רעיונות יא"ו

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif רעיונות יא"ו ../images/Emo41.gif

כולנו חדשים דנדשים פה, ובקושי מכירים אחד את השני, אז חשבתי לפתוח במסורת חדשה שתיקרא "ראיונות יא"ו"- שזה אומר ראיונות יחסי אחים ואחיות. המסורת ותיקה בפורומים אחרים ומתנהלת כך: מידי שבוע ייבחר ע"י הקודם מרואיין חדש, אפשר לשאול כל מה שתרצו אבל עצה: אל תשאלו משהו אישי/חודר מדי שהמראויין לא ירגיש עימו בנוח. ביום ראשון המראויין הראשון יבחר מרואיין חדש שמסקרן אותו או באופן אקראי, והדבר יחזור על עצמו. אני אכניס קטגוריה חדשה לקישורים ששם יהיו כל הראיונות. המרואיין הראשון הוא.... "גרב אדומה"

פותחת את הסיפתח ../images/Emo3.gif

מה מקור הכינוי הייחודי שלך? ולמה דווקא אדום?
איך זה להיות אח בהבדל של 21 שנה מאחותו הקטנה?
מה התחביבים שלך?
מה המוסיקה האהובה?
מיהו "גרב אדומה" במשפט אחד?

eris1515

New member
עכשיו אני ../images/Emo9.gif

אמ...
שחקן אהוב?
שחקנית אהובה?
שיר אהוב?
זמר אהוב?
זמרת אהובה?
מה החלום שלך?
מה השם שלך?
אתה לא חייב לענות

../images/Emo9.gif

שחקן אהוב - דנזל וושינגטון
שחקנית אהובה - הילארי סוואנק (היא פשוט מלכה)
שיר אהוב - Dire Straits - Romeo and Juliet
זמר אהוב - מארק קנופלר
זמרת אהובה - אני נורא מעריך את הקול של אלישיה קיז
חלום - לעסוק במה שאני אוהב , לכתוב .
שמי - לורן (אורן בת"ז הישראלית) .

*כחכוך*

אני ? שאלות ? לענות ?
גדלתי על תרבות הספורט בבוסטון . התרבות אשר קרוייה Red Sox (גרב אדומה בתרגום חופשי
) . לא שוכח מאיפה באתי
אין הרגשה נפלאה מזה . אני מרגיש כמו "אבא קטן" . אני כבר קניתי לה מתנות , כבר דואג שהכל יהיה מסודר בבית לרגל בואה מחר , התרגשות רבה שמציפה את ליבי עם כל פתיחת עיניים שלה . הרגשה משכרת .
התחביב העיקרי שלי (בתקווה שיהפוך למקצוע) הוא כתיבה . תיפקדתי כתסריטאי זוטר באולפני ג"ג לתקופה מסויימת (ועבדתי עם מורן אטיאס
) ומוכר תסריטים לסטודנטים לשנה ג' כאן בדרום . התחביב הענקי שלי הוא גולף . אני חי גולף , נושם גולף , רואה גולף . תקראו לזה ספורט לעשירים , אני רואה את זה כדרך שלי להרגע ולעשות חיים . משתדל לנצל כל רגע פנוי שלי בהגעה לגעש או לקיסריה על מנת להתאמן יותר ויותר . לצערי בארץ התחום הזה לא מפותח ממש (לעומת בוסטון ששם היה מגרש מקצועי 15 דקות מהבית) .
אני יותר בן אדם של "אולדיז" . אוהב את מוזיקת שנות ה 80 , קאנטרי מיוזיק , להקת הדייר סטרייטס האגדית , וכמובן - מוזיקה ישראלית .
אפשר לסכם את גרב אדומה במשפט אחד מסרט נודע : "הוא עצוב וגם שמח , הוא נורא מגניב"

../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif

1. מה המזל שלך? 2.מהו מקום הכי יפה בעולם לדעתך? 3.חפץ האהוב עלייך? 4.חיה אהובה עלייך? 5.בן אדם אהוב עלייך 6.אתה במערכת יחסים? עם כן כבר כמה זמן? 7.שם הכי יפה (לבן או לבת) 8.מה המוצא שלך? 9.איזה שפה היית רוצה לדעת? 10.איזה ספר אתה קורא עכשיו?

../images/Emo178.gif

אני מזל בתולה , היה לי יום הולדת לפני שישה ימים .
מקום הכי יפה אני יודע רק לגבי איפה שהייתי , קצת משוחד אבל - קייפ קוד .
חפץ אהוב עליי - אני אוהב דברים עם ערך סנטימנטלי , יש לי בובה שקיבלתי אותה מדודתי ביום שנולדתי . עד היום אני שומר אותה בחדרי .
אין כמו הכלבה המתוקה שלי
אני נורא אוהב כלבים .
הבן אדם האהוב עליי ביותר הוא אבא שלי .
אני כרגע בתקופת מעבר של מערכות יחסים (לאחר יציאה ממערכת יחסים ארוכה) . עדיין מגשש . לפני מס' ימים נגמר לי קשר של שבועיים/שלושה .
השם הנשי שאני הכי אוהב הוא אליזבת' או עלמה . לבן אין לי
אני אמריקאי .
תמיד רציתי ללמוד יוונית , והצלחתי במשך החצי שנה שגרתי שם . אשמח ללמוד צרפתית או ספרדית יום אחד .
"חתונה" של ניקולאס ספארקס . ספר מקסים ורומנטי (המשך ל"יומן" שגם הוא מקסים בפני עצמו) . ממליץ

eris1515

New member
עוד שאלות-

אם הייתה לך אפשרות לחזור לאיזשהי תקופה-לאיזה תקופה היית חוזר?
נגיד עכשיו בא אליך גמד ואומר לך יש לך 3 משאלות-מה היית מבקש?
מה היית לוקח איתך לאי בודד?
מהו בשבילך עולם מושלם?
מה הדבר שהכי נותן לך מזל?
ואחרון...-מאמין באמונות? מקווה שלא חדרתי יותר מדי לפרטיות-אם יש שאלות שאתה לא רוצה לענות אל תענה

../images/Emo13.gif

לאיזו תקופה הייתי חוזר ? לשום מקום . אני בתקופה המאושרת בחיי . מתחיל את חיי האקדמאיים בקרוב , המשפחה נפלאה , הרגשה טובה . I'm on top of the world
גמדים נותנים משאלות ? לא ידעתי
1. שלעולם לא אחווה אובדן של אדם יקר . עוד לא התנסתי בזה וקרוב לוודאי שזה יהיה לי נורא קשה . לא רוצה לחשוב על היום שזה יגיע . 2. להחדיר קצת דרך חיים בכל האנשים הרעים (בוגדים , אנסים , רוצחים וכדומה ...) 3. שאני אמצא את האחת והיחידה (מותר גם משאלה אחת בשבילי , לא ?
)
לאי בודד ? משחת שיניים ומברשת .
עולם מושלם בשבילי או עולם ללא שם דת . לדעתי הדתות הן המקור ל 99 אחוז מהבעיות בעולם . תקראו לי אתאיסט , אבל ככה אני חושב .
הכי נותן לי מזל ... אמממ ... לא נדמה לי שיש משהו כזה . מדי פעם אני מנסה להצמיד לעצמי קמעות (כגון כדור גולף שהצלחתי איתו וכדומה) אבל זה בדרך כלל חולף לי מהר .
השאלה האחרונה לא ממש ברורה , אבל אשתדל לענות . אני מאמין שאם בן אדם ישקיע את כל כולו במשהו מסויים , וירצה בזה מכל ליבו , זה יתגשם . יה , אני נאיבי אול דה וואי

noooga

New member
שאלות לגרב...

- קודם כל, מה שלומך? - איזה מוזיקה אתה שומע? - היית פעם בהופעה? אם כן, איזו? - איך היית בתור תלמיד חטיבה/תיכון? - צבע אהוב? - תכונות שאתה אוהבת בעצמך? - תכונות שאתה היית מעדיף לוותר עליהן אצלך? - סדר, חשוב לך? - עושה ספורט? אם כן, איזה? - יש לך כישרון מסויים? טוב, עד כאן.. מצטערת אם שאלתי שאלות שכבר נשאלו

../images/Emo67.gif

שלומי טוב , תודה
כמו שכתבתי קודם (סלחתי
), אני נורא אוהב מוזיקה מתקופות יותר ישנות . בעיקר משנות השמונים . בעיקר שירים שקטים "עושים לי את זה" .
הייתי בהופעה של כוורת ב 98 , נחשב ?
הייתי תלמיד די עצלן , אבל ברגע שכן השקעתי - הציונים היו בהתאם .
אדום
(גרב או לא גרב ?)
אוהב את הנאיביות שבי , את הלב הטוב , את "השונות" שיש בי מרוב בני גילאי .
ייתכן שאני רגיש מדיי . רגישות זה דבר טוב , אבל לא בצורה מוגזמת .
אוקיי אני מודה , יש לי אובססיה של נקיון . מי שרוצה להיכנס אליי לחדר צריך לעבור חיטוי סטרילי
משחק גולף , לעיתים בייסבול , ונורא אוהב באולינג וסנוקר (אבל אלה לא ממש ספורט
)
כשרון מסויים ? אם לעצבן אנשים בחוש ההומור הציני שלי נחשב כשרון , אז בהחלט
וברצינות - יש לי כשרון המצאה על המקום ודמיון פורה ויצירתי , דבר שרק עוזר ותורם לי בתחום הכתיבה .

ועוד שאלה...

כתבת בתגובה לאחד מהשואלים שהשם שלך הוא אורן בת.ז. אבל שינית לשם לורן- מדוע זה כך?

../images/Emo124.gif

בוקר טוב . בדיוק ההפך , נולדתי עם השם לורן אך הוא שונה לאורן כאשר עליתי לארץ מארה"ב .

למעלה