סקר !!!

4hilla4

New member
../images/Emo124.gif סקר !!! ../images/Emo124.gif

אם יכולם להחזיר אחת מסדרות SG איזה הייתם מחזירים ולמה? בהצלחה

4hilla4

New member
אחרי התלבטות קצרה- SG1

כמובן שלא הייתי מחזירה את SGU כי לא התחברתי אליה בכלל, אני חושבת שהיא לא ממש חלק מפורמט ה-SG. את אטלנטיס מאוד רציתי להחזיר, אבל בלי ליזי אני מעדיפה לתת עוד עונה לצוות האהוב עליי - SG1 ולכן SG1 זאת הבחירה שלי !

ARIS BOCH

New member
SG1 כבר מיצתה את עצמה

10 עונות זה הרבה מאוד, הצוות התבגר והשתנה, נגמרו הרעיונות המקוריים והחדשים, כמה אפשר למשוך? אטלנטיס צריכה לחזור (ולא היתה צריכה להתבטל בכלל). לא התחברת ל-SGU? את יכולה קצת להרחיב? (את דעתי השלילית עליה כבר כתבתי בעבר)

4hilla4

New member
היא הייתה אפלה בשבילי

שלא תטעה, אני אוהבת סדרות אפלות אבל בגלל שזה סטרגייט זה לא התאים לי... לא התחברתי לעלילה, הסדרה הייתה כבדה ולא כיפית.. פשוט לא התחבר לי שזה סטרגייט, ועצם נכוחותו של הסטארגייט לא באמת שיפר את מצבה. אם יכולתי להחזיר את טורי ולתת עוד עונה לאטלנטיס- הייתי עושה זאת. אבל היא לא חזרה, ואני מעדיפה לתת עוד עונה לSG1- דווקא אהבתי את העונות האחרונות

Ofer1114

New member
ואם אמנדה הייתה שחקנית קבוע בSGU...

גם לא היית רוצה עוד עונה?

4hilla4

New member
לא.... ../images/Emo8.gif

גם כשהיא הייתה שחקנית קבועה באטלנטיס בעונות 4-5 לא רציתי עוד עונה... אני חושבת שטורי שייכת לאטלנטיס ואמנדה לא היה הרבה לעשות בSGA... למרות מה שחושבים בפורום, לא כל דבר שאמנדה עושה אני ישר מתעלפת !
אני מאוד אוהבת אותה, אבל יש דברים שמבחינתי פשוט לא מתאימים...

Ofer1114

New member
ואםםםםם

גם טורי וגם אמנדה היו בSGU... ואם לא אז: ואם גם טורי, גם אמנדה, גם ג'ק, גם טיאלק, גם דניאל, גם וואלה, גם וולטר וגם... טוב נו את צודקת זה מעפןXD

18zoot

New member
SGA

יוניברס הייתה פשוט גרוע, ס"ג1 מיצתה את עצמה. רק אטלנטיס לא נגמרה בטעם טוב.

Ofer1114

New member
גם אני הייתי רוצה עוד עונה בSGA

הגיע לSGA 6 עונות לא 5! ככה הם גם היו יכולים לדחוס פחות פרטים בכל פרק ולעשות עלילה יותר יפה. מוות לMGM וערוץ המדע בידיוני האמריקאי(ואם יש עוד מישהו שיש לו חלק בזה שימות ביסורים)!

Gilliana

New member
טוב, אז...

שפרד ושפרד ו... שפרד.
וברצינות עכשיו, לאטלנטיס היה (ויש) עדיין פוטנציאל אדיר. היא נקטעה ממש בשיאה ויש עוד המון סיפורים שאפשר לספר ובלי סוף לאן להתרחב. אפשר היה אפילו לשלב לתוכה בהמשך את יוניברס, בלי לבטל ולהתחיל סדרה חדשה, אלא כחל מהעלילה של אטלנטיס עצמה. בקיצור, אין סוף רעיונות וכיוונים.

MadManIII

New member
sga בשילוב חלק מהעלילה של SG1

לשלב יותר דמויות משני הסדרות, אולי בכלל לאחד אותם לסדרה אחת

עזבו להחזיר, לעשות חדשה אבל על רוח

הSG1 וSGA שבהחלט אפשרי לשלב את השחקנים משתי אלו, הרי אם ניקח את SGA כדוגמה הרי זכינו לקאסט של הוותיקים מSG1 לא פעם ולא פעמיים, מספר פרקים נרחב עד כדי עונה שלמה במקרה של אמנדה, בנוסף לכוון את הסידרה לכיוונים חדשים, למשל שיקום האסגרד, אולי מציאת כמה מהחברים האבודים (הימדל, תור?
) התמודדות מול השבט האבוד שלא כלכך ירצו לשתף פעולה, אז מצד אחד הם תוקפים את הטאורי, ומצד שני הטאורי מנסים לא לפגוע בהם
ואולי גם התעוררות אוייבים ישנים של האסגרד או בכלל של הברית העתיקה, יותר הסתובבות עם הנוקס ואולי אף מציאת כמה פורלינג
בקיצור משהו יותר עמוק אבל עדיין אקשן בסיגנון SG1 וSGA, את ההרדמות של הSGU אני לא רוצה עוד פעם

4hilla4

New member
../images/Emo45.gif מסכימה...

סדרה חדשה שתשלב את הקאסט של SG1 ו SGA יכול להיות מעניין. ובאמת SGU הייתה מרדימה. שמחה שהיא התבטלה

למעלה