קשה לה להודות - לגבי הרופא

Tנקר בל

New member
../images/Emo124.gifקשה לה להודות - לגבי הרופא

קודם כל - ברוכה המצטרפת
לגבי הרופא - לפי מה שאני יודעת, למרות שלא יודעים ממה זה נגרם (ואולי דווקא בגלל זה) - ההריון שלך מוגדר כהריון בסיכון גבוה. אני בהחלט מציעה לך ללכת לרופא שמתמחה בהריון בסיכון גבוה, או לחילופין ללכת לרופא שהוא מומחה מהשורה הראשונה, ולא להסתפק ברופא "רגיל". הרופאים מציגים שניות מסויימת - מצד אחד אומרים לי שוב ושוב, שהסיכוי שזה יחזור על עצמו הוא בדיוק כמו הסיכוי שזה יקרה לכל אשה אחרת, ומצד שני - מתייחסים אלי בהחלט באופן שונה מכל אשה הרה אחרת. לגבי השאלה אם עדיף רופא פרטי - אני בדעה שיש רופאים פרטיים גרועים, ויש רופאים שמקבלים דרך הקופה והם נהדרים. אני מטופלת דרך הקופה אצל רופא של הריון בסיכון גבוה. רופא מדהים שתמיד נותן לי הרגשה שהכל בשליטה והכל יהיה בסדר, עונה לי בסבלנות על כל השאלות שלי, ובכלל - פועל ברגישות ובהגינות. לא פעם ולא פעמיים נשארתי אצלו למעלה מחצי שעה, ואף פעם הוא לא הראה לי שהזמן דוחק. אני יודעת גם מנשים שעברו חוויות דומות, שרופאים תמיד מתייחסים אליהן ברצינות, גם כשהן מגיעות אל הרופא לא באופן פרטי אלא במסגרת הקופה. בכל מקרה - בין אם את מחליטה ללכת לרופא פרטי ובין אם לא - את יכולה לכתוב כאן את איזור המגורים שלך, ולקבל המלצות (נראה לי שרוב הנשים כאן תמלצנה בחום על הרופא שלהן). אגב - אני מניחה שאת כבר היית אצל רופא עד לשבוע 10, לאיזה רופא הלכת?

למעלה