סרטי גמר

ברונדבי

New member
../images/Emo124.gifסרטי גמר../images/Emo80.gif

כל מי שעשה אי פעם, עדיף בתיכון, ואם באוניברסיטה, בכלל מכובד, מוזמן לבוא ולספר ולעניין את החברים פה על הסרט, התסריט, תהליך ההפקה, תהליך העריכה, ומה שאחרי..

אממ אני במהלך

חח אני ביב', בעמל ב'... אם אתה גר בפ"ת ולמדת בעמל ב' אתה בטח מכיר את ירון.... אתה יכול להזדהות איתי :) הוא מקסים והוא ממש עוזר. בלי קשר, כל מי שאי פעם היה בהפקת סרט יכול להגיד שזה די משתלט על החיים, האמת..התאהבתי בתסריט, גם אני וגם חברה שלי... הוא אחר כזה, ואנחנו אוהבות מוזריות. זה קשה להפיק אותו-בעיקר למצוא שחקנים. מקומות צילום יש לנו (הבית שלה, מפעל קניאל פ"ת ומספקה שירון השיג לנו ע"י כך שהוא הלך להסתפר כדי להתחנף לספר) אבל השחקנים זה מה שמפריע לנו אממ יש כמה שחקנים שהתקשרו ויש כמה שחקנים שאנחנו רוצים להתקשר אליהם. אני ממש מקווה שהכל ילך בסדר!! אממממ.... אני חולמת על הסרט שלי בלילה...חחחח חלומות ביזראים אלוהים יודע מה יהיה איתי, אבל לא משנה מה יקרה, אני שלמה אם אמה שיצא בסוף-אין כמו הראש שלי ושל נדי..ואת זה יראו פסטיבל דימונה וי-ם...:) סליחה על המגילה

Drorrrrrr

New member
ערב היציאה שלנו לצילומי סרט הגמר

נפתח הפורום הזה, מה שאומר שהתסריט היה גמור. אבל אני משתתף בשתי הפקות, בהפקה שעכשיו מצולמת אני עורך, ובהפקה השניה אני מביים [ככה שאני גם כותב את התסריט]. האמת היא שאחרי העבודה הארוכה והמייגעת על התסריט, השלב שהכי כיף לבצע אותו הוא הצילום. כל כך משמח לראות את התסריט שלך [או תסריט שעזרת לכתוב אותו] סוף סוף מצולם והופך למשהו ממשי. אמנם אחר כך טוחנים את התסריט בעריכה ומשנים אותו במידת הצורך, אבל זה תמיד כיף. אולי אבוא לפה עם התסריט השני שלי לקצת עזרה
.

pink cigarette

New member
אההה.. סרטי גמר..

צחוקים בלאגנים. אצלנו כל אחד השתתף בשני סרטים לפחות, באחד בתפקיד לבגרות ובשני בתפקיד לא-לבגרות (סאונד/בום/תאורה/וואטאבר). אני עושה שני תפקידים לבגרות - עריכה, פעמיים.
ראאררר.. לא יודעת מה שווה לספר ומה לא; הסרט הראשון שצולם נעשה במהירות הבזק, יומיים צילומים במקום ארבעה וחומר הגלם ממש טוב. בעקבות.. אירוע לא צפוי ומאוד מעציב.. כנראה שלא ניכנס לחדר עריכה בזמן הקרוב למרות שכבר גמרנו לעשות לוגינג, אבל ברגע שניכנס לחדר עריכה ייקח לנו שעתיים דגימה ועוד שעה "עבודה" לייצר ראף-קאט. יהיה מצחיק. הסרט השני היה הרבה יותר מתיש, והיה ארבעה ימי צילום (שאחד מהם היה בבית של הסבא והסבתא הפדנטיים שלי). לסרט הזה גם כנראה תהיה מוזיקה מקורית, שתולחן ע"י חברים. הסרט הזה קצת מאחור בהשוואה לסרט השני, עוד לא הצלחנו לגמור לוגינג. בעקבות אותו אירוע מצער, זה כנראה יתעכב אפילו יותר. מקווה שלא יצטרכו לדחות לנו את מועד הבגרות.. אבל ייקח לכולם כאן הרבה מאוד זמן להתאושש. בכל מקרה, אולי אבוא לקטר כאן על העריכה או על דברים אחרים בהמשך.. כרגע, היה נורא נחמד. ניהול תסריט על הסט זה מתיש.

ברונדבי

New member
הסרט שלנו ../images/Emo187.gif

הסרט שלנו התחיל בכלום. המורה היה די קשה, ועשרות (באמת), עשרות תסריטים שהבאתי לו, בתור הבמאי המיועד, לא הועילו, הוא פסל אותם אחד אחרי השני בעקבות חוסר דרמטיות\סקס\טימטום עז. התקשיתי, למען האמת, אגיד לכם. יום אחד קרה קמרה, שעליו, בינתיים, לא אספר, בשביל לשמור על שמי הטוב, ואחריו, באותה סערת רגשות, עלה לי רעיון לתסריט. את התסריט הגשתי למורה ביום שאחרי, הוא התאהב, התלהב, השתגע. אישר. ברגע ששמעתי שהוא אישר, היתה בי שמחה, אך גם עצב- לא רציתי לביים סרט שכזה, סרט דרמה שהוא על סיפור אישי, פחדתי. ביקשתי ממנו לא לעשות, וגם מהצוות, אבל כולם התנגדו, התקשו. לא ידעתי מה לעשות. השתגעתי. בסוף הסכמתי, אחרי תמיכה ענקית של הצוות.
את ההפקה התחלנו באיחור של חודשיים, היו לנו רק שבועיים וחצי להשיג שחקנים, ספונסרים, לוקיישנים והכנות כלליות. מכוון שאני הייתי במאי, והמפיק בן גם, אז לא צלחנו להשיג אלפי שקלים במזומן (חוק ידוע בעסקי ההפקה), ולכן נאלצנו להסתפק באוכל שקיבלנו מאיזו מסעדה סינית ומסעדת סנדוויצ'ים, ובכסף שקיבלנו מחנות כלשהי ומעזרה מההורים (מה לא עושים בשביל ההצלחה של הילדים). בסרט שיחקו חבר וידידה, שאיכשהו, היו חברים טובים, וזה עזר לכימיה בינהם על הסט (בלה בלה בלה). הסרט צולם בלוקיישנים פשוטים כמו בתים, בית ספר, רחוב. ככה שלא התקשינו. את הסרט סיימנו בחמישה ימים, היה פשוט נפלא. שלב העריכה היה שלב מעייף ונפלא בסרט, אני והעורך עמלנו ימים כלילות, כחודשיים תמימים (אז מה עם חצי מהזמן שיחקנו בפלייסטיישן), חפרנו לתוך תוכנת העריכה, מוזיקה ואפקטים, תיקוני צבע כמעט לכל סצנה, בכי ודמעות, המון אוכל. הסרט היה מוגמר, הסוף מתעלל בצופים, סצנת הסקס מרקיעה גלים, ואני מאושר, כי איכשהו עשיתי סרט נפלא, ששמחתי עליו.
איכשהו, כנראה בגלל הסצנת סקס, או אולי בגלל שהסרט באמת היה טוב, קיבלנו הגשה 98 (על הסרט 100, אבל 95 תעודה, בגלל שעשיתי סרטים מצחיקים ובזויים בתרגילים). קיבלנו על הבגרות 100. הקהל בערב הקרנה התלהב, שמחתי, כולם שיבחו. אני גאה בצוות שהייתי בו. הסרט לא זכה בפסטיבל ירושלים, ממניעים מסוימים שלא אפרט, וגם בדימונה מאותם מיניעים. אבל אומנם - זכינו בדם, יזע ודמעות בפסטיבל פתח תקוה האגדי, במקום הראשון לסרט עלילתי, שמחתי אמוד, אף על פי ששכחו להזמין אותי לטקס. לא נורא. והינה היום, יהיה בסדר.

tribe spirit

New member
ממ..../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

לפני משו כמו חודש יצאתי עם י"ב להפקה(אני בי"א)בתור עוזרת צלם. היה פאן
בהתחלה כשקראתי עם חברים את התסריט ממש ירדנו עליו,ובסט כמובן שהיה נורא נחמד לגלות למה הבמאי(כמה דפוק זה שבסרטי תיכון הבמאים חייבים לכתוב
) התכוון וכאלה...היה כמובן נורא מלחיץ,בעיקר כשצילמנו באיזה בר והיינו צריכים לסיים בשש ואת הצילומים עצמם(גרר...כמה זמן צריך בשביל תאורה!)התחלנו באיזה 3 וחצי...בסה"כ זאת חוויה הכי כיפית שיכולה להיות,שמזכירה לי למה אני כלכך אוהבת להיות במגמת קולנוע. וואו זה היה קצת פלצני...לא נורא.

למעלה