שאלון היכרות

אאהה!!!!!!!!

עכשיו הבנתי
עכשיו הבנתי שאת מתכוונת לשאנן וצ'ארלי מאבודים. את מפילה את השאלה הזאתי משום מקום אז איך אנשים אמורים לדעת למה את מתכוונת אם את לא מוספיה את שם השחקנים או לפחות מזכירה שזה מאבודים?

MelindaW

New member
תיקון קטן../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

אתה כן צודק שצ'ארלי זאת הכוונה לדמות של דומיניק בסדרה "אבודים"
אור, שלא מתמצאת ב"אבודים" (אל תעלבי אור, זאת האמת
) כתבה שאנן וצ'ארלי ולא שאנן ודומיניק כי שאנן הכוונה לשחקנית שאנן דורהטי מ"מכושפות" ולא לדמות שאנון "מאבודים"

elina002

New member
moi

שם: אלינה גיל: 18 רואה את הסדרה בארה"ב אם כן: אני מורידה מה את/ה חושב על הסדרה אחלה סדרה מתה על הג'אנר מי הדמות האהובה עליך גין מה הפרק האהוב עליך לא יודעת ושאלת בונוס שנאן או צ'ראלי שאנן תודה

stu from scream

New member
תשובות לשאלון

שם: דור מייזלס גיל: 13 וחצי לא ראיתי את הסדרה בארה"ב אך אני גולש לראות את התקצירים ואת הטריילרים באתר של WB. מה אתה חושב על הסדרה: סדרה מצוינת,מפחידה ומעניינת מאוד. מי הדמות האהובה עלייך: דין!!! מה הפרק האהוב עלייך: SKIN והפרק הראשון אין לי מושג בקשר לשאלת הבונוס,מי זה שנאן או צא'רליXD אני פשוט מעדיף את דין. בהרבה. מאוד. XD

טרקן1

New member
../images/Emo3.gifתשובות לשאלון היכרות

שם-חן גיל-17 רואה את הסדרה בארה"ב-כן מה אתה חושב על הסדרה-וואו..יש המון מה לחשוב..כבר שראיתי את הפרומו של הסדרה נדלקתי..אני אוהב את כל המדע בדיוני הזה..זה עושה לי במובן מסוים שילוב של מתח..זה עושה את העבודה כמו שצריך!!! הדמות האהובה עלי-ג'נסן כמובן,יש לו את התפקיד הכי טוב לדעתי,הוא משלב ציניות וזה עושה את הדמות מגניבה לאללה..לגמרי הפרק האהוב עלי-חחח...היה רק ראשון..אז בנתים אותו..

למעלה