המלצת היום

א ו ח נ ה

New member
../images/Emo127.gif המלצת היום ../images/Emo127.gif

והפעם הרכב דאנס אמריקאי/גרמני: Real McCoy (שלפני ההצלחה הענקית שהגיעה בשנת 1994 ניקראו MC Sar & The Real McCoy) החלו את הקריירה בשנת 1989, 5 שנים לפני שפרצו בגדול. להיטם הראשון, It's on you הצליח ב-12 מדינות וסיים עם מכירות של 2 מיליון סינגלים (למרות שלי הוא בכלל לא זכור, אבל שיהיה...), ולאחר מכן יצאו עוד כל מיני סינגלים לא נודעים. הפריצה הגדולה הגיעה בשנת 1993 עם הסינגל Call for love שהצליח במדינות דוברות גרמנית, אולם הלהיט שפרץ עבורם את הדרך גם בבריטניה ובגרמניה היה Another night שהגיע אל המקום ה-3 בארה"ב ואל המקום ה-2 בבריטניה. בישראל הלהיט הגיע רק אל המקום ה-16. להיט ההמשך Run away הגיע אל המקום ה-7 בבריטניה וגם בארה"ב, ושוב אל המקום ה-16 בישראל. לאחר מכן יצאו להם עוד כמה סינגלים : Automatic lover (שזה בעצם Call for love רק ביציאה מחודשת עקב ההצלחה הגדולה), Love and devotion שהגיע אל ה-Top 20 בבריטניה, וגם Come on and get your love . לאחר מכן הם לקחו פסק זמן של 3 שנים. בזמן הזה סגנונות המוזיקה השתנו, ומאלבומם שיצא בשנת 1997 הם הצליחו לשגר רק להיט אחד, One more time המעולה שהגיע אל המקום ה-21 בארה"ב וזכה להצלחה פושרת באירופה. לבסוף השנה הם שיחררו את אוסף הלהיטים שלהם, מה שמסמל כרגיל את הסוף.

Raz male

New member
אח, אוחנה. איזו המלצה ענקית!!!

אם יש הרכב יורו שאני אוהב יותר מmaxx אז זה Real McCoy הם גדולים!!!

Another night פשוט שיר אדיר

ומי שעוד גדולה היא הזמרת בשיר הזה, שעד היום אין לי מושג מי זו ( למרות שהייתי מהמר על אמבר).

א ו ח נ ה

New member
הזמרת היתה וואנסה מייסון

אמבר בכלל לא היתה קשורה ל-Real McCoy כשעופר ראיין אותה במסגרת המצעד היא אמרה שהמפיקים של Real McCoy עבדו איתה על הסינגל This is your night, אבל מעבר לזה אין לה קשר להרכב. הם מהולנד והיא בכלל מארה"ב.

KristineW

New member
נכון, אבל..

אמבר היא הולנדית במקור... (או משהו סקנדינבי כזה...) אגב, אומנם הדיסקים שלה לא בדיוק מגיעים לארץ, אבל בכל אופן, האלבום הקודם שלה (איפה שיש את SEXUAL) זה ממש אחלה אלבום!!!

TheRasmus

New member
איזה קטע זה שכל שיר שמצליח

בגרמניה מצליח גם באוסטריה ושוויץ.. אני לא יודע מה יש להם.. מה הם מקנאים בגרמנים? המצעדים שלהם ממש דומים.. (נ.ב המלצת על אחלה שירים..)

Poi§on

New member
אותו דבר לגבי הולנד ובלגיה

הן מדינות שכנות וכל להיט שתופס במדינה אחת תופס במדינה שנייה. ככה זה הולך. אותו דבר לגבי גרמניה והשכנות אוסטריה ושוויץ. שיעור גיאוגרפיה

למעלה