Forum Rock Top 10

../images/Emo129.gifForum Rock Top 10../images/Emo129.gif

בשבוע שעבר הצבעתם בפעם השנייה. והינה כמה החוקים של הפינה וההסבר : - כל שבוע, השיר שבמקום האחרון ואולי השיר שבמקום לפני האחרון, יפנו את מקומם לשיר חרושים אחרים. - במצעד לא יהיו שירים שלא נמצאים ב"פלייליסט" של M2, ז"א שירים שאינם נחרשים בערוץ. - בכל שבוע, אתם תרשמו בסדר דירוג של 1 (הכי טוב שלכם) עד 5 (הכי לא טוב מבין הרשימה שלכם) את חמשת הגדולים שלכם. בממוצעים של כל המשתמשים יחדיו, ייקבע ה-Top 10. מקרא תוצאות :
= מקום ראשון.
= ירידה של _ מקומות.
= עלייה של _ מקומות.
= העלייה הגבוהה.
= הירידה הגבוהה.
= נשאר במקום.
= כניסה חדשה. וזהו המצעד שהחלטתם עליו השבוע : 10. Biffy Clyro - Saturday Superhouse
. 9. Billy Talent - Fallen Leaves
ירידה של 5 מקומות
. 8. Enter Shikari - Anything Can Happen In The Next Half Hour
עלייה של 2 מקומות. 7. Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl
עלייה של 2 מקומות. 6. The View - Same Jeans
ירידה של 4 מקומות. 5. Klaxons - Golden Skans
עלייה של 3 מקומות
. 4. 30Seconds To Mars - Attack
עלייה של 2 מקומות. 3. Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race
. 2. My Chemical Romance - Famous Last Words
עלייה של 2 מקומות. 1. Kaiser Chiefs - Ruby
.
יצא מהמצעד : +44 - When Your Heart Stops Beating
אז זהו המצעד שהחלטתם עליו הפעם ! קייזר צ'יפס נשארים בפסגה, שהאיום של MCR ופול אאוט בוי גובר. 30 סקנדס טו מארס הם הפהתעה של המצעד, אבל דווקא קלקונס עם העלייה הגבוהה. דה ויו עם ירידה נוראית, ובילי טלנט עם ירידה נוראית עוד יותר. זכרו, רשמו את חמשת הגדולים שלכם בתגובה לשרשור זה.

Rose131

New member
אמ.

שוב אני אגיד, לדעתי צריכה להיות "פינה לשיפוטכם" ולא השיר האחרון יוצא כל פעם. וכדי למנוע שירים שלא נמצאים בפלייליסט אפשר ששיר שנמצא חודשיים במצעד עף אוטומטית או משהו. My Chemical Romance - Famous Last Words Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl Billy Talent - Fallen Leaves 30Seconds To Mars - Attack

SainTonix

New member
לא חודשיים, שנמצא במקום גבוה

במשך מספר שבועות או משהו.. נגיד בטופ 5 כבר למעלה מ3-4 שבועות.. חודשיים זה יותר מידי בקיצור (לדעתי)

lestatgirl

New member
../images/Emo183.gif

Kaiser Chiefs - Ruby The View - Same Jeans Klaxons - Golden Skans Biffy Clyro - Saturday Superhouse האמת ששאר השירים אני לא ממש אוהבת אבל חיפשתי "סימן מאלוהים והסתכלתי למעלה וראיתי תפוסטר של רקוואים לחלום אז
30Seconds To Mars - Attack

lestatgirl

New member
הוא מודבק ממש ממש חזק לתיקרה...../images/Emo11.gif

והעין של ג'ארד מסתכלת עליי כל הלילה..

lestatgirl

New member
בחנות הפוסטרים הקרובה לביתך..

רציני אפילו בהפנינג נראה לי יש ואם לא ידפקו אותך זה לא אמור לעלות מעל 60 חסוך, צא וקנה.

Chemical Venom

New member
אין מצב שיש בהפניג!

אמא שלי המכלי"ת של הפניג... אם יש הייתי יודע מן הסתם כבר אין שם...אבל אני ייעשה סיבוב במפעל לבדוק..

lestatgirl

New member
מוזר יש להם של טריינספוטינג ועוד

אבל בחנות פוסטרים בסנטר בטוח יש ובחנות פאצ'ים בקינג ג'ורג' גם צריך להיות. ונראה לי גם שראיתי בסינמה סיטי

Wild Eye Joker

New member
אוקיי

1. My Chemical Romance - Famous Last Words 2. The Ain't A Scene It's An Arms Race - FOB 3. Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl 4. Billy Talent - Fallen Leaves 5. The View - Same Jeans

LIly845

Well-known member
../images/Emo187.gif

Kaiser Chiefs - Ruby The View - Same Jeans Klaxons - Golden Skans Billy Talent - Fallen Leave My Chemical Romance - Famous Last Words

SainTonix

New member
../images/Emo191.gif

1. Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl (בארור לא?!..לא מפסיקים לחרוש עליו גם באמטיוי הרגיל.. זה כזה ממכר..) 2. Billy Talent - Fallen Leaves 3. 30Seconds To Mars - Attack אחד הקליפים המגניב, שיר טוב. 4. Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race 5. Klaxons - Golden Skans קצת נמאס, אבל עדיין טוב

ללה../images/Emo223.gif

1. 30Seconds To Mars - Attack 2. Enter Shikari - Anything Can Happen In The Next Half Hour 3. Klaxons - Golden Skans 4. Kaiser Chiefs - Ruby 5. My Chemical Romance - Famous Last Words

Chemical Venom

New member
30STM ../images/Emo99.gif

1.30Seconds To Mars - Attack 2. My Chemical Romance - Famous Last Words 3. Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race 4.Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl 5.Billy Talent - Fallen Leaves

MirrorGirl

New member
../images/Emo28.gif

30Seconds To Mars - Attack Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race Chemical Romance - Famous Last Words Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl Billy Talent - Fallen Leaves

Gadook

New member
אווו Billy ../images/Emo7.gif

Billy Talent - Fallen Leaves שלא יעוף לי. Biffy Clyro - Saturday Superhouse 30Seconds To Mars - Attack Fall Out Boy - The Ain't A Scene It's An Arms Race Kaiser Chiefs - Ruby

Moldy Peach

New member
my vote + הצעה

Klaxons - Golden Skans Kaiser Chiefs - Ruby The View - Same Jeans אתם לא חושבים שיהיה יותר נחמד אם תהיה רשימה גדולה של הרבה שירים שרצים בערוץ בזמן מסויים ומתוך הרשימה הזאת כל אחד יבחר את הטופ 5 שלו ומזה יבנה המצעד של הטופ 10. זאת אומרת שיהיה מצעד בנפרד ורשימת שירים להצבעה בנפרד, כמו במצעד הNME. וכל כמה זמן מי שאחראי יעדכן את הרשימה או שאפשר לקבוע שלכל שיר יש תקופה של נגיד חודשיים שלאחריה הוא יוצא אוטומטית. פשוט זה מתחיל להמאס קצת להצביע לאותם שלושה שירים כשיש עוד כל כך הרבה טובים שרצים בערוץ עכשיו ולא כלולים במצעד, ואני חושבת שאני לא היחידה.

למעלה