שירשור הכרות קצר

MegaMan

New member
יאללה גם אני זז ,אחרי הכל יש לי אישה וילדים

להאכיל ,או במילים אחרות -בית ספר ,יב' מחורבנת ...

Vdrums

New member
../images/Emo124.gifשירשור הכרות קצר

נראה מי נגד מי, כמה ולמה. שם: גיל: מצב משפחתי: אזור מגורים: נוהג על: חולם לנהוג על: מאכל אהוב: משקה אהוב: טלויזיה: סרטים: סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: מוזיקה: ספרים: תחביבים: סיגנון בילויים: מסעדה מועדפת: פאב מועדף: ספורט שרואים בטלויזיה: ספורט שאשכרה עושים: מסר לאומה (או לפחות לפורום):

MegaMan

New member
חחחח כן ,אני מכיר כבר 2 מהפורום

את ברקו ,ואת pure as fire כמובן ,הלא הוא ,הבן דוד הגיי (סתם ,הבן דוד התותח ) שלי ,אה ,וכמובן -איך יראה מפגש פורום כאן ?אמ...בערך ככה :כולם בקבוצה ,ואני מטייל להנאתי באותו מקום מפגש בחיפוש אחר בנות ,משהו כזה... אהה וברקו ,זוכר שאמרתי לך שאני לא מה שאתה חושב מבחינת הקטע של הפיקאפ ?אוקיי ,אז אני אדם שאוהב להכיר אנשים ,חלק נכבד אם לא הכל מתוך העניין הזה שלי ,הוא ממש לא בישביל לזיין ולזרוק (על אף שזאת התנהגות הגבר המצוי ) ,אני בחיפוש אחר מישהי שבאמת תצליח ליגרום לי להידלק עליה ,וגם כמובן -להכיר אנשים חדשים ...אף פעם לא תיראה אותי פוגע למישהי ברגשות ,אלה אם כן היא סנובית מתנשאת ,ויצא לי לרדת על מישהי כזאת ,ולמחרת לישמוע מידידות איך היא לא הפסיקה לדבר עליי יום למחרת.

elhaha

New member
אני מפחד שזה יהיה באיזה אוהל בדוהי

ליד להבים... 50% מאנשים פה מדבריים משוטטים. למרות שיש לי חשק ללבנה ופיתה...

מפגש ראשון יהיה בפאב !!!!

אם אתה רוצה אוהל... תביא איתך אוהל וגמל לפאב !! אני אתחיל לעבוד על העניין עוד קצת זמן. בתקווה שזה יהיה בנורמה ג'ין....

elhaha

New member
כן, אני אשמח לראות את המקם.

למרות שבטוח בסוף שבוע הזה אני אבדוק מה קורה שם.

MegaMan

New member
זה בסדר גם אני,את יודעת ...

ההרגשה של לנסות להאריך את יום שבת כמה שיותר ...וואו ,פתחנו מזה צ'אט פומבי ,ביני ,בינך ,בין ברקו ובין עוד 2 ,הגיי והאחד שמגיח מדיי פעם.

soul on fire

New member
לנסות להאריך את יום שבת כמה שיותר?

אני הייתי פאקינג ערה ב2 לפנות בוקר כדי להחזיר בעצמי את השעון אחורה!!! (וקמתי מייד אח" ב6..} בוא נשטלת על שרשור חדש?!?

LEATHER REBEL

New member
אולי תמונה של תקליט אהוב?

א-פרופו אגדות רוק... THE SWEET להקה מהסוג שמצד אחד, נדיר למצוא כיום מישהו שמזהה את השם שלה... ומצד שני, אנציקלופדיות רבות קובעות שהיא היתה מצליחה מאוד, ומדד מכירות תקליטים אף הוא מאשר זאת.

למעלה