהבת אותך, יותר מכל דבר בעולם". "גם אני אוהבת אותך אימא", "נהיה תמיד ביחד". "בלב נהיה תמיד יחד".
~ עזבו, זה היה חלק ממש מרגש בספר XD ~ עמוד 597 - "שלום ג'ייקוב, אח שלי... בן שלי". וכן, גם פה - היו מלא דברים מהמפגש, אני פשוט לא זוכרת
שיר השבוע בכללי: Metric – Eclipse
Plain White T's - Our Time Now :) Kings Of Leon - Sex On Fire Sick Little Games - All Time Low
שיר השבוע של טוקיו הוטל: Human Connect To Human – כי שי שרה אותו בתחנת רכבת ונדבקתי
Durch Den Monsun :) Hilf Mir Fliegen
להקת השבוע: טוקיו הוטל
דיסק השבוע: ה- DVD שדני קנה לי, נחשב ? :) אם לא, אז – Humanoid
סרט/ תוכנית השבוע:
- שודדי הקאריביים 3, מר גברת סמית, מולן רוז'.
- יומני הערפד, אלן.
ספר/עיתון השבוע: ראש 1 עם כתבה על ביל ופוסטר של רוברט
שחר מפציע – נגמממר
התחדשות השבוע: ה- DVD שדני קנה לי במתנה :) תודה רבה דני
משקה השבוע: מים, מים, מים ו... מים
מאכל השבוע: לא יודעת XD
אדם השבוע: שי, היילי, דני, תומר, קמע
תומי שעזרה לי נורא השבוע
תמונת השבוע: אני ממש רוצה לשים תמונה מהמפגש, אבל אנשים יתנו לי פה מכות XD אז נשים את זאת - איזה יפים הם היו כאן
תכנונים לשבוע הבא: נווה מדבר. ואולי סופרלנד
- - - סופ"ש מדהים.

Pardon Me

New member
../images/Emo15.gif שבוע טוב ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

חיחי, אני מככבת בסכמ"ש שלך

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif אעהאעהאעה *-* ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

לא קשור לזה שאני מתרגשת לאללה עכשיו... אני אדם השבוע שלך!@#@!$!$@!$!# *-* תודהתודהתודהתודהתודהל'חקיכח'ימלכדגמכד! סליחה על זה XDD אני בסופר היפר עכשיו P: עדיין...תודה! D: שבוע מעולה!

למעלה