פרק 71

bupr40

New member
תכלס הוא לא היה דמות כל כך חשובה אז זה לא משנ

אז זה לא משנה לי אם הוא מת או חי הוא גם עצבן אותי בזמן האחרון כי הוא כל הזמן איים על אדם ואמר כל מיני דברים לא יפים על אלה.. וגם התעלל בליאו כשהיה חלש.. אבל מסכן עומר איך הוא דואג לו..

מישהו 2

New member
הוא הדמות היחידה שהייתה שווה משהו

אדם הוא דמות מעאפנה, ומגיע לליאו שהתעללו בו הוא הכי מעצבן מכל הדמויות, הייתי מעדיף שימות במקום רפאל

MR Lordi

New member
../images/Emo3.gif

העונה התחילה למעלה והיא מתחילה לרדת. העונה, ככל שהיא מתקדמת, מאוד מאכזבת אותי. הסיבה היחידה שאני ממשיך לראות את הסדרה זה שאדם מתחיל סוף סוף להיפתח ולשלוט בעצמו.

Titush Black

New member
בניגוד למה שכתבו מעליי

אני אוהבת את הפרקים האחרונים. סוף כל סוף דברים מתקדמים, מתחילים לראות רוחות שמנשבות לכיוונים מסוכנים. מצד אחד יש את אדם, שהוא נגד ערפדים כי זה נגד הטבע שלו. הוא רוצה להעיר את המלכה שלו ולחיות ולשם זה הוא צריך להשתמש באלה, שדיי ברור שהוא מתחיל להתאהב בה. מצד שני, חבורת הערפדים החדשה שלנו שכוללת את כרמל הרעה, מורי המשועמם וגיא המבולבל, שמתחילים לקחת עניינים ליידים שלהם ואולי אפילו לצאת ולנשוך נגד להסכם ובעצם לצאת נגד אלה. יש ניקי, שאלוהים יודע מה קרה לה ולמה היא לא נהפכה לערפד, שאולי היא בכלל יצור מסוכן יותר ורע יותר. יש את עומר, שעכשיו אובססיבי אליה. הרצח של רפאל, שיערער הרבה דברים בקשר ליחס שבין ערפדים לבני אדם. ואל לנו לשכוח את אנדרה, שחר ותיבת הדם. מי יזכה בכוחות שלה? היו כמה רקים חלשים, של הרבה קיטשי, ריבים וליאו ממורמר אבל התחלנו להתקדם עכשיו.

למעלה