אי הגלות

../images/Emo129.gif אי הגלות ../images/Emo129.gif

הקונספט של "אי הגלות" נכנס למשחק בעונות האחרונות, ובינתיים נראה שהדיעות לגביו חלוקות. מה דעתכם לגבי הפיתוח הזה? האם אתם בעדו? האם הוא מיותר? כמה באמת הוא תורם למשחק? אישית אני לא מתה על הקטע הזה. נכון, זה נותן לשבט המנצח אפשרות לבודד חבר שבט ולאותו חבר שבט למצוא את החסינות, אבל לי יש תחושה שכל הקטע הזה קצת תקוע וממש היינו יכולים להסתדר בלעדיו...

אני חושב שהרעיון בבסיסו נחמד מאוד

אבל בפורמט הנוכחי הוא פשוט לא מגיע לידי מימוש. ההוכחה הטובה ביותר לכך היא, שאם אני לא טועה, האליל עוד לא נכנס לפעולה אפילו פעם אחת עד היום. בישיבת השבט הראשונה בעונה 14 היה נראה שהשנה יש שינוי קטן בפורמט - מודיעים לפני ההצבעה האם האליל במשחק והאם רוצים להשתמש בו. אולי זה יוביל לשינוי, אבל לדעתי זה לא מה שיעזור. פתרון אפשרי אחד הוא לאפשר לבעל האליל להשתמש בו לאחר ההצבעה על כל אדם אחר. זה יכול להוסיף אלמנט מאוד מעניין למשחק. רעיון נוסף שחשבתי עליו הוא שכל שבוע יילך לאי הגלות לא אדם אחד, אלא שניים - אחד מכל שבט. זה ייתן פוטנציאל לכריתת בריתות מוקדמות לקראת המיזוג. עם המינוף הנכון (אולי אפילו שליחה של ארבעה אנשים לשם) זה יכול ליצור סיטואציות מאוד מעניינות.

NamelessGirl

New member
גם אם הוא לא נכנס לפעולה

הוא עדיין השפיע על הצבעות של אנשים..כמו שהיה במקרה של טרי..אנשים לא הצביעו לו למרות שהם רצו פשוט כי הם ידעו שיש לו את האליל...

נכון

אבל לדעתי האליל לא מימש (ולא יכול כרגע לממש) את מלוא הפוטנציאל שלו.

Curr

New member
אהבתי את הרעיון

אם הם לא חשבו על זה קודם אז היו צריכים, בהחלט יכול ליצור מצבים מאוד מעניינים מבחינת אסטרטגיות.

בעד אי גלות

נגד אליל חסינות. אי הגלות באמת גורם לאדם להיות שורד אמיתי, מעבר להשקפה שזה תוספת מעולה למשחק בהיותו משחק, זה באמת מבחן אמיתי לשורד עצמו ולאישיות שלו. היו גדולים שנשברו והיו קטנים שחושלו. את אליל החסינות הייתי מורידה כי זה בעצם מעין רמאות.. אם יהיה 8 דרכים להינצל מהצבעה (חסינות, אליל, בריתות, עזרה ותועלת במחנה) המודחים יהיו צפוים מדי ולא ינתן אפשרות להפתעה כמו שהיו הפתעות לפני אליל החסינות. בכל אופן, זוהי דעתי

אני לא מסכים איתך

המודחים אולי לכאורה צפויים לך, אבל אל תשכחי שהאנשים על האי לא אמורים לדעת אצל מי האליל. זו בדיוק המטרה - להוסיף עוד אלמנט של מסתורין ותככים. ויותר מזה, עם שימוש נכון האליל יכול להוביל למהפכים מדהימים (כמו שהיה בעונה 13 עם יול).

למעלה