משחק הדמויות של הבורר ההרשמה חלק ג'

liaush

New member
../images/Emo129.gifמשחק הדמויות של הבורר ההרשמה חלק ג'

והינה רשימת הדמויות הפנויות של הבורר הולכת ומצתמצמת. נשארו 3 תפקידים נשיים. קדימה בנות זו ההזדמנות האחרונה שלכן להיכנס למשחק הדמויות הגדול של הבורר
. והדמויות הפנויות הן: גילה אסולין: אישתו את הבורר, אישה חזקה אשר לא דופקת חשבון. היחידה שמעיזה להתעמת עם הבורר. * מומלצת בחום. נעמי אסולין: בכינויה "הכפית." היא ביתו של ברוך ה"בורר" ואחותו של אבי. נעמי היא דמות קומית והומוריסטית לחלוטין. בנוסף לכך היא בחורה שומרת מסורת אשר חזרה בתשובה בשביל להתרחם מעולם הפשע. מאיה פלדמן: ילדה בת 15, ילדה מרדנית ואחותו (לא הביולוגית) של נדב. דמות מורכבת אשר עוברת הרבה משברים. כל דמות מומלצת בחום.
.
ועכשיו נעבור לדמויות התפוסות: ברוך אסולין (הבורר): Red Daniel נדב פלדמן: mai angel המקורית אבי אסולין (התחול): מוגלי 7 אורנה: מיטל עבד אירנה קובלובה: liaush ניקולה קובלובה: ליאון הסוסון פבל קובלובה: 7liel7 רון (הפרסי) חשביאן: s t n u u e r לימור גולדמן (קוקי): linnoy ענבל אסולין: שתיקה ראשונה עמרם (בולדוג): almogmeir11 נירה: אושRת . נותנו רק 3 דמויות קדימה בנות להתחיל לבחור בשביל שנוכל להתחיל במשחק בהקדם האפשרי
. בהצלחה =].

אממ.. אני..

אשמח אם תסבירו לי איך משחקים את המשחק הזה, ואז אני מאד רוצה להיות גילה...

liaush

New member
ההסבר =].

המשחק הוא משחק דמויות כל המשתתפים במשחק בוחרים את הדמות שהם הכי מתחברים אליה מבחינת האופי של הדמות ועוד כמה קריטריונים . המשחק נועד בשביל להפעיל את הפורום בגלל שזה משחק מאוד מיוחד ודורש הרבה השקעה. כעט נשארה רק דמות אחת פנויה ברגע שהיא תתפס המשחק יוכל להתחיל בהדרגתיות. אם את שואלת מה צריך לעשות במשחק אז זה פשוט מאוד. ראשית כל כנסי להודעה שפתחתי "סצנות המובחרות" שם אנחנו בוחרים את 2 הסצנות האהובות שאותם אנחנו צריכים לגלם. זאת אומרת לשחק בכתב. כנסי להודעה הזו ותבחרו את 2 הסצנות שבהם גילה משתתפת. ואת הסצנות שהכי אהבת. לפני שהמשחק יתחיל אנחנו נשנה את הכינויים שלנו לשמות של הדמויות שלנו. וכמובן נקבע יום פנוי שזו נוכל לגלם את הדמויות. בציטוטים לא חייבים להיות מילה במילה אלא פשוט להיכנס לדמות ולכתוב את מה שהיא הייתה אומרת. ממש להיכנס לנעלייה. במקרה ואת לא זוכרת איך בדיוק הסצנות של גילה אמורות להתנהל יש את האתר הרשמי של הבורר ובו קטעי וידיאו ויש גם את הויאודי
רצוי שתקראי גם את ההסבר שרשמתי בהודעה של *הסצנות המובחרות*. זה יעזור לך להבין יותר טוב. בהצלחה בתפקיד

אוייי.. בעסהה...

סוריי...
נראלי אני לא אוכל להשתתף.. אני לא נמצאת כל כך על המחשב... אבל... תמצאו מישהי אחרת... בטוח מישו ירצה לשחק אותה.. היא מהממת... אבל תודה בכל מיקרה...

liaush

New member
כן דיי חבל.

אבל זהו שלקחתי את זה במחשבון כי זו תקופה ממש עמוסה בעיקר לתיכוניסטים שיש להם בגרויות (כמוני) ובגלל זה אני לא רוצה להעמיס עליכם ולא על עצמי אז חשבתי לעשות את המשחק בסך הכל פעם או פעמיים בשבוע. לא יותר מזה. וזה בסך הכל חצי שעה/שעה פעמיים בשבוע זה בכלל לא הרבה. אבל אם בכל זאת לא מסתדר לך אז לא נורא לפחות ניסית:) אבל תחזירי לי תשובה..

liaush

New member
לכל מי שמודאג ולחוץ מבחינת זמן המשחק שיכנס!

כבר פעם שניה שמישהי לא יכולה לקחת דמות מסויימת בגלל שהיא קצרה בזמן. אז אני רוצה להבהיר. המשחק הזה (כמה שהוא נראה קשה ומסובך ודורש השקעה) הוא לא דורש הרבה זמן!. הוא דורש בדיוק את החצי שעה שלוקח לכם להיכנס לפורומים שלכם ולכתוב הודעה!. זה נכון שהשמחק דורש השקעה אבל ההשקעה היא לא מבחינת זמן!. אני בטוחה שתוכלו לפנות חצי שעה בשבוע בשביל לגלם דמות. יותר מחצי שעה או מאקסימום שעה בשבוע זה לא יקח. לא הייתי מביאה לכם משחק אינטנסיבי של 24 שעות. כי גם אני בן אדם ובנוסף לכך אני גם תלמידה ויש לי בגרויות ואני מתארת לעצמי שגם לכם. ואני מצמצמת כמה שאפשר. אז זה פשוט לא הגיוני שתגידו לי שהבעיה היא של זמן. זה אפילו מעליב.! אז אם אתם רואים שהמשחק קשה מבחינתכם ואתם לא יכולים להשתלב בו אז פשוט תגידו. ובאמת שאני אבין כי זה לא משחק קל. ולא כולנו שחקנים מלידה :p. אבל אל תערבו בזה את הזמן. כי אם כל הכבוד הזמן של המשחק הוא הכי קצר והזמן המוקצב פשוט מעורר גיחוך! מי שמע בכלל על משחק בגודל כזה שיערך פעם או פעמיים בשבוע שיקח חצי שעה?. אז בקיצור אסירו דאגה מליבכם
. ומצטערת על החפירה..

פאזלינה

New member
../images/Emo85.gif + לכולם

אם אף אחד לא רוצה לשחק את הדמות של מאיה פלדמן אז אני אקח את מאיה פלדמן.

liaush

New member
../images/Emo208.gif

תראי.. את לא יכולה לבחור דמות רק בגלל שאף אחד לא בחר בה. את צריכה לפחות קצת להתחבר אליה. אחרת איך תוכלי לגלם אותה?. שנית כל אם את לא יודעת את ההסבר רצוי שתכנסי לכל ההודעות שבהם רשמתי את ההסבר. ואז תחליטי אם את רוצה להשתתף או לא. כי זה תמיד קורה אנשים באים ורוצים להשתתף מבלי שהם יודעים מה הוא המשחק בכלל ואז אחרי שאני כותבת להם את ההסבר המלא הם מחליטים שהמשחק הזה קשה מידי בשבילם או "שיש להם בעייה של זמן."בכל מקרה אחרי שתקראי את ההסברים על המשחק תודיעי לי אם את מעוניינת בהצלחה

למעלה