רק היום
חצי הגמר

taloss

New member
../images/Emo88.gif הימורים רבותיי ../images/Emo13.gif

מי שתי הבנות שלדעתכם יזכו מחר? ומי שלושת המתמודדים שיתחרו בגמר?

moshavnikit

New member
מחר יזכו לדעתי..

אדווה ונטליה. לגמר יעלו: ארתור, נתנאל ונטליה - לא בטוחה לגביה

Michal s3

New member
מסכימה איתך..

כמו שאמרתי בשבוע שעבר, לצערי לא רואה הרבה סיכויים שנעמה תקבל יותר קולות מאדווה. העיקר שנטליה אבל תעלה לגמר.. אני מאמינה שהיא תתמודד מול אדווה בשלב השני ותעלה בסופו של דבר עם ארתור ונתנאל.

Michal s3

New member
אגב, שכחתי להוסיף..

אדווה תרקוד היום עם לוטם (פיינליסט מהעונה הקודמת) ברודוואי אם אני לא טועה. נעמה גם תרקוד ברודוואי, אבל משום מה לא ציינו עם מי.. אשמח אם מישהו יגיד עם מי היא בחרה. ונטליה תרקוד היפ הופ עם שוקו - גם מהעונה הקודמת. ללא ספק נשמע לא פחות מוזר מהריקוד התימני של הראל בשבוע שעבר.. נטליה והיפ הופ? נשמע מאוד מעניין, נקווה שהיא תכנס לסגנון ותבצע אותו הכי טוב שיש כמו שהיא עשתה עד היום.

אורוש56

New member
שלום שלום לך מיכל :)

אני בשוק שאת מעדיפה את נעמה על אדווה!! תזהרי לך אני מכירה את בת דודה שלך אז קבלי אזהרה... אדווה מדהימה ותותחיתתתתתתתתתתתתת אז אמממ נראלי שאת צריכה לחשוב קצת יותר טוב :p

אורוש56

New member
אדוהו חכים המדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

אין על אדווה, פוול אנשים מסמסים לההה :) שיהיה למהממת בהצלחההה 33>

../images/Emo124.gifרק היום../images/Emo70.gif חצי הגמר../images/Emo70.gif

לא ממש הבנתי איך זה יילך, אבל לדעתי תודח בת אחת, ורק אז יודח מתחרה נוסף, מישהו הבין אחרת?
בכל אופן. חצי הגמר הסופי-היום
אז, מי שלישיית הגמר שלכם? יש לכם שאלות/מענות/טענות/כלפי המתמודדים/שופטים?! שרשרו הכל לכאן
שרשוא חצי הגמר..יוצא לדרך. ושיהיה לכולם בהצלחה
[רק אני שמתי לב שלמרות כל הרעש של הקהל בבית..אין בסוף גלגל הצלה? וחבל מאוד
]

../images/Emo5.gif../images/Emo128.gif

אבל בהחלט נתנתאל ארתור ונטליה. בריקוד עכשיו אדווה בקושי זזה
היא הכי פחות התבלטה מהם.

דאמ

למה אדווה לא עלתה אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף כוס אמרא של השופטים ושל הקהל המסריח

מה הקשר לקהל?

את הרוב השופטים קובעים לקהל כמעט ואין השפעה לדעתי (40%? ממש מוגזם למה לא 100% אם כבר?!) ולמה לקלל? "הקהל המסריח"? כאילו כולנו הקהל וכולנו הצבענו (מי שהצביע), אפשרות אחת היא שחלק מההצבעות לא נקלטות והשנייה היא שיש יותר מדי הסתה בבית ספר שלי ובעיר שלי בכלל.

ifatkd

New member
רעים טפשים, ושיילך הכסף של הSMSים לתרופות!

נראה להם שאנחנו מטומטמים?! הקהל הצביע?! זובי הקהל הצביע וזובי עליהם! גועל נפש, 40%?! 40%?! תגידו שהשופטים קובעים ותעזבו אותנו בשקט. אני אישית מחרימה את הגמר, אין טעם לראות אם יודעים מה קורה בסוף. ובאמת, אין לי שום דבר נגד אף אחד, אבל די לשחיתות!

drnaji

New member
מסכים איתך על הכל חוצ מהחרם על הגמר.

40% זה באמת הרבה. ברגע שהושפטים מוציאים מישהו ויש להם 40% במשקל הכולל צריך שתהיה הצבעה מטרופ ודי קיצונית למי שהם לא העלו כדי שהוא יעלה. העניין מכור מראש כבר מלפני כמה פרקים. אתמול ראיתי שוב את הסולו של נתנאל ופשוט הייתי בהלם שהשופטים שכל כך יצאו נגד וובה עונה שעברה מתו מהסולו של נתנאל שהיה פשוט מקבצ של כמה תרגילים אקרובטים. העונה הייתה די טובה מבחינת הרמה אבל הצליחו להרוס אותה פעם אחר פעם (הבטיחו שופט 5 מעולם המחול,קטע האלתורים של כל המועמדים להדחה שהיה רעיון אדיר,בימוי חובבני לחלוטין,צביקה שרואים אותו ברקע כמעט בכל סולו,ואין סופ מדסרים סמויים לגבי נתנאל "איזה סולו קסום מבין הסולאים הקסומים שלך בחרת לנו?" שאל צביקה אותו אתמול). אין לי שום דבר אישי נגד נתנאל,עושה רושם שהוא בחור נחמד,הוא מוכש ורקדן טוב אבל השופטים\צביקה\ההפקה כ"כ לא אובייקטיבים שבא לבכות. כל מה שנותר זה לקוות שארתור ינצח בגמר כי הוא הרקדן הכי טוב בגמר. תנו לי לנחש - נטליה תסיים 3 בגמר

Michal s3

New member
נטליה מדהימה!

נטליה פשוט מרתקת מתוכנית לתוכנית. למרות שהיא הייתה מצויינת בכל סגנון שנתנו לה עד היום, לא האמנתי שהיא תבצע את ההיפ הופ כ"כ טוב. כנראה שבאמת מדובר בזיקית כמו שדוד דביר אמר. בטריו היא ללא ספק בלטה מכל הבנות, יש לה נוכחות מדהימה על הבמה. והסולו, היה מעולם אחר, פשוט סולו מרגש (סוף סוף גם היא בכתה..הייתכן? :) ) אין מה לומר, מגיע לה להיות בגמר והלוואי והיא תזכה כל עוד ארתור לא יזכה, לשניהם התואר הזה כ"כ מגיע.

liri7

New member
האם מישהו זוכר את חילופי הדברים

בין עידו למיכל כשהוא אמר את דירוג השופטים בסוף התכנית? אם קלטתי נכון זה היה משהו כמו "הדירוג פה אחד..." ומיכל אמרה לו "לא נכון" וצביקה הדר ביקש ממנו לציין שמות ללא דירוג. הייתה כנראה ביניהם הסכמה על השלושה לגמר אך לא על הדירוג ביניהם ועידו כל כך דבק במטרה לתת לנתנאל את המקום הראשון שהוא ניסה כנראה להציג מצג שווא של הסכמה בקרב השופטים על הדירוג....... החלטת השופטים בחצי גמר בנים נמצאת באתר "קשת" ואת מה שקרה אתמול "קשת" העדיפו להעלים.... מיכל ואונה אל תכנעו ללחצים, תמכו במי שאתה מאמינות שהוא הראוי למקום הראשון ! לגמר עלתה שלישיה מ ע ו ל ה ובהתחשב בנסיבות צריך לנטרל את השופטים ולמנוע מהם זכות בחירה. אם הם יקבלו 40% ברור שאין טעם להצביע! למעשה גם אם הם יקבלו 25%. שמתם לב עד כמה לארתור היה לא נח עם פוזות ההתנחמדות בריקודים סתמיים כמו הריקוד עם מרינה? הבחור הזה הכל כך אמיתי, כל כך לא בנוי להתנחמדות ופוזות להבדיל מנתנאל...

moshavnikit

New member
היום ראיתי את זה שוב

הוא אמר שזה לא היה פה אחד והיו המון ויכוחים ומיכל אפילו צעקה עליו על זה שהוא לא קם להניק את הילד/ה?! לא היה כ"כ מצחיק.. זה די ברור שאונה ומיכל בעד ארתור ועידו ודויד בעד נתנאל

למעלה