- סקר חדש

מה זה משנע? ../images/Emo58.gif

כי כשנולד איי.ג'יי רוברטס (הבן הראשון) הם עשו הסכם שאם תוך חמש שנים שניהם פנויים, הם יעשו ילד ביחד...

../images/Emo124.gif - סקר חדש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כחלק מהעדכון השבועי לדף הראשי של הפורום - יש גם סקר חדש - האם הארם ומאק אי פעם יהיו ביחד? תרגישו חופשי לפרט את בחירתכם כאן על גבי הפורום, כתגובה להודעה זאת. אם יש תשובה שלא מצאתם בפורום, תרגישו חופשי להגיד כאן. צ'ירז, -אלעד

cjharm

New member
לסקר....

לדעתי הארם ומאק יהיו ביחד, בסופו של דבר. ישנם מספר דברים ידועים - כשהדמיות המרכזיות (ביחוד כאלה עם מתח מיני כמו של הארם ומאק) נכנסות למערכת יחסים, זה לרוב ההתחלה של הסוף, כך שעד העונה האחרונה של הסדרה לא נראה שנראה אותם ביחד, אבל מה אני יודעת? נ.ב אני צריכה ללמוד למבחן באנגלית ואני לר עושה את זה !!!!

GeJuFan

New member
כמה שזה נכון

זה מה שאמרתי לאחותי, שברגע שמאק והארם יהיו ביחד התוכנית תיפול לקרשים, כמו שקרה בתוכנית אם סיביל שפרד וברוס וויליס. אבל הם תמיד יכולים להחליף את הדמויות הראשיות כמו שעשו במיטות נשיקה(סידרה שמאוד אהבתי). שמה הדמויות הראשיות היו שוטרים עם מתח מיני ענקי כשהשחקן הראשי הודיע על פרישה הם הכניסו אותם למיטה ובפרק האחרון שלו הוא נהרג. כמה פרקים אחר-כך גם הדמות הנשית עזבה(בשביל שזה יראה טוב) ובמקומם שמו זוג שוטרים אחר, אחרי עוד עונה שינו אותם פעם, ובמקומם שיחקו זוג שוטרים שהיו נשואים והתגרשו. בקיצר זו הייתה סידרה מאוד יפה. ובחזרה לג'אג. אם המפיקים חכמים אחרי שהם יכניסו את מאק והארם למיטה, אם הם עדיין ירצו להריץ את הסידרה הדבר הכי חכם יהיה לעשות זה להחליף את הדמויות של מאק והארם בצוות חדש(לא חייב עם מתח מיני). זה עוזר להרבה סדרות. ובתוכנית כמו ג'אג שעובדים באים והולכים זה יכול בהחלט להביא דור חדש של מעריצים.

j a g f r e a k

New member
ברור!

בטח שהם יהיו ביחד, גם אם זה יהיה ממש בסוף הסידרה (לא שאני רוצה שהיא תגמר אי פעם).אבל היא בטוח לא תגמר בלי שהם יהיו ביחד.. וחוץ מזה...
יש את ההבטחה של התינוק בסוף עונה רביעית, שבעוד 5 שנים מסוף העונה הם יעשו תינוק ביחד אם הם לא יהיו עם אנשים אחרים, זה אמור לקרות בעונה תשיעית שמשודרת עכשיו בארה"ב, ולפי הספויילרים שאני קוראת, אין להם בני זוג אחרים, כך שצריך לקרות משהו................

LOL - ../images/Emo58.gif - לגבי זה

- ספוילרים -
בעונה השמינית יש פרק שבו מאק קונה מתנה לבן של באד והארייט, ומתבלבלת ואומרת שזה מתנה ליום הולדת החמישית שלו במקום הרביעית שלו, והארם נכנס ללחץ כי הוא חושב שעברו חמש שנים, ואז הוא כל הזמן חולם בהקיץ ורואה את מאק בהריון (מה שדי מפחיד אותו).

j a g f r e a k

New member
../images/Emo58.gif

כן, שמעתי על זה...זה נשמע לי מה זה מצחיק לראות את הארם פרנואיד בקשר למאק!

למעלה