עיצות לאמאבא

../images/Emo13.gif../images/Emo95.gifעיצות לאמאבא../images/Emo95.gif../images/Emo13.gif

עצות לאמא ואבא .
אמא ואבא יקרים, עשו ואל תעשו את הדברים לילד שלכם: * אל תפנקו אותי. אני יודע בדיוק מתי לא הייתי צריך בכלל לבקש משהו - אני רק בוחן אתכם. * אל תפחדו להיות תקיפים כלפי, אני מעדיף זאת, זה מעניק לי ביטחון. * אל תניחו לי לפתח הרגלים רעים, אני מעדיף לחשוב שאפשר לסמוך עליכם שתגלו ותעקרו אותם בעודם באיבם. * אל תגרמו לי להרגיש יותר קטן ממה שאני באמת. זה גורם לי לנסות להתנהג כמו "גדול" ולעשות שטויות. * אל תעירו לי בנוכחות אנשים זרים, אם אתם לא מוכרחים. יהיה לי הרבה יותר קל לקחת זאת לתשומת ליבי אם תדברו עמי בשקט ובפרטיות. * אל תגרמו לי לחשוב שכל טעות שלי היא חטא, זה הורס את כושר השיפוט שלי. * אל תנסו להגן עלי מפני תוצאות מעשי. לפעמים עלי ללמוד זאת בדרך הקשה. * אל תיעלבו יותר מדי כשאני אומר "אני שונא אתכם". לפעמים זה לא שאני שונא אתכם באמת אלא את הכוח שאתם מפעילים כלפי. * אל תתייחסו יותר מידי לתחלואים הקטנים שלי. לפעמים הם רק עוזרים לי לקבל את תשומת הלב שאני זקוק לה. * אל תנדנדו. אם תעשו זאת, אאלץ להתגונן על ידי כך שאעמיד פני חרש. * אל תשכחו שלפעמים קשה לי להסביר את עצמי כפי שהייתי רוצה, זו הסיבה שלא תמיד אני מסביר בבהירות מה רצוני. * אל תנסו להיפטר ממני כשאני שואל שאלות. אם אתם עושים זאת תגלו שבסופו של דבר אפסיק לשאול ואחפש תשובות במקומות אחרים, לא תמיד מתאימים. * אל תהיו בלתי עקביים. זה מבלבל אותי וגורם לי לאבד את אמוני בכם. * אל תגידו לי שהפחדים שלי מטופשים. הם אמיתיים נורא, והרבה יותר יעזור לי אם תנסו להבין. * אל תנסו לעולם להעמיד פנים שאתם מושלמים ואינכם טועים אף פעם. מפני שאחר כך צפוי לי הלם נורא כאשר אגלה שזה לא נכון. * לעולם אל תתנהגו כאילו להתנצל בפני זה למטה מכבודכם. התנצלות כנה גורמת לי להרגיש חמימות עצומה כלפיכם. * אל תשכחו שאני אוהב התנסויות. אינני יכול להתקיים בלעדיהן. לכן אנא, השלימו עם זאת. * אל תשכחו באיזו מהירות אני גדל. זה בוודאו קשה לכם מאוד להתאים את עצמכם לקצב שלי אז אנא, נסו. * אל תשכחו שבלא המון אהבה והבנה איני יכול לגדול, אבל את זה אינני צריך לומר לכם, נכון? * אנא שמרו על עצמכם בריאים ושלמים אני זקוק לכם.
שבת של אהבה לכולנו

למעלה