רק היום
חצי הגמר

liri7

New member
תודה !

רק אני לא בטוחה שאנחנו מתייחסות לאותה תכנית. אני מתכוונת לדרוג השופטים בסוף התכנית של חצי גמר בנות כשעידו אמר מי השלושה שהשופטים בחרו לגמר.

drnaji

New member
איזה סולו מרטיט היה לנטליה ../images/Emo99.gif

ללא ספק הסולו הכי טוב של בת בכל העונה הזו. אהבתי את הסיכונים של נטליה (היפ הופ) ושל אדווה (סלסה). מאד עצבן אותי הטריו (למרות שהוא היה בסדר גמור) כי רציתי עוד ריקוד של רקדנית ורקדן אחד. ובכלל זה עוד מסר סמוי לצופה כדי שיהיו 2 רקדנים ורקדנית בגמר.זה היה ממש מלוכלך. אני בטוח שוותרו על הסולואים של הגברים כי נתנאל די צולע בסולואים - אני מבין שלא רצו להעמיס על הבנות בעוד סולו אבל הבנים כמעט ולא עשו כלום בפרק הזה אז היה אפשר לשדר עוד פעם את הסולו של הבנות מהערב ואז לתת לבנים לעשות סולו. 40% של השופטים זה אחד הדברים הכי מוחשתים שיעדה הטלוויזיה הישראלית,היה עדיפ לתת לשופטים לבחור בדוג'רי ולא לשחק אותה שהצופה בבית מחליטים.זה הכניס כספ לתוכנית (מהSMS) אבל גער הרבה כבוד. כל מה שנשאר לי לקוות זה שנתנאל לא ינצח בגמר ולא להתבאס מזה שנטליה תתן סולו גדול ותסיים 3 בגלל שהשופטים כבר החליטו מראש שנטליה תהיה במקום ה3 אצל כל אחד בדירוג שלו.

דריווש1

New member
לא מפריע לכם שעובדים עלינו בעיניים?

בלי קשר ל3 שעלו לגמר (בחירה שעלי דווקא מקובלת) אתמול בישר צביקה בנונשלנטיות, כאילו כבדרך אגב (בתקווה שאף אחד לא יבחין) שלבחירת השופטים/ההפקה יש משקל של 40 אחוז, דבר שלמעשה מחסל סופית את הסיכויים של הצופים להשפיע בSMS-ים , (גם 25 אחוזים, בשלבים הסופיים שהפערים לא מאוד גדולים זה הרבה יותר מדי ובאופן מעשי מבטל כמעט כליל את ההשפעה שיש לצופים) מישהו צריך להסביר להם שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה, אי אפשר גם לעשות הון עתק מהצבעות ע"י יצירת אשליה כאילו יש לנו השפעה כלשהי וגם להעלות לגמר את הפייבורטים של ההפקה מבלי להתחשב ברצון הצופים. זה התחיל בכוכב נולד עם ה25 אחוזים, ממשיך בנולד לרקוד עם 40 אחוזים (כי הם לא היו ממש בטוחים שהפייבורטים שלהם יעלו) ומה הלאה? זלזול מוחלט בצופים.לפחות שיהיו ישרים ויבטלו את אופצית ההצבעה בSMSים.

וואלה לא,

כיף לי לראות את מה שאני רואה על המסך, הם רוקדים יפה-השאר ממש מינורי לדעתי. אפאחד לא מחייב אותך להצביע בסמס, אפשר גם דרך האתר.

דריווש1

New member
במילים אחרות

לא אכפת לך שהתוכנית נוהגת בחוסר יושר ויוצרת אשליה שקרית, מצהירה על דבר אחד ועושה דבר אחר, לא בוחלת באמצעים כדי לשדל ולשכנע אותך בערך כל 10 דקות להצביע למתמודד המועדף עליך פן חלילה הוא יעוף, כשבעצם לקול שלך אין ש-ו-ם משמעות. את מוכנה להעלים עין מכל זה כל עוד הפייבורטים שלך יגיעו לגמר. "הם רוקדים יפה-השאר ממש מינורי לדעתי" מתאים לתוכנית כמו "רוקדים עם כוכבים" לא לתוכנית שכל הפורמט שלה (וחלק נכבד מההכנסות...) מתבסס על ניסיון לשכנע אותנו שאנחנו קובעים מי יהיה בגמר. יש גבול לקומבינות, למניפולציות ולשקרים שאפשר לסבול.ברור שאף אחד לא מחייב אותי להצביע ( ואני אכן לא מצביע, לא בסמס, לא באתר ואפילו לא בדואר רשום) אבל מדובר פה בעקרון, מה יהיה אם ראש הממשלה שתמכת בו יבחר אבל יתברר לך שהתוצאות נקבעו מראש ולחצי עם לא היתה זכות בחירה אמיתית, גם אז תגידי ," מה אכפת לי, האיש שלי נבחר, השאר לא רלוונטי"?

ifatkd

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif יפה אמרת ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

liri7

New member
שחררו אותנו מעונשם של השופטים

עלו לגמר שלושה רקדנים טובים, הטובים ביותר בכל שלושת העונות. יכול להיות גמר מעניין ומהנה רק ברור שהשופטים ישביתו את השמחה וההצבעות כמו שכתבת יהיו מיותרות.... הלוואי וישחררו אותנו, לפחות בגמר, מעונשם של השופטים.

לא

אדוה יותר טובה מנטליה ז בגלל שהיא רוסיה לא העיפו אותה לדעתי היתה צריכה להיות 4 הגמר והיא 1 מקס 2צביקה 3 אדווה א נעמה או מאיה 4 אולה

מה הקשר רוסיה?

מה לא היו עוד רוסים שהעיפו? ודווקא בגלל שהיא רוסיה אמורים לנהוג בה בגזענות, כי התופעה של הגזענות כלפי הרוסים קיימת פשוט לא שמים לב אליה (ניתן לראות על ימין ועל שמאל אנשים שצוחקים על הרוסים). יכול להיות שהשאירו אותה כדי לצחוק עליה וזה עוד יותר מגעיל. (איכססס....כמה פעמים ראיתי את צביקה צוחק על זה שהיא רוסיה)

../images/Emo151.gif

משלושת הבנות אני נורא אוהבת את נעמה, אני מאוד מקווה שהיא תהייה חזקה היום ותצדיק העלאה לגמר.[
] לנטליה אני לא ממש מצליחה להתחבר...היא מזכירה לי קצת את יוליה מהעונה הקודמת..יותר התעמלות מריקוד..אבל אולי זו רק אני
אני חושבת שזה ממש צפוי שאף אחד מהבנים לא יעזוב-ושניהם יעלו לגמר. אבל אז מצד שני אני חושבת-איך ייבחר מנצח ככה? חייב להיות משהו מאזן. אז לצערי מקננת בי ההרגשה שארתור יודח-ואני ממש מקווה שזה לא יקרה כי הוא רקדן מ-ע-ו-ל-ה לטעמי
אבל גם לדעת השופטים לאורך כל התוכנית הבנים חזקים מהבנות..כך ש...
לדעתי שלישיית הגמר היא ארתור, נתנאל ונעמה.

למעלה