משחק הדמויות של הבורר יוצא לדרך!

liaush

New member
../images/Emo129.gifמשחק הדמויות של הבורר יוצא לדרך!../images/Emo41.gif

ממש לאחר ההודעה הזו אני אפתח הודעה נוספת שהיא הודעת ההרשמה. למי שלא קרא את ההסבר בשרשור הקודם. המשחק הוא משחק דמויות שבו אתם בוחרים את הדמות שאתם הכי מתחברים עליה.
אין לשלוח לאושרת או לי דיאלוגים במסר כי שלב הדיאלוגים עדיין לא הגיע. וכמובן שוחד לא עובד עלינו D:. במקרה וייבצר מצב ששני גולשים ירצו את אותה הדמות רק אז יגיע שלב הדיאלוגים אתם תצטרכו לשכנע את השופטים שהם הגולשים שדווקא אתם מתאימים לגלם את הדמות והשיכנוע יבוצע בעזרת הדיאלוג שאתם מכינים על הדמות שלכם. הדיאלוג לא חייב להיות מצוטט מתוך סצנה מסויימת מילה במילה, הדיאלוג צריך לבוא ממכם אבל בשפה של הדמות. ואני שוב מדגישה שלב הדיאלוגים יגיע רק אם 2 אנשים או יותר ירצו את אותה הדמות, ובשביל לא ליצור ויכוח נקיים את הדיאלוג ואז את ההצבעה.

liaush

New member
../images/Emo27.gifההרשמה מתחילה../images/Emo37.gif

והדמויות הן: ברוך אסולין (הבורר): נדב פלדמן: אבי אסולין (התכול): גילה אסולין: אורנה: אירנה קובלובה: ניקולה קובלובה: פבל קובלובה: לימור גולדמן (קוקי): מאיה פלדמן: ענבל אסולין: נעמי אסולין: רון חשביאן: עמרם (בולדוג): שאר הדמויות כגון: גילה פלדמן, ונירה הם יחשבו כתפקידים אורחים. כל גולש חדש אשר ירצה להצטרף לפורום והתפקידים הראשיים יהיו תפוסים הוא יקבל את אחד מבין תפקידי האורח. סמנו
על השתתפותכם. וציינו בכותבת ההודעה את שמה של הדמות שאתם מעוניינים לגלם. ואני מזכירה לא לשלוח דיאלוגים בשלב הזה!. בהצלחה לכולם

B o N u s

New member
אני לא רוצה להשתתף,

אבל אם הייתי משתתף אז הייתי רוצה להיות אבי. זה בלי קשר כי אני לא רוצה להשתתף.

liaush

New member
חבל ../images/Emo3.gif

אבי היא בהחלט דמות מאתגרת (מומלץ בחום לבחירה)
.

liaush

New member
טוב אני אתחיל ../images/Emo13.gif ../images/Emo45.gif

אני אקח את התפקיד של אניה בוקשטיין. אירנה

2 שאלות:

מתי יוחלט סופית מי איזה דמות או לפחות לדעת הדמות הנ"ל שלך? מתי נתחיל באירוחים ומי יתארח ראשון?

liaush

New member
תשובות:

נחכה עד מחר במקרה ועד מחר אף אחד לא משנה את דעתו ואין 2 אנשים שרוצים דמות מסויימת אז אין צורך בהצבעה ודיאלוגים. ואת נשארת עם הדמות שלך סופית. במקרה ותבוא מישהי היום ותרצה את הדמות שלך ולא תהיה מוכנה לוותר אז נצטרך לעשות את מבחן הדיאלוגים וההצבעה רוב הקולות יקבעו מי תגלם את הדמות. במקרה וזה לא קורה וכמובן שאתם לא מתחרטים אז הדמות שלכם סופית. יש לכם עד מחר בבוקר. וחשוב לי להזכיר זה היום היחיד שיש לכם להתחרט או להחליט פתאום שבא לכם על דמות אחרת.. כי מחר הכל יהיה כבר סגור ואי אפשר יהיה לקיים שינויים, אז תחשבו טוב לפני שאתם בוחרים. אני אפתח שרשור מפורט לדמיות התפוסות ולדמיות הפנויות ככה שהגולשים הנוספים ידעו מתוך איזה דמויות הם צריכים לבחור ולא ישתלטו על הדמויות שלכם. אבל כל עוד יש זמן אז הכל יכול להשתנות. לגבי האירוחים אין לי מושג. שאלות נוספות אתם מוזמנים לשרשר לשירשור הזה.

אושRתי

New member
../images/Emo45.gifאפשר דמות שלא מופיעה ברשימה..?

אם כן אז את בת הדודה שגורמת לנדב לבגוד באורנה... שכחתי את שמה.

liaush

New member
../images/Emo127.gif כן, שמה נירה ../images/Emo13.gif

והיא משחקת תפקיד אורח.

almogmeir11

New member
אני רוצה להיות עמרם (בולדוג)

אני רוצה להיות עמרם (בולדוג) יש עוד משיהו או שאני מקבל אותו?

למעלה