הבורר-הפרק הראשון

liaush

New member
../images/Emo129.gifהבורר-הפרק הראשון../images/Emo129.gif../images/Emo202.gif

והסצנות הן: החל משעה 14:00
"בר מצווה לעוז."
משתתפים: ברון אסולין- liaush (מחליפה לפרק 1) עוז אסולין: b o t o n
הסצנה השניה: "
הבוררות של ברוך אסולין בסכסוך של שימי אנג'ל והאחים קובלובה
." משתתפים: ברוך אסולין: liaush (מחליפה) ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: liel שימי אנג'ל: b o t o n (מבצע תפקיד אורח נוסף) עמרם: almogmeir11
בסצנה השלישית :
"השיחה *הנעימה* של אבי עם משה ג'יפה כאשר אבי מגלה שמשה מכר סמים לקוקי."
משתתפים: אבי אסולין: מוגלי 7 משה ג'יפה: s t n u u e r
*אני חייבת להוסיף שאין להשתמש בקללות בפורום ואם כבר אז פשוט תצנזרו ושימו כוכביות. בסצנה הרביעית:
"הקבורה הצ'צנית."
משתתפים: אבי אסולין: מוגלי 7 משה ג'יפה: s t n u u e r פבל וניקולה קובלובה: ליאל, וליאון הסוסון.
סצנה חמישית:
"שורפים את בית קובלובה"
משתתפים: אירנה קובלובה: liaush עמרם בולדור: almogmeir11
יש לשמור על סדר ועל הרצף של הסצנות. -יש לקבוע מראש עם השותפים שלכם את זמן כניסתכם לפורום ואת השתתפותכם שלא יבצר מצב שהשותף מחכה שעות. -אין להתערב בשרשור. השרשור שפתחתי מיועד אך ורק לסצנות, אם אתם רוצים להגיב על משהו אתם יכולים לפתוח שרשור חדש ולשם נשייך את התגובות. השרשור הזה מיועד אך ורק לסצנות! בהצלחה לכולם=]

liaush

New member
../images/Emo202.gifסצנה מס1 "בר מצווה לעוז"../images/Emo65.gif

בסצנה הזו ברוך אסולין אביו של עוז מסביר לו מה חשיבותה של העלייה לתודה ועל הדרך נותן לו כמה טיפים לחיים.
בכיבוכם של:
ברון אסולין- liaush עוז אסולין-b o t o n החל משעה 14:30. אין לשרשר לכאן תגובות ולא הערות.

אתה כבר בן 13 עוז..

וגיל 13 זה לא צחוק. גיל 13 זה כל מעשיך בדברייך. אתה הופך להיות בן אדם אחראי ואתה יודע מה זה אומר?

לעלות לתורה זו מתנת השם.

ולעולם אל תזלזל בקדוש ברוכו שהכל נהיה בדברו! ותמיד תזכור מי אתה.

אמא מגזימה../images/Emo13.gif

כולם מתים בסוף , סביר להניח שאני לא אזכה לראות את הילדים שלך. אבל אני רוצה שתדע! אתה נעמי ואבי זה הדבר היחיד שממשיך אותי בעולם הזה. אתה מבין אותי?

יש שלושה דברים שאתה צריך ללמוד ממני

הדגש|המילה שלך זה הדבר הכי חשוב שלך! המשפחה שלך זה הדבר היחיד שקיים! ועדיף למוות מאשר לפחד מהמוות..!
ועכשיו בוא ניצא לקרוא בתורה. אתה מתרגש עוז?

liaush

New member
../images/Emo24.gifסוף סצנה מס1!!!../images/Emo65.gif

ותודה רבה ל - b o t o n שגילם את עוז אסולין

liaush

New member
../images/Emo202.gifסצנה מס'2- הבוררות של ברוך../images/Emo129.gif

הבוררות של ברוך בסכסוך בין שימי אנג'ל לאחים קובלובה וכמובן הפסק הדין של ברוך!
בכיכובם של: ברוך אסולין: liaush ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: liel שימי אנג'ל: b o t o n עמרם בולדוג: almogmeir11 בהצלחה לכל השחקנים!

היי,

שלום כבוד אסולין רציתי לומר ששני אלה הרגו את אח שלי אבא לחמישה ילדים ועל מה על 150,000 $ דירת 3 חדרים ברמת גן כסף בשווי מכונית בי אמ אקס על זה הורגים בן אדם? אסולין אני רוצה דם תמורת דם! אני רוצה שגם אותם ידרסו קשורים לעץ!!!!!

למעלה