וואוו...במקרה חיפשתי פורומים וגיליתי...

גולדי40

New member
../images/Emo13.gifוואוו...במקרה חיפשתי פורומים וגיליתי...../images/Emo9.gif

גיליתי את הפורום הזה.
איזה כיף!!!! אז נעים מאד שמי לילך,בת 41 אמא לשלושה בוגרים. אני בדיאטה כבר 11 חודשים התחלתי עם 135 קילו והיום אני במשקל של 101.2 ,כמעט 34 קילו שנשרו. הכל השתנה,ארון הבגדים, הביטחון העצמי שעלה לגבהים(ואני טיפוס קצת-הרבה ביישן
),הילדים שמפרגנים...כיף גדול. אז למה אני פה בעצם? כי לאחרונה אני אני תקועה על המשקל,קצת עולה קצת יורדת (כבר מתה לראות על המשקל מספר דו סיפרתי) וחווה הרבה "נפילות" קטנות ובעיקר לכיוון המתוקים. אחריי שסיימתי את ארוחת הערב אני פשוט מרגישה צורך למתוק, לפעמים זה קורה גם במהלך היום, אבל לרוב בערב. אוליי יש לכן כמה עצות מה עושים? שבת שלום לילך

Meital GW

New member
היי לילך... ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

סחתיין על הירידה המדהימה!!!
כל הכבוד!!! את צריכה לזכור שאחרי ירידה גדולה, הגוף צריך להתרגל ולהתאזן ולכן יש עצירה/האטה בירידה - הרבה פעמים זה יכול להוביל ל"נפילות" ולהרגשה מבאסת. מה שכן... מרגישה צורך למתוק? קחי לך! תנסי לקחת ללא סוכר (כמו מסטיק או סוכריה של "מאסט")... לא עובד? אז קחי משהו עם סוכר (קוביית שוקולד/סוכריה/אפילו פרוסת עוגה קטנה) רק תזכרי להגביל את עצמך... אין צורך לסיים חפיסת שוקולד... קובייה או שתיים בהחלט יכולות להספיק למלא את הצורך! בהצלחה בהמשך!!!

לילית462

New member
ברוכה הבאה, וואו איזו ירידה, כל הכבוד

מורידה בפניך את הכובע על הדרך שעשית עד כה. אני חושבת שלא מעט בנות כאן, ואני בינהן מתחבטות בדיוק בשאלה הזאת - איך ממשיכים אחרי תקופה ארוכה כשתקועים וזה כבר לא הולך כל כך בקלות. אני שוקלת כמה אפשרויות כדי לתת פוש נוסף אחרי ירידה ראשונית של כמעט 10 ק"ג ולפני ירידה עתידית של לפחות עוד 10. איך ירדת את 35 הק"ג שירדת ? מה עזר לך לשמור ולרדת - אולי מכאן תבוא הישועה ? ברוכה הבאה

ה../images/Emo106.gif הוא עבורך על ההורדה הנפלאה../images/Emo13.gif

הדבר שהכי עוזר לי וממש כעת ,אני אחרי ארוחת צהרים שכללה- עוף על האש(גריל חשמלי)+סלט חסה+פטריות. חשתי שובע ואחרי כמה דקות מסיום הארוחה התחלתי לחפש מה להכניס לפה עכשיו. אני זקוקה למתוק- בדיוק כמוך לאחר כל ארוחה- חוץ מארוחת הבוקר ולכן, סוכרית must על מקל- 20 דקות בפה- עושה את העבודה וחוסמת את הצורך וכמובן הרבה מאוד מים

יעל י

New member
ברוכה הבאה...את ../images/Emo47.gif

ירידה מדהימה. אני רק יכולה להציע לך לשלב כמה ימים בשבוע ללא פחמימות בכלל ואחר כך תפריט מאוזן עם מעט פחמימות. חוצמזה שבא מתוק לי בחורף מאד עוזר תה מתוק ואפילו תה בטעמים (פירות ופרחים)

michahz

New member
את מדהימה. אולי צריך לבדוק מחדש את הדיאטה,

אולי צריך להוריד את כמות הקלוריות, או להוריד בפחמימות. אולי ספורט? בכל מקרה לא להתיאש.

shirka

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif כל הכבוד על הירידה המדהימה

אני התחלתי 130 קילו והיום יכולה להשוויץ שאני שוקלת 67
, אז תדעי שזה אפשרי
... קחי קצת אויר וקדימה להמשיך לרדת
את כבר בטח יודעת, איך לאכול ומה כדאי או לא רצוי לשלב בתפריט. בהצלחה

גולדי40

New member
תודה לכל הבנות המקסימות שפה ועל העצות...../images/Emo13.gif

וואו shirka איך עשית את זה?!?!? כל הכבוד!!!! ותודה לכל הבנות על התגובות והעצות. הדיאטה שלי מבוססת על הפרדת חלבונים ופחמימות,ומי ששמע על דיאטת "דרך המלך" יודע על מה אני מדברת. הדיאטה עובדת נהדר ומאז ומתמיד היתה כל הזמן ירידה, רק בחודש האחרון זה נתקע ורק בחודש האחרון הצורך למתוק גבר. אז קניתי לי היום סוכריות ללא סוכר ושמתי ליד המחשב.
מה שבטוח זה שהתחייבתי לעצמי לא לגעת במתוקים השבוע ולא להתפתות לכאלה. התחלתי את הדיאטה לפני 11 חודש ובהתחלה ללא התעמלות. אחריי ירידה של 20 קילו הרגשתי שאני חייבת, פשוט חייבת לעשות התעמלות. מאז...אני פשוט מכורה, מבלה כמעט מידי יום כ-שעתיים בחדר כושר ( לא מכשירים) אירובי, ספינינג, שריפת שומנים, פילאטיס וכו' כל פעם משהו אחר, ובימי שבת עושה הליכה של שעה וחצי אבל לא עיקבי רק אם יש לי כוח. בקיצור...לוקחת נשימה עמוקה וממשיכה הלאה. יש לי שקילה היום בערב...נראה מה יהיה לילך

shirka

New member
נשמע שעשינו את אותה דיאטה

לא עשיתי את "דרך המלך" אבל הדיאטה שאני עשיתי גם מבוססת על הפרדת פחממות וחלבונים [למעשה הפחממות חוזרות רק בשלב השמירה, עד לשלב הזה זו "דיאטה דלת פחממות"]

למעלה