אני מכור......

aשרון

New member
../images/Emo13.gifאני מכור......

כל יום בשעה 20:30 אני מתיישב מול הטלוויזיה וצופה בלה לה לנד. איזה כיף של תכנית.. הגעתי אליה מתוך העניין שהיא עוררה עם כל הפרומואים והפרסום המסיבי שעשו לסדרה בטרם עלתה, את שיר הנושא הספקתי לקלוט עוד לפני שנאמרה מילה וחצי מפי המשתתפים. חי בלה לה לנד היא בהחלט המרענן הרשמי שלי לקיץ הזה . ג'ולייטה היא מלכה, ממש תגלית הסדרה. דודו אהרון עושה מעצמו צחוק, ככה באמת נראה אדם שמרוכז בעצמו 24/7 . אתי וזהבה חביבות, אני נהנה מהתגובות שלהן למצבים שונים, "איי וונט אה דוג, אנד איי קריזה" זה היה מעולה . אביהוא הוא סוכרייה בציפוי שוקולד, פרווה לא נושך. אלון דה לוקו הוא הסטאר האמיתי פה, אין מה להתווכח, הוא מוציא כל כך הרבה רגש ומאוד מתכוון למה שהוא אומר ולדברים שהוא עושה. נ.ב. : את אורי פסטר צריך להעיף מיד !!!!!!

moshavnikit

New member
אם אתה מכור, אז למה ההודעה שלך לא נראה ככה:

כל יום בשעה 20:30 אני מתיישב מול הטלוויזיה וצופה בלה לה לנד. כן? איזה כיף של תכנית.. כן? הגעתי אליה מתוך העניין שהיא עוררה עם כל הפרומואים והפרסום המסיבי שעשו לסדרה בטרם עלתה, כן? את שיר הנושא הספקתי לקלוט עוד לפני שנאמרה מילה וחצי מפי המשתתפים. חי בלה לה לנד היא בהחלט המרענן הרשמי שלי לקיץ הזה . כן? ג'ולייטה היא מלכה, ממש תגלית הסדרה. כן? דודו אהרון עושה מעצמו צחוק, ככה באמת נראה אדם שמרוכז בעצמו 24/7 . כן? אתי וזהבה חביבות, אני נהנה מהתגובות שלהן למצבים שונים, "איי וונט אה דוג, אנד איי קריזה" זה היה מעולה . כן? אביהוא הוא סוכרייה בציפוי שוקולד, פרווה לא נושך. כן? אלון דה לוקו הוא הסטאר האמיתי פה, אין מה להתווכח, הוא מוציא כל כך הרבה רגש ומאוד מתכוון למה שהוא אומר ולדברים שהוא עושה. כן? נ.ב. : את אורי פסטר צריך להעיף מיד !!!!!! כן? מסכימה איתך פחות או יותר עם הכל, אני רק לא בטוחה שאני מסכימה עם המשפט האחרון. הוא באמת מעצבן, אבל הקטעים הכי מצחיקים בתכנית היו אלו שבהם אלון נקרע מצחוק עליו.

למעלה