ת.ז!

Bishnet

New member
../images/Emo124.gif ת.ז! ../images/Emo124.gif

שכל אחד יכתוב תעודת זהות על עצמו, למי שאין, אני אעשה... שם: גיא לוי כינוי: לוי כינוי בתפוז: Bishnet גיל: 14 (ב-29...) מגורים: רעננה תחביבים: אינטרנט, בניית אתרים, עיצוב אתרים, צילום, פיפוש... תוכניות אהובות: מיסטר מותק, Y בלילה, רק בישראל... להקות אהובות: System Of A Down, Alien Ant Farm, סאבלימינל והצל... מאכל אהוב: אמממ... המבורגר? מוטו: "Don't worry, Be happy" (-בוב מארלי) ICQ: 218220930, למרות שיש גם את 132737855... E-mail: [email protected] (יש לי גם מסנג'ר...)

../images/Emo9.gif

שם:עדן פרייס כינוי:נחמה כינוי בתפוז:תדמיינו שם יפה גיל:14 מגורים:רעננה תחביבים:מוסיקה תכניות:אין להקות : היהודים, System, MSI, Iron Maiden, Sum 41, Dimmu Borgir, PennyWise, Rage, Beastie Boys, Papa Roach, Sublime, Slipknot, Cypress Hill, Wu Tang Clan, Metallica, שב"ק ס', Cream ועוד כמה... מאכל אהוב:סוכריות גומי מוטו:אין ICQ:160104860 E-mail:[email protected]

../images/Emo10.gif

שם:חסוי כינוי:חסוי כינוי בתפוז:חסוי גיל:חסוי מגורים:חסוי תחביבים:חסוי תכניות: להקות:חסוי מאכל אהוב:חסוי מוטו:חסוי e-mail:חסוי icq:חסוי

RoyalWizard

New member
|טיפש|

שם: ליאור ויסמן כינוי: ויסמן כינוי בתפוז: RoyalWizard גיל: 13 מגורים: רעננה תחביבים: אינטרנט, משחקים,MMX ופיפוש... תוכניות אהובות: אין להקות אהובות: System Of A Down מאכל אהוב: אמממ... שרימפס ודגים מוטו: לא קוראים לי מוטי ICQ: 163942929 E-mail: [email protected] (יש לי גם מסנג'ר...)

../images/Emo12.gif

שם: דור מירון כינוי: מועלם כינוי בתפוז: the magnificent Dman גיל:14 וקצת... מגורים רעננה תחביבים לישון
, לישון
, לישון
ולשחק במחשב תוכניות אהובות:
מכושפות
,מיסטר מותק, כל התוכניות של הערב בערוץ 3... (בערך), פספוסים, רק בישראל והעולם האמיתי להקות אהובות:DMX, NAS, ICE CUBE, LL COOL J, 2 PAC וJ LO מאכל אהוב:רביולי, ניוקי, אננס, עוף חמוץ מתוק, עוף בגריל, עוף בקולה, המבורגר
, צ'יפס, פיצה
, פירות
ושרימפס... מוטו:להנות מכל העולמות... ICQ:133192904 E-mail:[email protected] (גם לי יש מסנג'ר...)

למעלה