שאלת סקר

sexy nine

New member
../images/Emo125.gifשאלת סקר../images/Emo125.gif

איפה את מעדיפה לקנות את בגדי ההריון שלך? ברשת גדולה, בחנות קטנה, במכירה ביתית (או כל רעיון אחר)?

glilac

New member
תלוי במצב רוח...

בעיקרון אני הכי מעדיפה בחנות קטנה. ברשתות לרוב אני לא מוצאת משהו סולידי כי ML עסוקים בלהדביק ניטים לכל גופיה פשוטה או מכנס נורמלי. רמי לי לא עולה עליי עוד מלפני ההריון - שזה מביש לדעתי שרשת של בגדי הריון מחזיקה בגדים עד מידה 44... לא ניסיתי את המכירות הביתיות - בגדול פחות מתחברת אליהן.

aViolet

New member
זול שנראה סביר ../images/Emo176.gif

וגם להתאים בגדים קיימים. ואם אני אשיג למשל הוראות להתאמת מכנסיים/שמלות להריון זה יהיה נפלא.

גורמיץ

New member
אין מצב שאני אוציא על בגדי הריון

(ואת יודעת מה, גם על בגדים רגילים), את הסכומים שדורשים ברמילי וכד'. בהריון הקודם, קניתי בגדים רגילים שהתאימו לי לכל שלבי ההריון. כמו מכנסיים עם גומי, חולצות וגופיות במידות יותר גדולות.

daniela15

New member
כמה שיותר זול יותר טוב

לא קונה ברשתות גדולות, סתם יקר איכות של החולצות לא תמיד מצדיקה את המחיר . היום שאני בחודש שמיני התקציב לחולצה הוא בן 50-60 ש"ח . בקיצור רק מציאות .. יש חנות ברמת גן נקראת חמצן מצאתי שם כמה חולצות נחמדות מאוד, בתנון מצאתי כמה חולצות להיריון... חלק מהחולצות הן מלפני ההיריון , מצאתי דרך נוספת ליצירתיות וקניתי חזיה גופיה .. יש לי חולצת קולר לפני ההריון שאני שמה חזיה גופיה ומעליה קולר.. ויש לי גם חולצות ישנות שגזרתי אותם ועשיתי תוספת.

אני לא אוהבת מכירות ביתיות.

צריך לחפש את המקום, לנסוע, ועד שמגיעים... בית קטן, צפוף, אין מקום נורמלי למדוד. בקיצור, מעדיפה חנות, עדיף של רשת. ככה המוכרת לא מנדנדת כל שניה: "נו, בחרת? זה נראה מקסים עלייך..."
מעדיפה להחליט לבד, בלי לחץ...

היכן שמצאתי בגדים שיענו על הצרכים

המשתנים שלי במהלך ההריון. התחלתי את ההריון בקיץ - וסיימתי אותו בתחילת החורף. נזקקתי בעיקר לבגדי קיץ כי גם בנובמבר היה מאוד חם. בגלל שאני בחורה נמוכה ולא ממש רזה - היתה לי בעיקר בעייה בחולצות. חולצות ההריון ארוכות נורא!!! למזלי, החולצות של תמנון ופוקס במידה הגדולה ביותר הספיקו. דבר שני - לצערי, רוב חולצות ההריון שראיתי היו עשויות מבד לייקרה שלדעתי הוא בד מזוויע למישהי שהיא א רזה וחטובה (אני לא מבינה מה עובר למעצבים בראש, לא רק בבגדי הריון - גם כיום כשאני כבר לא בהריון קשה לי למצוא חולצות 100% כותנה בלי לייקרה שניצמדת לכל קפל וצמיג אפשרי בגוף). מכנסיים 3/4 בקיץ - תמיד התאימו ולא הייתי צריכה לקצר. קל יותר לקצר מכנסיים מאשר חולצה. הבעייה עם מכנסיים - ברשתות עשו אותן בגזרות נמוכות, דבר שהיה לי ממש לא נוח. את מבוקשי מצאתי בעיקר בחנות קטנה ומשפחתית וחולצות בחנויות רגילות במידוד הגדולות ביותר.

היכן שיש דברים שאני אוהבת ומוכנה

לעיתים לשלם יותר...(בגבול הסביר) אני בדעה שבתקופת ההריון אין סיבה להראות מוזנחים או לא מעודכנים כי זה רק תשעה חודשים ולכן לא מחפשת מציאות אלא דברים שילוו אותי במהלך ההריון הזה שהוא הראשון ובשאיפה גם בבאים. דווקא אוהבת מכירות, יותר אישי ואינטימי ואין את ההמולה של החנויות.

איפה שזול בעיקר כי זה מאד זמני

עד שמתחילים לקנות בגדי הריון לוקח זמן ואז זה לא בהכרח מספיק לכל החודשים שנותרו אז עדיף בזול ממני שקנתה עד עתה חולצה אחת ב FOR2 ב 220 שקל 2 מכנסיים בשוק ראש העין 70+70 שקל 1 חצאית בשוק ראש העין 60 שקל 1 גופיה בשוק ראש העין 40 שקל

למעלה